Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Merhaba!

Burada yenisin galiba, gel ve bizlere kendini tanıt.
Kullanıcı avatarı
Favori Manga: Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai tachi no Renai Zunousen, Uchuu Kyoudai, Ansatsu Kyoushitsu, Koimonogatari, Kumo desu ga, Nani ka?,
Favori Anime: Steins;Gate, Mahoutsukai no Yome, Danshi Koukousei no Nichijou, Ixion Saga DT, Youjo Senki, Mekakucity Actors, Mahou Shoujo Madoka Magica, Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume

Merhaba!

Mesaj gönderen Offline » 03 Oca 2018 14:50

Mangatürk Çeviri'den Frostguard'ın üniversiteden arkadaşıyım. Yıllar önce Türkanime'de etkindim, ama sonra lise sonda forumlardan uzaklaştım ve tekrar geri gelmedim. Frost beni 1 yıl boyunca, her ay restorandan bir yemekle buraya gelmeye ikna etti :laugh:
Çoğu anime, anime olmadan önce bir mangadır. Çoğu manga da manga olmadan önce bir light novel'dır. Hatta bu light novel'dan da önce olan, yazarın internette bir yerde hikayeyi ilk yazıp paylaştığı web novel aşaması da var. Benim hobim, bu ilk iki aşamayı okumak. Japonya'da yazılanlar, Çin'de yazılanlar, Kore'de yazılanlar, bunlara özenipte yazılan İngilizce hikayeler, hepsini okuyorum. Şu an aynı anda 150 kadar hikayeyi güncel takip ediyorum. Takip ettiğim anime ve mangalar bu sayıya dahil değil. Gerçi bir 6 aydır falan hiç manga okumadım. Sömestr tatilinde birikenleri toptan okumayı planlıyorum.
Tanıştığımıza memnun oldum.
Bu arada, uyulması gereken bir kural listesi var mı? Ben bir bakındım ama göremedim.
En son Offline tarafından 03 Oca 2018 15:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Dragonball, Claymore, Freezing, Shokugeki no Souma, Fullmetal Alchemist, Berserk, Rainbow, Shingeki no Kyojin, Gamaran, Rain, Tower of God, Gunka no Baltzar, Naruto, One Piece, Hellsing, Elfen Lied, Death Note, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Higurashi no Kaku Koro ni,
Samurai Champloo, Elfen Lied, Death Note, Dragonball Z, FMA: Brotherhood, Gintama, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, Shingeki no Kyojin, Another, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Re: Merhaba!

Mesaj gönderen Frostguard » 03 Oca 2018 14:57

Rüşvetle geldiğini söylemeseydin keşke... Neyse öyle gelmen bile şaşırttı :laugh: Hoşgeldin.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 03 Oca 2018 15:11

Bravo Frost'a, siteye eli bos donmemis. :Lol:

Hosgeldin ve iyi forumlar.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 03 Oca 2018 16:14

Frost bahsetti senden, hoş gelmişsin.
Çok güzel film olur. Adını da ben söyliyim, afişe altın harflerle yazın. 'Çok güldük, başımıza bi gelecek var amına koyim.'
Resim

Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Mesaj gönderen Gol D. Roger » 03 Oca 2018 18:41

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mesaj gönderen MRTFR » 03 Oca 2018 19:48

Hoşgeldin :)

Kullanıcı avatarı
Concord
Favori Manga: Prison school,Veritas,Vagabond
Favori Anime: Tengen toppa gurren lagann, Monogatari series

Mesaj gönderen Concord » 04 Oca 2018 10:18

Foruma insanlar uğrar ama üye olması yılda bir falan oluyor,birde kalıcı olursa deme keyfimize :)

Kalıcı olman dileğiyle.

Not=Çin noveli okuyan, birkaç popüler noveli okuyan çok tanıdığım oldu ama favorileri böyle olabilen novel fanını ilk defa görüyorum. Değişik bir kültür katacaksındır foruma. Bence novel tanıtım köşesi açılabilir ve tanıtımını yapabilirsin. Büyük bir katkı olur cidden.
Resim

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Anka24 » 04 Oca 2018 13:03

Hoş geldin :pinch:

Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Mesaj gönderen Haqoua » 04 Oca 2018 13:54

Hoşgeldin.

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 04 Oca 2018 17:46

Hoşgeldin kural seks pompa.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“Ding Dong!” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir