Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yöneticilere Sor

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Konoha's Yellow Flash

BeyzadeM yazdı:
Konoha's Yellow Flash yazdı:Diablus ellerine sağlık css menu süper olmuş çok gerekiyodu valla herdaka adres çubuğuna yaz zor oluyodu tebrikler cidden güzel olmmuş aga valla siteyle çok ilgilenion valla çok zaman harcıon ama cidden süper olmuş eline sağlık bide narutonun çıkış gününü unuttumda bi hatırlata bilirmisin hergün panik bi şekilde arıorm şimdiden sağol

Hacı senin teşekkür Gin'in Aizen'in gücünü anlayamazsınız muhabbetine dönmüş :D

Naruto manga perşembe en geç cuma çıkar.
aga çok mutlu oldm cidden ii bişi tam ihtiyacım olan şeyyy
Konoha's Yellow Flash

bide diablus bişi sorcam şu en üstteki resim warya onu konulara göre deişmesini ayarlaya bilirmisin mesela naruto ya tıkladık hani yukarda şey yazıo Forum ana sayfa ‹ Konoha ‹ Naruto Manga o konoha bölümleri için narutoyla ilgili bleach için bleachle ilgili vs bir resim olabilr bence baya güzel olur pek möhim bi mesele diil ama bi soruyum dedim bence güzel olur
Kullanıcı avatarı
necrovirus

hunterxhunter adlı mangayı çevirmeye başlamıştınız ve manga okumaya eklemiştiniz biraz önce baktım kaldırılmış.
şimdi bu manganın çevirisi durduruldumu yoksa devam mı ediyor onu merak ediyordum
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

necrovirus yazdı:hunterxhunter adlı mangayı çevirmeye başlamıştınız ve manga okumaya eklemiştiniz biraz önce baktım kaldırılmış.
şimdi bu manganın çevirisi durduruldumu yoksa devam mı ediyor onu merak ediyordum
ekleyeceğim bu gece dostum :) devam ediyor.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
necrovirus

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
necrovirus yazdı:hunterxhunter adlı mangayı çevirmeye başlamıştınız ve manga okumaya eklemiştiniz biraz önce baktım kaldırılmış.
ekleyeceğim bu gece dostum :) devam ediyor.
teşekkürler bekliyor olacagım
Resim
LezizinCörmeni

Seinen bölümüne kanlı canlı mangaların yanı sıra ecchi ağırlıklı mangaların bölümlerinin açılması gibi bir olasılık var mı? :woohoo:
Kullanıcı avatarı
dilobaba
Favori Manga: Naruto , One Piece , Beelzebub , Bleach , FMA , Hitmen Reborn , Fairy Tail, Blazer Drive ,High School of the Death .....
Favori Anime: Bleach , Naruto , One Piece , Hitman Reborn , High School of the Death , FMA ,Heroman , Air Gear ........

Olsa iyi olur valla :evil: . Boş zamanımızı daha iyi geçiririz :P
Resim

Resim

Resim

:P

Resim

:P
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

LezizinCörmeni yazdı:Seinen bölümüne kanlı canlı mangaların yanı sıra ecchi ağırlıklı mangaların bölümlerinin açılması gibi bir olasılık var mı? :woohoo:
ö

zel echi bölümü mü yoksa alt forum mu?
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
LezizinCörmeni

Seinen'in altında açabiliriz veya dediğin gibi özel ecchi/mature/adult artık hangisi olursa böyle bi bölümde açılabilir.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

LezizinCörmeni yazdı:Seinen'in altında açabiliriz veya dediğin gibi özel ecchi/mature/adult artık hangisi olursa böyle bi bölümde açılabilir.

en fazla beğenilen ecchi serilerinin isimlerini yazın mümkünse devam eden seriler olsun.

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön