Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Nasıl İnsanlarla Uğraşıyorum?

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Re: Nasıl İnsanlarla Uğraşıyorum?

Mesaj gönderen hercaiebabil » 10 May 2013 00:22

Bir kaç sene evvel takıldığım bir site bir kaç saatliğine hacklenmişti. Sayfayı açtığımızda "Eksikleriniz var, yardım edeyim, dedim istemediniz" yazısı çıkıyordu.
Bu adamın sözleri de bana bu olayı hatırlattı. Gerçi başka sitelerde de anca ban yemiş ama, belki cracker'dır, aklınızda bulunsun.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Tuco
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Shigurui,Basiliks

Mesaj gönderen Tuco » 10 May 2013 09:50

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Ateş olsa cürmü kadar yer yakar.

Hoca söylemeyi unuttum,maddiyattan çok bahsetmiş;sitedeki ışığı görmüş anlaşılan..:)

Kullanıcı avatarı
ozenozkaya
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Mesaj gönderen ozenozkaya » 10 May 2013 10:29

@Diabolus:
Gerçekten sabır zorlayan bir eleman olmuş. Güzel işler çıktıkça, bundan nemalanmak isteyecek insanların olması kaçınılmaz oluyor. Ne yazık ki bu insanlardan bazıları, bu arkadaş gibi dünyada kazara var olan kimseler olabiliyor. Bence mangatürk'ün başarısı arttıkça, bunlar da artacak. Allah sabır versin :)
sudo ./FuutonRasenShiruken.sh

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 10 May 2013 10:58

hercaiebabil yazdı:Bir kaç sene evvel takıldığım bir site bir kaç saatliğine hacklenmişti. Sayfayı açtığımızda "Eksikleriniz var, yardım edeyim, dedim istemediniz" yazısı çıkıyordu.
Bu adamın sözleri de bana bu olayı hatırlattı. Gerçi başka sitelerde de anca ban yemiş ama, belki cracker'dır, aklınızda bulunsun.
Bu site 3 kere hacklendi 4. kez açtım. Zorbalara geçiş yok bot!
ozenozkaya yazdı:@Diabolus:
Gerçekten sabır zorlayan bir eleman olmuş. Güzel işler çıktıkça, bundan nemalanmak isteyecek insanların olması kaçınılmaz oluyor. Ne yazık ki bu insanlardan bazıları, bu arkadaş gibi dünyada kazara var olan kimseler olabiliyor. Bence mangatürk'ün başarısı arttıkça, bunlar da artacak. Allah sabır versin :)
Aynen öyle, lafta herkes destek iş uygulamaya gelince adam bulamıyoruz 3 kurus yardım yapacak.
Tuco yazdı:
Diabolus Ipsum Amans yazdı:Ateş olsa cürmü kadar yer yakar.

Hoca söylemeyi unuttum,maddiyattan çok bahsetmiş;sitedeki ışığı görmüş anlaşılan..:)
Hangi ışık o irader. defalarca söyledim, mangaturk bir dükkana ticari bir platforma dönüşmeyecek!
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Mesaj gönderen zombiwan » 10 May 2013 11:01

Maddiyatı öne sürerek amacına ulaşmaya çalışmış sanırım. Geçmiş olsun doğrusu. Gerçekten çok garip insanlar var. Hayır yani almak zorunda değilsin, neyin gururunu yapıp küfretmiş...
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]

Kullanıcı avatarı
rocker_tr
Favori Manga: Buyuden, Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi
Favori Anime: Naruto, OP, Hajime no Ippo, Kenichi

Mesaj gönderen rocker_tr » 10 May 2013 12:44

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
rocker_tr yazdı:Geçmiş olsun. ^^
Sağol kanka, sen tanıyosun herhalde bu sahsı başka sitelerden, geçmiş olsun dediğine göre. :whistle:
Yok tanımıyorum. Diablo 3, SC2 camiasını tanıyorum. Animeden İzmir dekilerin ilk zamanki kişileri tanıyorum. Dışardan bir kaç kişiyi tanıyorum. Biri de sensin. İzmir e geldiğinde tanışmıştık. Aslına bakarsan geyik yazacaktım geç saatte uğraşamadım. Geçmiş olsun dedim ^^
Resim

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 10 May 2013 12:50

@rocker_tr
Konu Dışı
Hoş geldin tekrardan panpa bayağıdır yoktun. :)
Resim

burakesan
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach

Mesaj gönderen burakesan » 10 May 2013 13:17

Öncelikle merhaba :) Bu forumdaki ilk mesajım oluyor sanırım :lol:

Ben, kendimi sabırlı ve hoşgörülü zannederdim, meğer benden de sabırlıları varmış. Yaşadığınız durum gerçekten üzücü, insanlık için daha üzücü bir durum. Böyle kişileri iki kelimede silip atmak en iyisidir, yapılması gereken de budur diye düşünüyorum (tabii, siz senelerin verdiği yaşanmışlıklarla bu durumları daha iyi bilirsiniz)

Bu foruma maddi, manevi destek çıkan herkese ben de teşekkür ederim, mesajda geçen 'iki şahsiyetli, psikolojik sıkıntıları olan, dediklerinde samimiyetin zerresini içermeyen, etrafındakilere ve sosyal hayata zararlı kişilerin" de sitenize musallat olmamasını temenni ederim.

Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler :)

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 10 May 2013 14:16

nazik olmaya çalışmış ama sen onu reddedince artık içindeki anaokulluya hakim olamamış anlaşılan :laugh:
Resim

Kullanıcı avatarı
sofi_life
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Rurouni Kenshin, Kuroko's Basketball, Bakuman

Mesaj gönderen sofi_life » 10 May 2013 15:30

burakesan yazdı:
Ben, kendimi sabırlı ve hoşgörülü zannederdim, meğer benden de sabırlıları varmış.
Admin sabır olayını aşmış artık. Bu olaydan sonra admin hakkındaki görüşüm şudur;

Sabırla bi alakası yok. Adam profesyonel. (Cem YILMAZ gibi :P ) Neyin profesyoneli dersen; her türlü bozukla bulaşmadan uğraşma işinin diyebilirsin. (Lan az buçuk yağcılığa girdik gibi. Ama inan olsun co-adminlik falan istemiyorum, moderatörlük yeter bana. Şaka şaka. Konu başlığı bile açmam isterseniz. :D )

Site için emeği geçen herkese çok teşekkürler.

“Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir