Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Manga Öneri Başlığı (Açıklamayı Okumadan Mesaj Atmayın)

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

!  Uyarı
Herkesin ayrı ayrı başlık açması yerine bütün istek ve önerilerinizi buraya yazın. Şu mangayı çevirin, bunu koyun kısmı değildir.
Bunu diyenler bu muameleyle karşılaşacaktır,
► Spoiler Göster
Örnek;
Soru: Kanlı canlı manga önerir misiniz?
Cevap: Berserk, Vinland Saga, Sun-Ken Rock.

Soru: Şu mangaya başlayayım mı?
Cevap: Şu şu sebeplerden başla / başlama.
atLL
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Naruto,One piecer,Bleach,Death Note,

Daha once One Piece Naruto Bleach gibi Animeleri izledim Death Note dahil mangasinida okuyup bitirdim. Bana bunlara benzer alternatif onerebilir misiniz?(Mangaya baslicam ve Fairy tail hakkindaki dusunceleriniz nedir?)
тихо ми пази =) Alexandra Stan

Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Fairy Tail başta belki güzel gelir ama sonradan kurgu eksikliği kendini gösteriyor, başlama derim ve cidden çok OP çakması.

Death Note sevdiysen Code Geass'in animesini izlemeni (çizimleri muhteşem yani okuma izle) mutlaka tavsiye ederim, bir başyapıt.

Shonen (Naruto, Op, Bleach'le aynı tür) olarak Fullmetal Alchemist: Brotherhood'u mutlaka izle(animesinin kalitesi çok iyi yani bunu da izle) . Bu da bir başyapıttır.
Beelzebub'ı da oku, çok eğlenceli bir manga.
The Breaker da iyi bir shonen, özellikle az okumuş olanlara.
Bunlardan sonra da Soul Eater'ı okumanı tavsiye ederim.
Shizophrenx3
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

Arkadaşlar One piece tarzı uzun soluklu bir manga tavsiye edebilirmisiniz?
Gece ayakta olduğum için yapcak birşey bulamıyorum.Anime manga takılam dedim.One piece mangayı 2 kez animeyi 2 kez seyrettim gına geldi yeni bölüm beklerken oyalanıcak birşeyler lazım Şimdiden Teşekkürler...
"Üzerime yemek veya içki dökebilrsiniz veya tükürebilirsiniz.Ben buna gülüp geçerim.Ama ne sebeple olursa olsun.Dostlarıma zarar vereni asla affetmem.... (Shanks) "
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Shizophrenx3 yazdı:Arkadaşlar One piece tarzı uzun soluklu bir manga tavsiye edebilirmisiniz?
Gece ayakta olduğum için yapcak birşey bulamıyorum.Anime manga takılam dedim.One piece mangayı 2 kez animeyi 2 kez seyrettim gına geldi yeni bölüm beklerken oyalanıcak birşeyler lazım Şimdiden Teşekkürler...
Bleach ve Naruto izlediğini kabul ediyorum. Eğer izlemediysen ilk onları izle. İzlediysen Toriko var One Piece tarzına yakın, onu deneyebilirsin.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Shizophrenx3

Deathwing yazdı:
Shizophrenx3 yazdı:Arkadaşlar One piece tarzı uzun soluklu bir manga tavsiye edebilirmisiniz?
Bleach ve Naruto izlediğini kabul ediyorum. Eğer izlemediysen ilk onları izle. İzlediysen Toriko var One Piece tarzına yakın, onu deneyebilirsin.
Bleach bakmadımda naruto ya az baktım 30 bölüm manga olarak sarmadı Torikoyu mangadan takip ediyom :) Naruto one piece gibi ilklerde sıkıp sonra mı açılıyor?? One piece de ilklerde pek sarmadı bi 20 bölüm fln sonra açılmaya başladı onun gibiyse mangaya dewam ediyim...
"Üzerime yemek veya içki dökebilrsiniz veya tükürebilirsiniz.Ben buna gülüp geçerim.Ama ne sebeple olursa olsun.Dostlarıma zarar vereni asla affetmem.... (Shanks) "
Kullanıcı avatarı
Deathwing

Shizophrenx3 yazdı:
Deathwing yazdı:
Bleach bakmadımda naruto ya az baktım 30 bölüm manga olarak sarmadı Torikoyu mangadan takip ediyom :) Naruto one piece gibi ilklerde sıkıp sonra mı açılıyor?? One piece de ilklerde pek sarmadı bi 20 bölüm fln sonra açılmaya başladı onun gibiyse mangaya dewam ediyim...
Naruto dediğin gibi sonradan açılır. Biraz sabredersen kaptırıp gidersin. Bleach'e de kesin bak.

Man had no rival.
Shizophrenx3

Deathwing yazdı:
Shizophrenx3 yazdı:
Deathwing yazdı: Bleach bakmadımda naruto ya az baktım 30 bölüm manga olarak sarmadı Torikoyu mangadan takip ediyom :) Naruto one piece gibi ilklerde sıkıp sonra mı açılıyor?? One piece de ilklerde pek sarmadı bi 20 bölüm fln sonra açılmaya başladı onun gibiyse mangaya dewam ediyim...
Naruto dediğin gibi sonradan açılır. Biraz sabredersen kaptırıp gidersin. Bleach'e de kesin bak.
Saol. bu gece o zaman kaldığım yerden devam ediyim sence ilk naruto mu bleach mi ?
Kullanıcı avatarı
Deathwing

Naruto biraz daha duygusaldır. Aksiyon kapışma arıyorsan Bleach, biraz daha duygusallık arıyorsan Naruto oku. Tabi Narutoda aksiyon yok demek değil bu. Bir de Naruto'nun mangasının tamamı türkçeye çevrilmiş mi bilmiyorum. Animeden gitmen gerekebilir.

Man had no rival.
Shizophrenx3

saten 1 ay fln okucam sonra 15 ay yokum :) maksat bu zmn sıkılmakla geçmesin :) Blaech az okumuştum sanırım gayet güseldi giriş resminden hatırladım :) duygusal pek sarmaz :)

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön