Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anime İstek&Öneri

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Prof X
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Fullmetal Alchemist: Brotherhood ya da Bleach tadında bir şey arıyorum. Uzun ya da kısa olması farketmez bol bol zamanım var :D
Resim
Ben bir yılanım. Soğuk derisiyle, duygusuzluğuya etrafta gezinen ve diliyle avını arayan, lezzetli görünen her şeyi yutan...
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Prof X yazdı:Fullmetal Alchemist: Brotherhood ya da Bleach tadında bir şey arıyorum. Uzun ya da kısa olması farketmez bol bol zamanım var :D
Hunter x Hunter izleyebilirsin.(2011 versiyonunu.) 148 bölümlük gerçekten kaliteli hoş bir seridir. Kendi içinde tutarlı, Güç dengesi bakımından gördüğüm en iyi shounendir. Mangakasının sürekli ara vermesine ciddi küfürler edebilirsin ama baştan uyarayım. Bir göz at. http://www.turkanime.tv/anime-seri/Hunter-x-Hunter-2011

Henüz izlemediysen Naruto'da olabilir, gerçi izlemişsindir büyük ihtimal en popüler serilerden biri.
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Sodakazam ve Phinks'e teşekkür ederim. Yazma ihtiyacı duydum, KHR'yi beğendim bayağı.

Gintama, Fairy Tail, HxH, Hunter'a zamanında başladıydım ama 2 bölüm izledim sonrasında işe girip bıraktım tekrar başlayacağım, İnşallah aynısı duyduğum ama izlemediğim Fairy Tail ve ilk kez senden duyduğum Gintama içinde geçerli olur.

Strike to Blood izleyen var mı, Brotherhood'a da başlayabilirim ama bilgi sahibi değilim.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Prof X yazdı:Fullmetal Alchemist: Brotherhood ya da Bleach tadında bir şey arıyorum. Uzun ya da kısa olması farketmez bol bol zamanım var :D
Jojo's Bizarre Adventure (2012), One Piece
Portgas D Ace yazdı:Sodakazam ve Phinks'e teşekkür ederim. Yazma ihtiyacı duydum, KHR'yi beğendim bayağı.

Gintama, Fairy Tail, HxH, Hunter'a zamanında başladıydım ama 2 bölüm izledim sonrasında işe girip bıraktım tekrar başlayacağım, İnşallah aynısı duyduğum ama izlemediğim Fairy Tail ve ilk kez senden duyduğum Gintama içinde geçerli olur.

Strike to Blood izleyen var mı, Brotherhood'a da başlayabilirim ama bilgi sahibi değilim.
Fullmetal Alchemist Brotherhood'tan bahsediyorsan kesinlikle izle.
Kullanıcı avatarı
Prof X
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Outlaw yazdı:
Hunter x Hunter izleyebilirsin.(2011 versiyonunu.) 148 bölümlük gerçekten kaliteli hoş bir seridir. Kendi içinde tutarlı, Güç dengesi bakımından gördüğüm en iyi shounendir. Mangakasının sürekli ara vermesine ciddi küfürler edebilirsin ama baştan uyarayım. Bir göz at. http://www.turkanime.tv/anime-seri/Hunter-x-Hunter-2011

Henüz izlemediysen Naruto'da olabilir, gerçi izlemişsindir büyük ihtimal en popüler serilerden biri.
Teşekkürler. HunterxHunter olabilir başka bir kaç forumda da duymuştum adını. Zaten Berserk'ten alışığım uzun aralara :D Naruto ve One Piece gibi popüler serileri denedim ama başlarda sıkılıp bıraktım. Sarmadılar.
MRTFR yazdı:
Jojo's Bizarre Adventure (2012), One Piece.
Jojo nasıl bir şey :D Bilemedim sadece ad olarak söylenince.
Resim
Ben bir yılanım. Soğuk derisiyle, duygusuzluğuya etrafta gezinen ve diliyle avını arayan, lezzetli görünen her şeyi yutan...
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

ileti303734.html#p303734

Şurda uzun uzun yazmıştım buraya ekleme yapayım başlık burasıymış zira bulamamıştım.

İstemediklerime + olarak

- Mecha serileri istemiyorum 2 3 tanesini ciddi anlamda denedim bana göre değiller
- Yumruğumla dövüşür dudaklarımla sevişirim tarzı animeleri de istemiyorum ( Yani elemanımız boksör falan olmasın farklı bi şey olsun tekvandocuyum diye uçan tekme atarak gezmesin gibi gibi )
- Seinenlerde aşırı abartıyı sevemedim o yüzden abartılmamış seinenler iyidir
+ Teknolojik silahlara kılım tabanca tüfek uçak muçak olmasın mümkünse ( olacaksa bile akama ga kill miydi neydi orda ki gibi sınırlı sayıda özel yapım şeyleri kabul ederim )

İsteklere + olarak ekleyeceğim
+ Basilisk kafasına yakın animeler hoş olur ziyadesiyle anime fenamış tekrar tekrar izlerim ben bunu
+ Kılıç kalkan mümkünse böyle Kingdom benzeri şeyler kabulumdur ( top tüfek olacaksa da bu kafada olsun )
+ Kan man olmasa bile Historie kafasında hoş konulu şeyleri kabul ederim
+ Mushibugyou benzeri Shounenlerde iyidir hani kısa özet ama iyi yani kafasında

İzlediklerim kısmına ek olarak
Fate serisi ( ki zero çok iyiydi diğeri sik gibiydi )
Magi serisi
Basilisk
Claymore

bi kaç bi şey daha vardı da unuttum yine.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Kısa Lm yazdı:ileti303734.html#p303734

Şurda uzun uzun yazmıştım buraya ekleme yapayım başlık burasıymış zira bulamamıştım.

İstemediklerime + olarak

- Mecha serileri istemiyorum 2 3 tanesini ciddi anlamda denedim bana göre değiller
- Yumruğumla dövüşür dudaklarımla sevişirim tarzı animeleri de istemiyorum ( Yani elemanımız boksör falan olmasın farklı bi şey olsun tekvandocuyum diye uçan tekme atarak gezmesin gibi gibi )
+ Teknolojik silahlara kılım tabanca tüfek uçak muçak olmasın mümkünse ( olacaksa bile akama ga kill miydi neydi orda ki gibi sınırlı sayıda özel yapım şeyleri kabul ederim )

+ Basilisk kafasına yakın animeler hoş olur ziyadesiyle anime fenamış tekrar tekrar izlerim ben bunu
+ Kılıç kalkan mümkünse böyle Kingdom benzeri şeyler kabulumdur ( top tüfek olacaksa da bu kafada olsun )

Magi serisi
Basilisk
Claymore

Başlığını hortlattım.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Prof X yazdı:Jojo nasıl bir şey :D Bilemedim sadece ad olarak söylenince.
İmzamda var bakabilirsin. :)
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Kısa Lm yazdı:ileti303734.html#p303734

İstemediklerime + olarak

Magi serisi
Basilisk
Claymore

Bro açtığın konuya çok mesaj atılmış sen çoğunu izlememişsin.Orayada yazmıştım Rainbow nisha rokubou no shichinin,Kaijii,Samurai Champloo izle bunları.

2013 ve 2014'te çıkan animelerden önereceğiniz varmı.Konu farketmez.

İzlediklerim:2013-2014 yılında çıkan olursa sevinirim.Diğer tarihteki animelerden hoşuma gidenlerini izledim.

İzlediklerim:Haikyuu,Tokyo Ghoul,Akame ga Kill,Zetsuko no Teror,No game Nolife, Mahouka Koukou no Rettousei
Resim
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

@kısa lm
Basilisk'i beğenmişin, onun esinlendiği ninja scroll movie'sini kesin izle, izlerken benzerlikleri farkedeceksin (1993 yapımıdır). Ninja Scroll seri olarakta var ama dandirik filmine bakınca, Orjinallikten uzak çizimler falan. Ayrıca Jubei Kibagami gibi çok iyi bir ana karaktere sahip :whistle:

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön