Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Üniversitelilerin Yanıtları Utandırdı!

Görüntü öğelerinin tümünü ve fıkralarınızı bu alanda paylaşabilirsiniz.

Moderatör: Todomeda

Kullanıcı avatarı
Jeager
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Death Note

Üniversitelilerin Yanıtları Utandırdı!

Mesaj gönderen Jeager » 08 Eyl 2010 20:59

http://video.milliyet.com.tr/Universite ... htm?ref=nf

Video bu.Videoda yerel bir haber kanalı RAHMETLİ İSMET İNÖNÜ'nün referandumda evet dedigi için chp'den ihrac edildiğini ve akp'ye geçtiğini söylemekte,gençlere ise chp'nin yaptigi bu ihrac dogru mudur?ismet inönü'nün akp'ye geçmesi chp'ye oy kaybettirir mi? gibi sorular sormaktadır.Bakalım gençlik bu konu hakkında neler düşünüyor? :silly:

Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Re: Üniversitelilerin Yanıtları Utandırdı!

Mesaj gönderen equando » 08 Eyl 2010 21:47

Suç bu insanlarda değil.Kıçı kırık sınavlarla bunları üniversiteye sokanlarda.
► Spoiler Göster
[/align]
And so, Governor Devlin, because even the cost of freedom can be too high, I refuse your pardon!

[/i][/b]
► Spoiler Göster

Everybody dies. Everybody ! What makes you so fucking special ?[/i][/b] Dizilerim için : https://trakt.tv/users/ccamlibel
Öneri için özel mesaj atabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Gobal

Mesaj gönderen Gobal » 09 Eyl 2010 02:44

Bunun adı zirzopluk a.k başka bişey değil.Böyle adamlar okusa ne olur okumasa nolur.
Resim

Kullanıcı avatarı
Lanza Del Relampago
Favori Manga: One Piece,Berserk,Vagabond,Slam Dunk
Favori Anime: Bleach

Mesaj gönderen Lanza Del Relampago » 09 Eyl 2010 03:45

Beyin bedava
Resim

Kullanıcı avatarı
byakuya

Mesaj gönderen byakuya » 09 Eyl 2010 05:31

"Suç bu insanlarda değil.Kıçı kırık sınavlarla bunları üniversiteye sokanlarda."

Haklısın, bu adamlar üniversitede olmasaydı şu an Türkiye bambaşka bir yer olurdu.

"Bunun adı zirzopluk a.k başka bişey değil.Böyle adamlar okusa ne olur okumasa nolur."

Tabi canıııım, bunlar zaten doğuştan down sendromlu, okumak haram bunlara.

Bu gençlerin verdikleri cevapları eleştirenler acaba hala annelerinden babalarından, onlar da kendi anne ve babalarından gördükleri siyasi görüşe sahip olan kişiler değil mi? Hanginiz oy verdiğiniz, vermeyi düşündüğüz partinin ideallerini biliyorsunuz? Hanginiz bu sanal duyarlılığı aktif duyarlılığa çevirebiliyor? Onu da geçtim, evet diyenler neden evet dediklerini, hayır diyenler neden hayır dediklerini biliyor mu? Kaçınız açtınız da anayasadaki değiştirilmek istenen maddeleri ve onların değiştirilmiş hallerini okudu? Kaçınız bu değişiklikler üzerine düşündü?

Burada yapılması gereken bu gençlerin verdikleri yanıtları eleştirmek değil, bu gençlerin neden bu yanıtları verebilecek kadar cahil kaldıklarını sormak, düşünmek. İsmet inönünün ölüp ölmediğini bilmek sizi bilinçli mi yapıyor.Te Allahım bir de büyük harflerle yazmış...Al birini vur ötekine... Söyleyecek çok söz var, fayda edeceğini bilsem...

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 09 Eyl 2010 08:20

Byakuya ne söylersen söyle bunların aptallığına kılıf degil.
Burada babasıyla bir cok konuda siyasi ve kültürel konular dahil fikir ayrılığı olan insanlar biliyorum.

Bu cevap veren insanlar cehaletin uc noktasıdır. En son versiyonu popüler kültür dimaglaridir. Bu soru sordukları zavallılara behlulun sevgilisine kac posta atığını ve hangi pozisyonları yaptığını sorsunlar bilirler. Ayrica bunların mezun oldugu unilerin mermerlerini si.... .
Şunlarla aynı oksijeni soludugum ve aynı sıfatla dünyada bulunduğum icin utaniyorum. Keşke koala olarak doğsaymisim.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Kullanıcı avatarı
Lequi
Favori Manga: Vagabond,Bakuman, Beelzebub, Zippy Ziggy, Veritas
Favori Anime: Kurozuka,One Piece

Mesaj gönderen Lequi » 09 Eyl 2010 09:24

RAHMETLİ,ULU,YÜCE,DEVASA VE MÜKEMMEL ÖTESİ ismet inönünün(z vitamini xD) referendumda evet diyeceği hakkındaki söyleşi saçmalık bence. Ver sigara parasını o röportaj yapan antenin isteği doğrultusunda birsürü cevap veren adam bulursun.
Sordum: Nerdedir yerin? Nedir senin değerin?
Yedi kıral vurulmuş, ne bu ceylan gözlerin?
Hangisine varırsın bu yedi ünlü erin?
Şöyle dedi bakarak göklere derin derin:

Kıralların taçları beni bağlar büğü mü?
Orduları açamaz gönlümdeki düğümü.
Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü...
A T S I Z

Kullanıcı avatarı
byakuya

Mesaj gönderen byakuya » 09 Eyl 2010 14:26

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Byakuya ne söylersen söyle bunların aptallığına kılıf degil.
Burada babasıyla bir cok konuda siyasi ve kültürel konular dahil fikir ayrılığı olan insanlar biliyorum.

Bu cevap veren insanlar cehaletin uc noktasıdır. En son versiyonu popüler kültür dimaglaridir. Bu soru sordukları zavallılara behlulun sevgilisine kac posta atığını ve hangi pozisyonları yaptığını sorsunlar bilirler. Ayrica bunların mezun oldugu unilerin mermerlerini si.... .
Şunlarla aynı oksijeni soludugum ve aynı sıfatla dünyada bulunduğum icin utaniyorum. Keşke koala olarak doğsaymisim.
Kılıf aramıyorum zaten Diabolus, bu kişilerin gerçek veya sahte olması da önemli değil, hepimiz görüyoruz bu tip kişileri. Amaç bunları yermek mi, yoksa bunları adam etmek mi? Yermek dünyanın en kolay işi...

Bu rejenerasyonun bu kadar fazla olması ve gün geçtikçe syılarının artması da zamanındaki diktatör devlet anlayışının sonucu. Aman oğlum sen siyasete bulaşma, aman kızım sen düşüncelerini söyleme diye diye, hebâ olmuş bir 80 sonrası kuşak var. Üniversiteler ki gençlerin seslerinin en yüksek çıkması gereken, düşüncelerini en rahat söyleyebilmeleri gereken eğitim-öğretim kurumlarıdır sözde. Üniversite okuyanlar daha iyi bilir, hiyerarşinin size gelip "eğil, s.keceğim seni" dediği yerdir. Bu üniversitelerden ve böyle zihniyette ailelerden ne gibi bir sonuç çıkması bekleniyordu ki? Siyasi görüşünü gelenek haline getiren bir gençlik.

Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Mesaj gönderen Burak » 09 Eyl 2010 22:49

İsmail Abi'ye ve Byakuya' ya katılıyorum.Yazacağım dolu şey var fakat cümle kuracak kadar uyanık durumda olmadığımdan şu an için yazmak istemedim.Çok saçma şeyler yazmaktan çekindim açıkçası.Yaşım 15 olmasına rağmen ( ki çok şey bildiğimi de söylemiyorum.) biraz bilgim ve okumuşluğum var bu konularda.Zaten herkesinde okuması gerekir.
Konuya gelecek olursak eminim biraz para falan gibi bişeyler verilmiştir bu arkadaşlara..Zaten böyle bir soru sorulmasının mantığını da anlayamadım ben.
İnvoker The Master Magician
Resim

“Resim, Video, Fıkra Paylaşım Alanı.” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir