Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

One Piece 886 Tartışma / 887 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü nasıl buldunuz?

Çok iyi
1
13%
İyi
3
38%
Eh işte
1
13%
Kötü
1
13%
Berbat
2
25%

Toplam oy: 8

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

One Piece 886 Tartışma / 887 Öngörü

Mesaj gönderen Tulpar-Byakugan » 23 Kas 2017 15:38

En son Tulpar-Byakugan tarafından 23 Kas 2017 16:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster

Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Re: One Piece 886 Tartışma / 887 Öngörü

Mesaj gönderen Matrim » 23 Kas 2017 15:49

Luffy Vegeta'ya bağladı Katakuri'yi indirecek, görünen o ki meyveye değil Haki'ye power up gelecek.

Haki'ye power up gelmesi Luffy için daha iyi meyve kullanmadan amirallere meydan okuyabilen bir sürü haki kullanıcısı var Luffy g4 olmadan çok zayıf kalıyor.

Carrot bu gece dolunay olacak dedi acaba minkler dolunayda güç mü kazanıyor? çünkü dolunayın hayvanlar üzerinde etkisi olduğu bilinen birşey.

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Anime: Naruto

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 23 Kas 2017 15:50

Oven'da tahmin ettiğim gibi çöpün teki çıktı. Sanji'nin dj siz tekmesiyle uçup savruluyor. Begenin uzaktan attığı mermiyle savruluyor, şamar oğlanı oldu bildiğin :D

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Mesaj gönderen Tulpar-Byakugan » 23 Kas 2017 16:02

Wano muhabbeti olmasa derdim ki bu arc kesin Big Mom düşecek! Bölüm güzeldi. Dikkatimi çeken şeyler;
Bege ve tayfasından sonra Germa da savaşa katılacak çünkü artık kaçış iyice zorlaştı. 19. sayfaya göre Luffy hakisini (büyük ihtimalle gözlem hakisi) güçlendirecek ve Köpekdiş'i indirecek. Adada gazeteciler de var. Luffy kesin 700-800 milyon beri ödül alır çıkışta :lol:
Ayrıca dikkat çekici başka bir nokta ise dolunay. Ne diye Carrot bu gece dolunay var desin? Dolunay ya Luffy, ya Big Mom ya da Köpekdiş ile ilgili bir şeyi açığa çıkaracak. Tabi görmemiz 4-5 hafta sürer :whistle:

Düzeltme: Bu da mantıklı
Matrim yazdı:
23 Kas 2017 15:49
...
Carrot bu gece dolunay olacak dedi acaba minkler dolunayda güç mü kazanıyor? çünkü dolunayın hayvanlar üzerinde etkisi olduğu bilinen birşey.
Ek olarak belki Pedro'nun kurtulması ile alakalı da olabilir. Şu an için her türlü desteğe ihtiyaçları var.
► Spoiler Göster

Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Mesaj gönderen Gol D. Roger » 23 Kas 2017 17:28

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 23 Kas 2017 17:58

%50-%60 arasında bir gücü kalan Dof'u indiremeyen Luffy Kata'yı full gücünde indirmek istiyormuş. Kıçımın kenarı afedersin.
Resim

Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Mesaj gönderen Fame » 23 Kas 2017 18:19

Carrot'in bahsettigi guc ile ilgili suraya su linki atiyorum: http://onepiece.wikia.com/wiki/User_blo ... F_MINKS%3F

Fakat ozetle dolunay ve minklerin guclenmesi yine daha onceden vurgulanan bir konuydu Zou'da da.
http://www.mangareader.net/one-piece/811/18
http://www.mangareader.net/one-piece/805/13
http://www.mangareader.net/one-piece/819/8

Bolume gelirsek de . Bege Oven'i o kadar uzaktan ucurmasaydi Sanji'de guclenmis diyecektim ama Oven'i ucuran ucurana... Bos yere heycan yaptim Sanji hizlica tekme atip geri donunce.. Luffy de Kata'yi P.up alip indirecek. Ikinci bir Luffy vs Lucci seviyesinde dovus goruruz umarim. Geri kalan kisimlari cok da onemsemedim.

Kullanıcı avatarı
genzo
Red Baron

Mesaj gönderen genzo » 24 Kas 2017 00:07

Carrot'un dolunay mevzusu Dragon Ball'daki Man-Wolf gibi bir şey çıkarsa baya güldürür yalnız. :D

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 24 Kas 2017 01:08

Bm tayfası çok abartılıyor bence. Katakuri ve Cracker dışında insan üstü birşey görülmedi. Tamago Çöp, Pekoms çöp, Oven çöp, Daifuku'da çöptür muhtemelen ( Sanji daha dj kullanmadan karşıladığı için onu Daifuku > Sanji diyenler var, Sanji'nin en baba gücünü Balıkadam adasında gördük '' Hell Memories '' atağının bana göre Perospero'yu falanda harcar, şeker falan olduğu için ateşe karşıda avantajsız durumda )

Opera çöp ( 5000 kiremit vuruşuna tek yedi ) , Mont'dor çöp , hepsi çöp kısaca.

İddia ediyorum Dressrosa'da gördüğümüz karakterler bile daha giderlidir bu adamlardan. Pica alayına yürür mesela. Tamago ve Pekoms zira Koramirallerden farksızlar , hatta daha ezik bile derim. Karşılaştıkları adamlar güçlü değil ama millet güçlü damgası verdi. Pedro'ymuş bilmemneymiş hikaye bunlar. Pekoms hele Caribou'yu tekledi diye forumlarda ve hatta eski yorumlara baktım burada bile Yonkou en güçlü adamlarından birisi olarak görülmüş. Bobbin bile kılıç tutuyor diye sağ kol falan zannedilmiş ( Sadece buraya özgü yazmadım, başka forumlardada öyle yazılmış ) . Halbuki Bobbin'i gördük 105 milyonluk bir çöp.

Oda'nın ödülleri 2 yıl sonra şişirdiği ortada, ödül sistematiğinde birşey olmuş, artık enflasyon mu oldu one piece evreninde ne olduysa, en ezik karakter bile 200 milyon ödül alıyor. Yani Perospero'nun 700 milyon olması şişirilmiş. Oda aslında gizliden mesaj veriyor, '' Ödüller konusunda sıçtım, elime yüzüme bulaştırdım, bu yüzden artık ödülleri güce göre vermiyorum, düşük ödüllü adamda yüksek ödüllüyü yener '' gibisinden. Bunun bir çok örneğini gördük. Dragon Ball'daki '' Ki seviyesi '' değil yani ödül. Bu bakımdan Oven falan diğer bölümde 500 milyon diye tanıtılsa bile bir değeri yok gözümde, çöp her zaman çöp kalacaktır.

Smoothie falanda abartı muhtemelen, Reiju'dan zehir yedikten sonra '' Bu kadın tam bir başbelası, zehir kullanıyor '' diyor. Reiju ile kapışsa öyle kolay yenecek biri değildir yani.
► Spoiler Göster
Edit : Komutanlar arasında 1.komutan 2.komutandan güçlü gibi bir olgu oluşturuldu birde. Burgess 1.tümen komutanı ama bana kalırsa Shiliew'in yanından geçmez tek bile yer derim Shiliew'den. Teach'ın en çok güvendiği adamdır Burgess. Bu açıdan Smoothie'nin yonkou komutanı olması birşey ifade etmez. Bir dahaki karşılaşmada Robin+Nami ikilisine falan yenilecektir. Kadının rakibi kadın oluyor bizim tayfada hep ( İlerleyen arclarda, artık herneyse Nami ve Robin'in rakibi olur Smoothie anca )

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 24 Kas 2017 14:11

Çizimler cidden giderek kötüleşiyor.

Ama bölüm epey hoşuma gitti, Sanji reis sonunda sağlam birine sağlam bir tane geçirdi.
Onurcuğum, bizim ne işimiz vaaar, Büyükçekmece - Eminönü Otobüsünde?
Resim

Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir