Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto'nun yerine açılmasını istediğiniz bölüm.

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.

Hangi Manganın Bölümü Açılsın

-HunterXHunter
19
35%
-Toriko
10
19%
-Diğer(Lütfen Belirtiniz)
25
46%

Toplam oy: 54
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Hocam biraz daha bekleyelim bence.SnK, Terra Formars gibi seriler bi ilerlesinde yada hxh'nin akıbeti belli olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Öyle bir bölüm yok.

Üç büyüklerden daha kaliteli seri var diyebilmemiz için en azından onların yarısı kadar devam edip, çeyreği kadar popüler olması gerekir serinin. Böyle bir seri de yok henüz, adaylar var sadece.

Bence yeniliğe gerek yok. Narutonun manga başlığı kilitlenip nostalji veyahut fan bilmem neleri konu başlıkları açılıp yola devam edilmeli. En fazla Naruto ile One Piece in yeri değiştirilsin.

Potansiyele oynamak gereksiz, burada önerilen hangi adayı koyarsanız koyun işlemez.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Zer0Tr
Favori Manga: Berserk.
Favori Anime: Fma Brotherhood.

Hxh'nin mangakası'nın çizimleri dötüme benziyor..Buna karşın,dünyası ve konusu muhteşem.Daha serinin bi 5,hatta 10 senesi var denebilir.Açıklanmamış çok şey var.Fakat yeni chaptlerin geleceği belli belirsiz.Anime'si'de bitti.Mangakası zırt pırt ara veriyor vs.
Ama en taktir ettiğim anime serisidir.Uzun soluklu shounenler arasında 1 numaradır kesinlikle.Hiç değilse dövüşleri p-up'lar değil,strateji kazanıyor (Rage hariç)

Gintama'nın da o kadar okuyucu kitlesi yok ayrıca çevirilerini yapmak her baba yiğidin hakkı değil.Mizah çok önemli.Birde çevirmesi çok uzun sürer.

Tower Of God olabilir,seri güzel,konusu geniş ve bayağı uzun olacağa benziyor,ama benim fikrim ''TOKYO GHOUL''...Çünkü animesini izleyen çok kişi var.Sanırım forum konusunda- 104 post atıldı ki bu büyük bir rakam.Ayrıca Part 2 daha yeni başladı.Çizimleri müthiş.En önemlisi manga olması.Webtoon yada manhwa değil.Çevirisini tamamlamak uzun olabilir.Fakat ingilizcesini anlamak o kadar da zor değil.

3. ise Shingeki No Kyojin.Başka bir çok izlenen anime,ayrıca mangası da güncele yakın.Ayrıca çok çeşitli fikirler,teoriler atılabilir.Tabi çoğu şeyler açıklandı yada kapısı aralandı.Ancak aylık olarak geldiğinden dolayı konular 2. haftadan sonra ölecek.Bide yine aylık çıktığından dolayı 40 küsür sayfa.Çok konuşma var.Çevirisini yapacak arkadaş sıkılır büyük ihtimal.Çünkü kullanılan kelimeler de zor.Textler uzun olunca malum.Bide forum ahalinin %30,40'ının ingilizcesini anlayacağını sanmıyorum.Yada anlamaya çalışırken çok sıkılacaklar.

Tower Of God yada Tokyo Ghoul en iyi seçimler.Ben kendimce Tokyo Ghoul diyorum.Hiç değilse naruto gibi manga serisi.Tabi Tower of God olursa da ne iyi.

Edit: Tog'un bide animesi yoktu unutmuşum.
Edit2: Bide Tokyo Ghoul mangasının daha bir başlığı bile yok.

Son Edit:

Tower of God Güncel Tartışma
99 Yorum,3167 bakılma,10 sayfa. 20 Oca 2014 11:22'da açılmış

Tokyo Ghoul Anime
104 yorum,6107 bakılma,11 sayfa. 05 Tem 2014 19:08'da açılmış

En Son Edit:

MangaFox'ta

Tokyo Ghoul'un 1.226.636 view'i var. (Tokyo Ghoul Re'nin'de 658.067)
Tower OF God'un 916.138.

MangaHere'da

Tokyo Ghoul'un 1.120.995 + 802.586' view'i varken ise
Tower Of God 726.875+ 144.314 var.
En son Zer0Tr tarafından 23 Kas 2014 16:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim

Allah C.C Yugi GG Meta FF Uzun Adam OÇ
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Bir seinen olsa güzel olurdu ama hiçbiri popüler değil malum veya düzenli çıkmıyorlar, vagabond en son ne zaman sayı çıkardı bilmiyorum, sun-ken rock iğrenç bir hentaiden başka bir şey değil, kingdom da mükemmel bir seri olmasına ve düzenli çıkmasına rağmen okuyanı yok, liar game keza öyle vs. vs.
Shounenlerde ise ft falan gerçekten kötü seriler ve narutonun yerine alacak veya bleach, OP ile denk duracak konumda değiller, bence de yeni bölüm açılmaması en iyisi olur, kısa lm nin önerisi düşünülebilir ama.
Gönül ister ki kingdom olsun, tartışacak çok şeyi olan bayağı güzel seinen ama okuyanı yok.
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

@iloque
Kingdom çevirilmiyor ki okunsun, hemde bayadır çevirilmiyor, ben tortuga'ya söylemiştim de 2015'te başlayacağız demişti, bakalım göreceğiz. Hatta animenin bittiği yerden çevirilmeye devam etse mangası iyi olurdu dedim, güncele yetişmek için, 400 bölümü geçti mangası.
Kullanıcı avatarı
Ormancı
Favori Manga: One Piece, Toriko, D.Gray-man, Vagabond, Berserk, Holyland, Kokou no Hito, Liar Game
Favori Anime: Death Note, Ghost in the Shell, Shingeki no Kyojin, Darker than Black, Steins Gate, Tokyo Ghoul, Psycho Pass, NHK ni Youkoso

Beni oyum Torikoya ya da bir tane daha One Piece bölümü açalım :lol:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Innocence
Favori Manga: D gray man, Bleach, Naruto...
Favori Anime: D gray man, Bleach, Naruto...

Açık ara devam etse idi Dgray man derdim ama şuan Magi diyorum. Bence karakter çeitliliği olsun güç dengeleri olsun müzikleri olsun teori üretme olsun güzel bir seri. Haftalık çıkması ve dönem dönem animesinin de olması bence en azından alt bir bölümü olması gerektiğini gösteriyor.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Beyler yeni bölümler için bi kategori ismine ihtiyacımız var.

Pöpüler Seriler diye düşündüm ama çok şapşik geldi bana. Başka bişi var mı?

Aklınıza gelen fikrleri söyleyin hele bi.

Not: Bir çok seri için açılacak başlık, Toriko Fairy Tail, Hunter x Hunter Tower of God falan olacak. Sevilen seriler yani. :lol:
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Genel ev koy kategori ismini dikkat çeker baya :lol:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Hunter X Hunter
Toriko
Tower Of God
Fairy Tail

Olarak açtım beyler Kaos Evinde konuları açtım. Lütfen moderatörler gerekli konuları gerekli yerlere taşısınlar.

Bu konuları isteyen kişiler Aktiflikleri görelim hadi. :p
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön