Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

NBA All Star 2014 Hoş Sohbet Başlığı

Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=PNa306PoZaA[/BBvideo]

Aradaki farka bak.
galeme

Bu kuralları koyanın anasını sikeyim. Orospu çocukları elim ayağım titredi. Arkadaşları uyandırdım bi de izlesinler diye. Tekrardan analarını sikeyim.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

equando yazdı:[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=PNa306PoZaA[/BBvideo]

Aradaki farka bak.
Nesil ve tecrübe farkı.
Ve smaç yarışmasının şampiyonu John Wall.Belki yeni formatla hak yenir diyodum ama hak etti.MÜTHİŞTİ! :woohoo:
Gerçi fazla smaç göremedik ama... :(
EDİT:Smaç yarışmasında kayda değer tek smaç Wall ve George'nin smaçlarıydı.
En son engweng tarafından 16 Şub 2014 06:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı

Uyumadığıma yazık.
galeme

equando yazdı:[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=PNa306PoZaA[/BBvideo]

Aradaki farka bak.
Olum ağlıcam ya keşke bant yayınından şunları yayınlasalardı daha çok eğlenirdim. Şu spikere taraftara bak ya.
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Beyler üçlük yarışmasının smaç yarışmasının falan full izleme linki varsa paylaşabilir mi biri?
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

smaç yarışmasını kaçırdım arkadaş uykuya daldım..Üçlük ve smaç şampiyonları kimler oldu millet :D
Bu arada son yıllarda ki oyuncu apaçiliğinin etkilediği oylar ve dışarda kalan emekçi oyuncular tablosuda son derece üzücü ve manidar NBA ölüyor vallaha
Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Böyle rezillik yok arkadaş. İçine ettiler yarışmanın. Bak hazır Jordan jüri de olmamış, yani yarışmanın içine edecek bi adam yok. E bırakın da güzel güzel yarışsınlar.

Bu arada NBA smaç yarışması tarihinin en iyi 3 smacından biri kesinlikle bugün yapıldı. O da Paul George'un ters 360 bacakarası.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Yeni sistem getirdiler.Saçma sapan yarışmalar oldu.Tüm heyecan kayboldu.Ne üçlük yarışmasından zevk aldım ne de smaç yarışmasından.Bir an önce hatalarını anlayıp eskiye dönerler umarım.Çok kötü bu sistemler.Yenilik getireceğiz diye ellerine yüzlerine bulaştırmışlar.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı

Amını siktim şeyi yüzünden derse de gidemedim.
Götüne smaç bastıklarım.

“Spor” sayfasına dön