Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anime İstek&Öneri

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Shirohige yazdı:Arkadaş liste koymuş yeterince bende bir ikisi hakkında not düşmüş olayım. Higurashi ve another akıl oyunlarindan çok gizem içeren animeler ve horror türündeler. Bu yüzden direk akıl oyunu arıyorsan pek tatmin etmeyebilir. Neon genesis psikoloji üstüne çok düşüyor. Karakterden direk akıl oyunu görmek biraz zor.

Ciddi manada akıl oyunlari için liar game mangasini kesinlikle okumalisin. Bunun yanında ergo proxy de aradığın şeyler açısından ön planda.
O yüzden yarısı ilgisini çeker demiştim.
Aslında aradığı şey ilk üç'de yazdıklarım

Edit - Kingdom'da, Strateji ve akıl oyunları barındırır. Eminim ilgini çeker.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Psyco-Pass, Ergo Proxy, Steins;Gate, Another izlediğim seriler arasında. Kingdom'da izledim ayrıca. :lol:

Şimdilik Liar Game dikkatimi çeken. Ona da, vizeler sonrasında başlarım artık. Teşekkürler. :D

Edit: Monster aklımdaydı zaten bayağıdır. Bu vesile ile başlarım.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Arkadaşlar bana ütopik,karakterleri sevilesi,dövüş içeren(çok doğaüstü istemiyorum),güzel çizimleri olan bir anime önerir misiniz?
No.6 tarzı olursa 10 numara olur :)
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

^^^^MytH^^^^ yazdı:Arkadaşlar bana ütopik,karakterleri sevilesi,dövüş içeren(çok doğaüstü istemiyorum),güzel çizimleri olan bir anime önerir misiniz?
No.6'i bilmiyorum ama Jojo'yu öneririm. Biraz doğaüstü sadece. Fazla olup olmadığına eğer izlersen sen karar verirsin. Diğer standartlarına uygun. :)
anime-tanitimlari-f87/jojos-bizarre-adv ... 10021.html
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

^^^^MytH^^^^ yazdı:Arkadaşlar bana ütopik,karakterleri sevilesi,dövüş içeren(çok doğaüstü istemiyorum),güzel çizimleri olan bir anime önerir misiniz?
Bu tür animelerde karakterlerin sevimliliğine veya çizimlerine bakmam.

Code Geass,Texhnolyze, Psyco-pass, Noein, Darker Than Black, Ergo proxy,Tengen toppa Gurren-Lagann, Ghost in the Shell, Wolf's Rain, RahXephon, Library Wars...bunların arasından beğendiklerini izle
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

.
En son ^^^^MytH^^^^ tarafından 25 Ara 2014 11:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Kullanıcı avatarı
Baryshx
İletişim:

^^^^MytH^^^^ yazdı:
Baryshx yazdı:
Bu tür animelerde karakterlerin sevimliliğine veya çizimlerine bakmam.

Code Geass,Texhnolyze, Psyco-pass, Noein, Darker Than Black, Ergo proxy,Tengen toppa Gurren-Lagann, Ghost in the Shell, Wolf's Rain, RahXephon, Library Wars...bunların arasından beğendiklerini izle
Sağol...Code geass ve darker than black'e bakacağım bi .
Yukarıdakilere eklememiştim ama Senin yaoi ve Shounen-ai takıldığın paylaşımlarından belli, bu yüzden sana "Shinsekai Yori" animesinide öneririm. No.6 animesine benzerdir, yani shounen-ai ve ütopya, mit ve psikoloji'de içerir. Ayrıca "Sakasama no Patema" anime filmide gayet hoştur ütopik anime olarak, Tengen toppa Gurren-Lagann'a benzerdir, ben izlerken baya hoşlanmıştım.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Sakasama no Patema ütopik değil distopya animesidir.
Celebhol
Favori Anime: -

Akıcı ve distopik bir dünyada geçen bir anime arıyorum. Thriller olması şart değil aslında ama öldürücü bir yavaşlıkta da olmasın.
Ergo Proxy, Psycho-Pass serilerini izledim. Bilim-kurgu da olursa çok güzel olur.

Edit: Klasik shonen tarzı ya da Elfen Lied gibi anlamsız seinen katliamları olmayan bir şey de tercihimdir.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Sanki bunu sana daha önce de yazmıştım, ama görmemiştin. Tekrardan yazıyorum. :laugh:

Shinsekai Yori izle. İyidir, güzeldir. Aradığın özelliklerde var. Sadece akıcılıkta sıkıntı olabilir. Ama seni içine çekiyor evreni. Romanı ödüllüymüş sanırım. Arkadaş demişti.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön