Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sitedeki Eksik Manga Bölümleri

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Kaç defa desek bidaha sormazsınız ? La burası çeviri istek yeri değil. Eksik mangalar varsa aralarda onları bildirme yeri. Dilimde tüy bitti :/ Modlara allah sabır versin :D
Resim
jrjuanda
Favori Manga: naruto-bleach-freezing
Favori Anime: naruto-bleach-sword art online-one piece-freezing

bende ztn eksik manga dedim freezin 25 bölümü var sitede güncelide 168 onun tamamlanmasını istedim dikkatli oku cümlenin basında freezing eksik onu cevirebilirmisiniz demisim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

jrjuanda yazdı:bende ztn eksik manga dedim freezin 25 bölümü var sitede güncelide 168 onun tamamlanmasını istedim dikkatli oku cümlenin basında freezing eksik onu cevirebilirmisiniz demisim
Hala çevirebilir misiniz ? diyosun. Burası manga çeviri istek yeri değil. Bak şimdi atıyorum naruto nun 650. sayıysı eksiktir diğer bölümler vardır o zman dersin eksik diye veya bir yerde türkçe diğer bölümler yayınlanmıştır bunları siteye eklermisiniz dersin ama ŞU manganın şu sayıları eksik diyip de çevirebilirmisiniz diyemezsin çünki burası yeri değil. Şimdi açıklayıcı olmuşumdur umarım.
Resim
Kullanıcı avatarı
schaefeer
Favori Manga: bleach gamaran naruto liar game the breaker
Favori Anime: bleach
naruto shippuden
high school DxD
high school of dead
Death note
.....

Gamaran ve the breaker new waves te yarım kalmış durumdalar.İlgilenirseniz seviniriz.Teşekkürler
_Misaki_
Favori Manga: Kaichou Wa Maid Sama
Favori Anime: Kaichou Wa Maid Sama

Arkadaşlar endişe etmeyin MANGALARI BULDUM AMAAA ingilizce bu yüzden en kısa zamanda çevirip elinize ulaştırmaya çalışacağım fakat işim uzun
1- çevirdiklerimi mangaya nasıl yazıcam (Çoktan çevirdim de yazamıyorum )
2- BU siteye ve sizlere nasıl göndericem
YARDIM EDİN LÜTFEN
Hellscrem0011
Favori Manga: kimini todake , skip beat ...
Favori Anime: kimini todake

hocam skip beat ın 10'dan 67'ciye kadar bütün bülümleri eksik başka siteleri araştırdım diğer sitelerde skip beat in ingilizce olarak mangası var burda sadece 10 dan 67. bölüme kadar olan bölüm kısmı (yüklenmemiş eksik yada çevrilmemiş ) yok şimdiden yapıcakalırınız için teşekkürler mangatürk grubundaki arkadaşlara.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Narutonun son bölümlerinide atında bitsin gitsin. OP bölüm tamamlayın.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Hellscrem0011

skip beat mangasının 147. bölümünü açtıgımda manga nın o bölümü bulunamadıgını yazıyor lütfen birşeyler yapın ( en heyecanlı yerinde kesildi bir çare lütfen... )
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Hellscrem0011 yazdı:skip beat mangasının 147. bölümünü açtıgımda manga nın o bölümü bulunamadıgını yazıyor lütfen birşeyler yapın ( en heyecanlı yerinde kesildi bir çare lütfen... )
http://www.turkanime.tv/anime-seri/Skip-Beat Bu animesi TR çeviri

http://mangafox.me/manga/skip_beat/ Bu mangası ENG çeviri. TR çeviri yapmıyorlar sanırım.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Hellscrem0011

peki bir şey daha söylicem 147. bölümü çevire bilir misiniz yükleyip öyle bir imkanınız var mı. :):):):):) var sa çok münteşekkir olurum ( Lütfennnn) yada nereye yazmam gerikiyorsa söyleyi o konus baslıgına yazayım. :)( bu kadar işin gücün arasında rahatsız ediyorum k.b ) lütfen

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön