Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yöneticilere Sor

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 27 Eyl 2020 15:04
oZzIiI yazdı: 27 Eyl 2020 13:43 ugur bir mesajımı silerek bana samimiyetsiz bir uyarı yapmış.
Elindeki güçle bir kişiye sansür uygulamak karaktersizliktir.
Eğer ki beni burada istemiyorsan banlarsın.
(kendi yorumuyla "kışkırtıcı") Bir mesaj silip samimiyetsiz bir uyarıda bulunacak birini mangatürk'e yönetici yapmakta size yakışmıyor.
Bir daha mesajımın silinme ihtimali varsa beni banlayın.
Senin bu sitede kimseden utsunlugun yok, benim de yetkimi kotuye kullandigim yok.
Attigin mesaj kiskirticiydi, ben de uyari verdim. Nasil bir samimiyet istedigin konusunda emin degilim.
Bu arada beni banla falan olayi da yok, insanca cozulebiliyorsa bir problem ben kimseyi banlamam ve banlamak da istemem.
Kardeşim sadece bu siteden değil dünyadaki bir çok insandan üstünlüğüm var.,
O mesaj kışkırtıcı değildi. İğneleyiciydi. Bir kaç kişiye dürterek uyuzluk yaptığım bir mesajdı.
Verdiğin uyarıyı almadım. İstediğim samimiyet şu "Sana uyuz oluyorum. O yüzden mesajını sildim" Çünkü benim mesajımda silinmesini gerektirecek tek bir şey yoktu.
Ne zamandır beri birbirimize çatamıyoruz. Kimseye hakaret etmediğim sürece bir daha benim mesajıma sansür uygulama. Sen banlamazsan ben kendi üyeliğimi silerim.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

oZzIiI yazdı: 27 Eyl 2020 20:07 O mesaj kışkırtıcı değildi. İğneleyiciydi. Bir kaç kişiye dürterek uyuzluk yaptığım bir mesajdı.
Kiskirticiydi yani.
oZzIiI yazdı: 27 Eyl 2020 20:07 Verdiğin uyarıyı almadım. İstediğim samimiyet şu "Sana uyuz oluyorum. O yüzden mesajını sildim" Çünkü benim mesajımda silinmesini gerektirecek tek bir şey yoktu.
Seni inandirmam zor suanda ama gercekten uyuz oldugum yoktu sana. White mustache harici uyuz oldugum hicbir uye gelmiyor aklima. Ben sana resmi bir uyari yaptim, hatani gormuyorsan benlik bir sorun degil.
oZzIiI yazdı: 27 Eyl 2020 20:07 Ne zamandır beri birbirimize çatamıyoruz.
Burasi dingonun ahiri degil. Manga konusacaksaniz duzgunce yapabilirsiniz ama buna flame atip konuyu bulandiramazsiniz. Gecen hafta konuda ryuuma var diye bana soz dusmez deyip bir laf etmedim ama bunu bu hafta da tekrar ettiremezsin.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

@oZzlil Dostum sitede zaten az adam var. Sende eksilsen bir şey değişmez.
O yüzden akıllı mesaj at anladın mı ?

AÇIKLAYICI OLDU SANIRIM.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Deadman Wonderland,
İletişim:

Açıklayıcı olmadı.
Şimdi benim yazdığım mesaj sana akıllı gelmiyorsa senin kendini geliştirmen gerek ben o seviyeye nasıl ineyim.
Beni de düşün biraz 😉

Götünüzdeki kıllar kadayıf oldu, şu sizin sikko çeviri grubunuzdan beri olan konuşma huyunuz(huysuzluğunuz) değişmedi.

Salak
Sallada sümüğüne bak der gibi ergen gerisi laf cambazlığı yaptığını sanıp, benim mesajım kışkırtıcı değildi de iğneleyiciydi falan bikbik laf ebeliği yapmaya çalışıyorsun. Liseli olsan cahil bu siklemeyin konuşsun diyeceğim ama ilk cümlemde dediğim gibi kıllarınız kadayıf oldu hala ego kasmaya çalışıyorsunuz. Sen kendini concord muydu concordata mıydı neydi o çocuk sanıyorsun galiba. Şükür o gitti kafamız rahat, sen de az yaşının adamı ol abiliğini yap. Yok ben abilik yapamam dersen de millete salça olma.

Yok ben o seviyeye nasıl ineyim yok beni de düşün vırt zırt ne la bu? Şunu diyen adamın seviyesi maks lise üçtür. Azıcık büyüyün.

Edit; ben Todomeda. Mobil sürümün mk. Düzenle listesi görünmüyordu, rastgele tıkladım, oldu derken adamın mesajı düzenleye basmışım. Pc geçersem ayar çekerim.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Deadman Wonderland,
İletişim:

Konuyu mnakiye getirirsen içinden geçerim senin.
Haqoua veya herhangi biri benim aklımla ilgili yorum yapamaz. “Akıllı ol” diye tehdit edemez. Ederse o lafı çevirir götüne sokarım. Karşılığında yapabileceğiniz şey söyleyebileceğiniz laf bitince banlamak olabilir.

Şu “ ehehe liseli, ehehe liseli” saçmalığınıda bırakın. Yıl oldu 2020. Sansüre uğradık diye derdimizi anlatıyoruz.

Biri geliyor “akıllı ol” diyor. Ona cevap verince diğeri “lisesi”, “ego kasma” gibi kalıp atışlar yapmaya çalışıyor.

Sikko dediğin çeviri grubu yaşadığın ülkenin en iyi çeviri grubuydu. Üzerine çıkacak bir çeviri grubu da gelmeyecek. 3grlık aklınla 5grlık laflar edeceğine beceremediğin mesaj atma işini düzelt amk kamili
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Siktir git o en iyi çeviri grubuyla 31 çekmeye devam et o halde.

Lafım bitti kusura kalma..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Sitede 10 kişiyiz 8 kişi birbiriyle tartışıyor. Yapacağınız işin taa içine sıçayım. :lotr03.gif:
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Borangk
Favori Anime: Sao

selam btooom adlı mangayı sanırım bırakmışsınız mangatrde yüklü olan 35 den sonrasını çevirmek istiyoruz acaba önceki bölümlerinizi sitemize yükleyebilir miyiz izninizi alalım diye sorayım dedim?
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Borangk yazdı: 23 Kas 2020 21:43 selam btooom adlı mangayı sanırım bırakmışsınız mangatrde yüklü olan 35 den sonrasını çevirmek istiyoruz acaba önceki bölümlerinizi sitemize yükleyebilir miyiz izninizi alalım diye sorayım dedim?
Çeviri grubunun kalan tek üyesi ben olduğum için cevaplayayım. Şu an grup faaliyette değil yani isteyen istediği seriyi alabilir.
Resim

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön