Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Spor

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Bayern'in maç özetlerine şöyle detaylıca bir baktımda, deplasmanlarda oldukça kötüler. Celtic'i 2-1 zoru zoruna mağlup etmişler, Anderlecht denen embesiller az bitiriciliği olsa 4-5 tane gol atarmış. Adamlar kaç tane gol kaçırmış, bayern defansı çok açık bırakmış birde, yani bu takıma karşı bir çok posizyon bulur beşiktaş. Psg'den 3 yemişler zaten ilk maçta. Bayern çıktı diye üzülmeyin yani beşiktaşlılar, Psg çıksaydı kesin elenmiştiniz bence. Bayern'e karşı şansı var yani Beşiktaş'ın. Cenk tosun büyük kayıp , gitti ama olsun.

Bayern'ilk maçı olan 3-0 lık anderlecht skorunada aldanmayın, Anderlect daha maçın başında kırmızı kart görüyor oyuncuları. Buna rağmen maçta direkten dönen topu olsun atakları olsun gelmişler adamlar. Dediğim gibi embesil topluluğu olmalarına rağmen maçı 3-0 kaybetmişler. Bayern iyi olsaydı o maçta 10 kişi maç oynayan takıma 6-7 tane atardı.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Naruto-Bijuu yazdı: 10 Oca 2018 08:41 Bayern'in maç özetlerine şöyle detaylıca bir baktımda, deplasmanlarda oldukça kötüler. Celtic'i 2-1 zoru zoruna mağlup etmişler, Anderlecht denen embesiller az bitiriciliği olsa 4-5 tane gol atarmış. Adamlar kaç tane gol kaçırmış, bayern defansı çok açık bırakmış birde, yani bu takıma karşı bir çok posizyon bulur beşiktaş. Psg'den 3 yemişler zaten ilk maçta. Bayern çıktı diye üzülmeyin yani beşiktaşlılar, Psg çıksaydı kesin elenmiştiniz bence. Bayern'e karşı şansı var yani Beşiktaş'ın. Cenk tosun büyük kayıp , gitti ama olsun.

Bayern'ilk maçı olan 3-0 lık anderlecht skorunada aldanmayın, Anderlect daha maçın başında kırmızı kart görüyor oyuncuları. Buna rağmen maçta direkten dönen topu olsun atakları olsun gelmişler adamlar. Dediğim gibi embesil topluluğu olmalarına rağmen maçı 3-0 kaybetmişler. Bayern iyi olsaydı o maçta 10 kişi maç oynayan takıma 6-7 tane atardı.
Özetlerden nasıl analiz kasıyorsun :d TV'Den maç izleyip bile analiz kasmak dünyanın en saçma işi.
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

redstak yazdı: 10 Oca 2018 09:01
Naruto-Bijuu yazdı: 10 Oca 2018 08:41 Bayern'in maç özetlerine şöyle detaylıca bir baktımda, deplasmanlarda oldukça kötüler. Celtic'i 2-1 zoru zoruna mağlup etmişler, Anderlecht denen embesiller az bitiriciliği olsa 4-5 tane gol atarmış. Adamlar kaç tane gol kaçırmış, bayern defansı çok açık bırakmış birde, yani bu takıma karşı bir çok posizyon bulur beşiktaş. Psg'den 3 yemişler zaten ilk maçta. Bayern çıktı diye üzülmeyin yani beşiktaşlılar, Psg çıksaydı kesin elenmiştiniz bence. Bayern'e karşı şansı var yani Beşiktaş'ın. Cenk tosun büyük kayıp , gitti ama olsun.

Özetlerden nasıl analiz kasıyorsun :d TV'Den maç izleyip bile analiz kasmak dünyanın en saçma işi.
Yiğidi öldür hakkını ver. Özetlerde önemli posizyonları gösterir, bayern defansı boktan. Sizden daha iyi beşiktaşlıyım bayern e karşı :D
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Heynckes CLde 4 maça çıktı takımla, adam geldiğinde sezon başlayalı çok olmuştu zaten. Ligde liderliği Dortmund'a kaptırmış bi Bayern vardı ortada, Jupp baba takımı 2 haftada makineli tüfek haline (geri) getirdi, CL gruplarında daha hocası takımın başında 1 hafta çalışmamış Bayern'e fikstur üzerinden analiz kasmak abesle iştigal.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Banada beşiktaş ı savunduracaklar ya :D

Kaybetsin, 5 yesin amk, istediğiniz bu herhalde.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Ben Beşiktaşlıyım ayrıca bir futbol severim. Türkiye'de keşke herkes futbol analizi kasmasa.

Adamlar ligde 17 maçta 37 tane atıp 11 tane yemiş. berbat savunmaları oldu :D Beşiktaş bence ezilmez ama tur atlamasını istemem. bizim için ligi tekrar kazanmak en doğru iş olur. Bu sene takımı biraz gençleştirip seneye daha çok iş yaparız.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Konunun kilidini kaldırıyorum, aranızda world cup tartışmak isteyenler vardır. Lütfen saygı seviyesini koruyun.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Madem öyle konu ile ilgili siftahı ben yapayım.

Rusya - 2018 dünya Kupası

Genel itibari ile şu ana kadar sönük geçmekte olan bir dünya kupası izliyoruz. Dünya kupasının en büyük özelliklerinden biri olan yeni oyuncuların parlamasını henüz göremedik. Futbol açısından da İspanya-Portekiz maçı dışında heyecan/tat veren bir karşılaşma olmadı bence. Büyük takımların hepsi çok dağınık futbol sergiliyor. Bunun en büyük etkeni; oyuncuların senelik 50-60 maça oynaması. Bir diğer faktör de Şampiyonlar liginin, Dünya Kupası'nın önüne geçmiş olmasıdır. Zaten kendini kanıtlayacak olan oyuncular Ş.liginde kendini çoktan kanıtladı.

Kıta futbolu olarak değerlendirirsem;

Arap ülkelerinin temel futbol düzeyinin/bilgisinin çok eksik olduğunu gördüm. Baskı yediklerinde ne yapacaklarını bilmiyorlar. Defans hattında çok basit hatalar yapıyorlar. Hücum organizasyonları da çok zayıf kalıyor.
Asya ülkelerinin futbolu göreceli gelişmiş olsa da onlarda da hala temel futbol bilgisinde çok eksik olduğunu gördüm. Fizik olarak yetersiz kalıyorlar fakat bunu pas yaparak telafi etmeye çalışıyorlar. Lakin hücum hatları neredeyse yokları oynuyor.
Afrika takımları ise bildiğimiz gibi. Hala fiziğe dayalı futbol oynamaya çalışıyorlar. Oyun zekaları hala gelişmemiş. Oysa Avrupa^da oynayan bir sürü oynucuları var.
Güney Amerika takımları beni en hayal kırıklığına uğratan takımlar oldu. Meksika hariç. En büyük özelliği teknik oyunların çok olduğu G.Amerika takımları çok düz takımlar haline gelmiş. Arjantin, Brezilya bile bence vasat futbol oynadı.
Avrupa takımları; temel futbol bilgisi çok iyi olan takımlardır. Savunma bilgileri ile bile çok rahat kupayı domine edebilirler. Almanya doyuma ulaşmış bir takım olduğu çok belli. Eskisi kadar takmıyorlar kupayı ama ileriki maçlarda açılacaklardır. Fransa'nın çok büyük potansiyeli var ama sahaya yansıtabilecekler mi göreceğiz. İspanya en organize futbolu oynayan takım görünümünde ama bir şeyleri eksik kalıyor hep. O eksik nedir çözemedim. Portekiz ise yorumsuz !. C. Ronaldo haricinde toptan anlayan futbolcusu yok bence. Belçika ise gizli favorim. Eğer olağanüstü bir maç yaşamazlar ise en az çeyrek-yarı final bekliyorum.

Dünya kupalarında hep İtalya'yı desteklemişimdir. O yüzden İtalya'^nın olmaması benim için kupayı biraz daha önemsiz hale getirdi. Türkiye de olmayınca heyecan oluşturabilecek bir etken pek kalmıyor. Organizasyon olarak iyi bir turnuva oluyor ama futbol olarak pek etkileyici geçmişyor
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Çocukluğumdan gelen Brezilya hayranlığıyla desteğim Brezilya tabi. Carlos, Ronaldo, Kaka, Dida, Alex, Cafu, Rivaldo ve tabii Ronaldinho. Neymarın alıp alıp gitmesi biraz takım olayını bozsa da altından kalkarlar inşallah. Sürpriz favorim Belçika ki pek de sürpriz denecek bir takım değiller. C. Ronaldo sayesinde ise desteklediğim ikinci takım Portekiz.

Not: Belçikayı desteklemiyorum sadece sürpriz favorim. Portekiz'i seviyorum ancak kazanmaları çok zor ihtimal pek vermiyorum. Brezilya hem seviyorum hem de kazanacaklarına inanıyorum.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

“Spor” sayfasına dön