Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sitede Yenilik İsteyenler ve Görüşleri ...

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Özellikle haftalık yeni sayı tartışmaları için kişi başı 5 mesaj veya civarı bir sınırlandırılma getirilemez mi? Kimse ile ve düşünceleri ile sıkıntım olduğundan değil ama her hafta her hafta belirli kişilerin özel mesajlaşmasına döner gibi tartışma dönüyor. Tek cümlelik mesajlar, karşılıklı atışmalar, her türlü yoruma farklı düşünülüyor diye tartışma dışına çıkarak 'illa' cevap verilmesi,... vb. başlıklar sayfa sayısı artıkça da tabii daha da okunmaz hale geliyor. Atılan mesajlardaki kaliteyi artırmak, cümlelere teoriye... azcık da olsa daha fazla dikkat etmek hem de tartışmayı çeviren değil de okuyan insanları sıkmamak için bir çeşir mesaj sınırlandırmasının güzel olabileceğini düşünüyorum. Kendi adıma söylüyorum ama cidden okunmaz halde bir çok haftalık tartışma başlığı.
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Spoiler butonlari telefonda(safari) acilmiyor. Bunun bir caresi yok mudur sayin yonetici ?
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Aynen bendede açılmıyor. Bide telefonda gelen bildirimleri göremiyoruz.
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Celebhol
Favori Anime: -

Diğer Animeler/Mangalar ve Tanıtımları başlığına bir güncel getirilmesi düşünülür mü? Kendi alt forumu olmasa bile, yeni çıkan serilerin tartışılabileceği bir alt bölüm güzel olur (Her serinin alt forumu olması zaten site yapısı gereği çok zor ve uğraşlı olur). Örneğin 2018 Kış Dönemi, 2018 Bahar Dönemi vb. gibi. Şu an kendi kategorisi olmayan daha önceki seriler için de, belki farklı bir kategori açılabilir. Hem insanlar yeni serilerle tanışır ve konuşur, hem de siteye gelen trafik artar.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Celebhol yazdı: 19 Şub 2018 13:29 Diğer Animeler/Mangalar ve Tanıtımları başlığına bir güncel getirilmesi düşünülür mü? Kendi alt forumu olmasa bile, yeni çıkan serilerin tartışılabileceği bir alt bölüm güzel olur (Her serinin alt forumu olması zaten site yapısı gereği çok zor ve uğraşlı olur). Örneğin 2018 Kış Dönemi, 2018 Bahar Dönemi vb. gibi. Şu an kendi kategorisi olmayan daha önceki seriler için de, belki farklı bir kategori açılabilir. Hem insanlar yeni serilerle tanışır ve konuşur, hem de siteye gelen trafik artar.
Guzel fikir ama problem su ki guncel yeni seri izleyen birinin yardimi gerek. Ben cok bilgisizim bu konuda.
Buna benzer bir proje icin konu acmistim ama herhangi bir istek gelmedi ne yazik ki.
viewtopic.php?f=8&t=14546&sid=955a498fc ... 35496b7823
Celebhol
Favori Anime: -

ugur_tatli yazdı: 19 Şub 2018 18:55
Celebhol yazdı: 19 Şub 2018 13:29 Diğer Animeler/Mangalar ve Tanıtımları başlığına bir güncel getirilmesi düşünülür mü? Kendi alt forumu olmasa bile, yeni çıkan serilerin tartışılabileceği bir alt bölüm güzel olur (Her serinin alt forumu olması zaten site yapısı gereği çok zor ve uğraşlı olur). Örneğin 2018 Kış Dönemi, 2018 Bahar Dönemi vb. gibi. Şu an kendi kategorisi olmayan daha önceki seriler için de, belki farklı bir kategori açılabilir. Hem insanlar yeni serilerle tanışır ve konuşur, hem de siteye gelen trafik artar.
Guzel fikir ama problem su ki guncel yeni seri izleyen birinin yardimi gerek. Ben cok bilgisizim bu konuda.
Buna benzer bir proje icin konu acmistim ama herhangi bir istek gelmedi ne yazik ki.
viewtopic.php?f=8&t=14546&sid=955a498fc ... 35496b7823
Amaç üyelerin doldurması zaten. Bir kaç kişi bir-iki animeyi takip edip, konusunu açsa yeter zaten. Sezonlar için alt kategoriler olsun, başlıkları da üyeler açsın şeklinde önerim.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Sitenin yeni hali pek hoşuma gitmedi açıkçası. Belki eskisine alıştığımız için, bilemiyorum.
Alt kısımdaki "son konular"da sayfa değiştirince tüm ekran yenileniyor, sadece o bölüm yenilense daha iyi olur.
Resim

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön