Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anime İstek&Öneri

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Herkesin ayrı ayrı başlık açması yerine bütün istek ve önerilerinizi buraya yazın. Çeviri için öneri kısmı değildir.
Örnek;
Soru: Bana shounen anime önerir misiniz?
Cevap: Naruto, One Piece, Bleach.

Soru: Şu animeye başlayayım mı?
Cevap: Şu şu sebeplerden başla / başlama.
Kullanıcı avatarı
Borga-X
Favori Manga: Şimdi hangi birini yazayım ?
Favori Anime: Naruto , Death Note, Claymore , Code Geass , Gintama , 07 Ghost , D-Gray Man , Bleach , Samurai Champloo , HxH , Code Breaker , SAO , Dragon Ball

Arkadaşlar yeni bi seriye başlamak istiyorum. Shounen tarzı, aksiyonu ve dövüş sahneleri bol, ciddi ve birazda duygusallık içerirse harika olur. Kaç bölümden oluştuğu önemli değil. Şimdiden teşekkürler.
Güçsüzler herzaman sözlere tutunur. Ve güç için gücü elde edemeden ölürler. (Easley) Resim
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Borga-X yazdı:Arkadaşlar yeni bi seriye başlamak istiyorum. Shounen tarzı, aksiyonu ve dövüş sahneleri bol, ciddi ve birazda duygusallık içerirse harika olur. Kaç bölümden oluştuğu önemli değil. Şimdiden teşekkürler.
Fullmetal Alchemist:Brotherhood, D-Gray Man, Beelzebub (Ciddi değil ama eğlencelidir), Robotlu istersen Neon Genesis Evangelion (Seinen'e kayar, fazlaca ciddidir.)
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Borga-X
Favori Manga: Şimdi hangi birini yazayım ?
Favori Anime: Naruto , Death Note, Claymore , Code Geass , Gintama , 07 Ghost , D-Gray Man , Bleach , Samurai Champloo , HxH , Code Breaker , SAO , Dragon Ball

Deathwing yazdı:
Borga-X yazdı:Arkadaşlar yeni bi seriye başlamak istiyorum. Shounen tarzı, aksiyonu ve dövüş sahneleri bol, ciddi ve birazda duygusallık içerirse harika olur. Kaç bölümden oluştuğu önemli değil. Şimdiden teşekkürler.
Fullmetal Alchemist:Brotherhood, D-Gray Man, Beelzebub (Ciddi değil ama eğlencelidir), Robotlu istersen Neon Genesis Evangelion (Seinen'e kayar, fazlaca ciddidir.)
Fullmetal Alc. baya övülüyor. Sanırım ilk başlayacağım seri bu olacak.
Tekrar teşekkürler.
Güçsüzler herzaman sözlere tutunur. Ve güç için gücü elde edemeden ölürler. (Easley) Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Dragon Ball'a başlasam mı sizce? Küçükken 50 60 bölümünü televizyonda falan izlemiştim ama sonra hiç izlemedim. Şimdi de kararsızım.
Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Kesinlikle başla derim...
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Tamam, izlemeye karar verdim ama sormam gereken bir şey daha var. DB animesinde de filler denen illet var mı? Varsa hangi bölüm aralıkları olduklarını birisi yazabilir mi?
Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Eğer Dragon Ball izliyorsan küçük piccolonun yenilişinden sonra izlemesen de olur...
DBZ ve DBGTde filler illeti yok...
Resim
yondaimehokage
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,Naruto Shippuden

Ya arkadaşlar birinin tavsiyesiyle(kim olduğunu unuttum ama teşekkür ederim her kimse :D )death note ye başladım ilk bölümü izledim çok ilginç.Çok beğendim şahsen konusunu sürükleyici gibi görünüyor.Yarın en kötü olduğum dersin coğrafyanın yazılısı var.Normalde çalışmam gerekiyor ama anime çok sardı yaaa!Kurtarın beni :D

Edit: Bu death note izledikçe adamı dahada çok bağımlı yapıyor yav.Anime izlemek isteyen ve ne izlemek istediğini bilmeyenler için %100 tavsiye ediyorum.Daha önceden izlemediğim için pişman oldum şahsen.
En son Celebhol tarafından 24 Nis 2012 20:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Üst üste mesaj atmak.
Resim
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

yondaimehokage yazdı:Bu death note izledikçe adamı dahada çok bağımlı yapıyor yav.Anime izlemek isteyen ve ne izlemek istediğini bilmeyenler için %100 tavsiye ediyorum.Daha önceden izlemediğim için pişman oldum şahsen.
Death Note güzeldir, ama bir o kadar güzel olan pek çok anime daha var. İzledikçe zamanla göreceksin ki bir süre sonra animelere eleştiren gözle bile bakar hale gelmişsin. :laugh:
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön