Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Forumda Olmasını İstedikleriniz Ve Geliştirmeler.

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Zamanında ne Naruto tartışılırdı, en güncel Naruto çeviri bu forumda getirilirdi...
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bir zamanlar forumda 3 harfli kelimeleri arama motorundan aratabiliyorduk. Sonra min limit 4 e çekildi. Keşke gene 3 harfli kelimeleri aratabilsek.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Talep değil ama yeni bir başlık açmayı gereksiz gördüğüm için buradan yazıyorum. Site bu aralar yavaş ve veritabanı hatası atıyor. Bağlantı açılıp kapanmıyor bir yerlerde o yüzden maksimum bağlantı sayısı aşılıyor sanırım. Yavaşlığın da sebebi o gibi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Cyborg Franky
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Naruto

Forumun eski canlılığına dönmesi lazım. Ben eskiden üye değildim ama 2010lu yıllarda canlı olduğu eski bölüm yorumlarına bakınca aşikar. Bir şeyler yapılmalı yoksa giderek erir ve yok olur.
Ace:Ona niye baba diyorsunuz?
Marco:Çünkü bize oğullarım diyor.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Cyborg Franky yazdı: 20 Nis 2019 21:26 Forumun eski canlılığına dönmesi lazım. Ben eskiden üye değildim ama 2010lu yıllarda canlı olduğu eski bölüm yorumlarına bakınca aşikar. Bir şeyler yapılmalı yoksa giderek erir ve yok olur.
Ben de cok istiyorum forumun tekrar aktif bir ortama donusmesini ama ne yazik ki aramizda manga ve anime bilgisi olan, forumda yeni serileri tanitacak, uyeleri aktiflestirecek pek kimse kalmadi. Elimden geldigince ugrasmaya calisiyorum ama benim de bu konuda cok buyuk eksikliklerim var ne yazik ki.
Edit: Ek olarak sitede iyi derecede php bilen bir insan yok, tek yardim eden shirohige o da bir noktaya kadar biliyor. Sitenin guncellemesi, icindeki hatalar hep sorun cikartiyor. :(
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Ne? Forumu canlandırıp gene milletin yaptığı gerizekalıca yorumlara triggerlanmak mı? Hayır teşekkürler. :D

"Quality mi? Yoksa Quantity mi?" Mevzusu bu daha çok. Ben nerde çokluk orda bokluk diyerek Quality'i tercih ediyorum. Zaten Bleach ve Naruto bittiği için bizim gibilerin One Piece dışında oturup sayfalarca tartışacak bir şeyi kalmadı. Buraya gelip milletin Boku no Hero Academia ve Black Clover denen çöpleri konuştuğunu görmek istiyorsanız buyrun. :D

One Punch Man'da potansiyel fazlasıyla var ama en sonunda gelip Saitama tek atacak düşüncesi bunu kırıyor. :D

Ayrıca Yoshihiro Togashi bir gavattır.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@_[Emre]_
İlk dediğine katılmıyorum, yeni üye potansiyel demektir. Forumca belli bir tavrımımız var bazı tabu konulara, herkes ayak uyduramayabilir ama ayak uyduranlar aramızda kalmaya devam etti uzun zaman boyunca.

Manga konusuna gelirsek, evet hakkında konusulacak bir battle shounen yok ortalıkta. Severek okuduklarım da ayda bir çıkıyor. O yüzden şuanda güncel takipmeye layık, hakkında konuşulacak manga ve anime bilen biri şart forumda gerek konu açacak gerek tanıtım yapacak.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

ugur_tatli yazdı: 21 Nis 2019 12:45 @_[Emre]_
İlk dediğine katılmıyorum, yeni üye potansiyel demektir. Forumca belli bir tavrımımız var bazı tabu konulara, herkes ayak uyduramayabilir ama ayak uyduranlar aramızda kalmaya devam etti uzun zaman boyunca.

Manga konusuna gelirsek, evet hakkında konusulacak bir battle shounen yok ortalıkta. Severek okuduklarım da ayda bir çıkıyor. O yüzden şuanda güncel takipmeye layık, hakkında konuşulacak manga ve anime bilen biri şart forumda gerek konu açacak gerek tanıtım yapacak.
Öyle bir seri yok kanka. Olsa ben haber veririm zaten rahat olun. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 21 Nis 2019 16:02
ugur_tatli yazdı: 21 Nis 2019 12:45 @_[Emre]_

Öyle bir seri yok kanka. Olsa ben haber veririm zaten rahat olun. :D
Harbiden yok lan. :D En sikko dönemlerindeki Bleach'i bile arar olduk.
Resim

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön