Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Merhaba

Burada yenisin galiba, gel ve bizlere kendini tanıt.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror,Hellsing Ultimate, NHK ni Youkoso
İletişim:

Re: Merhaba

Mesaj gönderen teddybear01 » 19 Eyl 2017 23:08

rikurukito yazdı:
19 Eyl 2017 13:06
teddybear01 yazdı:
19 Eyl 2017 03:48
Hoşgeldin. İmzandan yola çıkarak soruyorum; k-pop mu dinliyorsun?
Aynen.Kore dizileri de izliyorum.
Hoşbulduk :lol:
Benim gibi birini daha görmek güzel :laugh: Özellikle sevdiğin bir k-drama veya k-pop grubu var mı?
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 20 Eyl 2017 18:26

Kaç yaşında insanların hala foruma fake üyelik açması. :/ Hayır bari ismin ne diye sorma :D Karşı cinsi tanımıyorsan tanış önce, ondan sonra yap bari. :D Saf komedi, yapan kişiyi de tahmin etmesi zor değil :D

Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror,Hellsing Ultimate, NHK ni Youkoso
İletişim:

Mesaj gönderen teddybear01 » 20 Eyl 2017 20:33

redstak yazdı:
20 Eyl 2017 18:26
Kaç yaşında insanların hala foruma fake üyelik açması. :/ Hayır bari ismin ne diye sorma :D Karşı cinsi tanımıyorsan tanış önce, ondan sonra yap bari. :D Saf komedi, yapan kişiyi de tahmin etmesi zor değil :D
Üzdü, ne güzel forumda muzik tanıtma konusuna çekecek insan buldum diye düşünmüştüm.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 21 Eyl 2017 01:06

teddybear01 yazdı:
20 Eyl 2017 20:33
redstak yazdı:
20 Eyl 2017 18:26
Üzdü, ne güzel forumda muzik tanıtma konusuna çekecek insan buldum diye düşünmüştüm.
Amatörler işte boş ver.

Kilitli

“Ding Dong!” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir