Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Sitede Görmek İstediğiniz Yenilikler ve Düzeltmeler

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso
İletişim:

Re: Sitede Görmek İstediğiniz Yenilikler ve Düzeltmeler

Mesaj gönderen teddybear01 » 27 Mar 2017 13:46

İmza resimlerindeki yüksekliği değiştirmek mantıklı da genişliği değiştirmeye gerek yoktu, bence resimlerin ince uzun olması sayfanın okunabilirliğini pek bozmuyor. 300x300 imza yerine, 200x500 lük bir resim okunabilirlik açısından daha iyi hatta.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 29 Mar 2017 08:51

Fancanyonda Jiraiya sama ve onun ekibi çok güzel çizgi roman tartışmaları konuları tanıtımları yapmıştı. Bu ekibin burada çalışmasını çok isterim, Galeme, Jiraiya sama ve isteyen herkese kapımız açık. Çizgi romanları ben zaten mangalardan daha cok seviyorum, daha eğlenceli şeyler yapabilir, daha çok şey öğrenebiliriz, dostlar.

Bu ekipten haberi olan varsa bi konuşalım.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 29 Mar 2017 09:49

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
29 Mar 2017 08:51
Fancanyonda Jiraiya sama ve onun ekibi çok güzel çizgi roman tartışmaları konuları tanıtımları yapmıştı. Bu ekibin burada çalışmasını çok isterim, Galeme, Jiraiya sama ve isteyen herkese kapımız açık. Çizgi romanları ben zaten mangalardan daha cok seviyorum, daha eğlenceli şeyler yapabilir, daha çok şey öğrenebiliriz, dostlar.

Ben ve Galeme var.

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 29 Mar 2017 12:51

redstak yazdı:
29 Mar 2017 09:49
Diabolus Ipsum Amans yazdı:
29 Mar 2017 08:51

Ben ve Galeme var.
Kardeşim ÇizgiTürk bölümü var oraya saldırabilirsiniz, diğer ekip varsa onlarda alıp gelebilirsiniz.

İstediğiniz arzu ettiğiniz olması gereken bir şey varsa buraya yazın, Shirohige ile birlikte ilgileniriz olur.
Büyük MangaTurk yolunda durmak yok yola devam.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Gantz, Tower of God
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach

Mesaj gönderen Outlaw » 29 Mar 2017 18:40

Benim şu imzayı düzeltebilir misiniz? Herkesin çıkıyor, benim çıkmıyor.
Resim

Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Mesaj gönderen Shirohige » 29 Mar 2017 19:06

Outlaw yazdı:
29 Mar 2017 18:40
Benim şu imzayı düzeltebilir misiniz? Herkesin çıkıyor, benim çıkmıyor.
2 Gündür düzeltmeye çalışıyorum sanırım forum izinleriyle alakalı bir problem. Çeviri grubundan normal kullanıcı grubuna geçersen düzelebilir, ben de sistem tarafından düzeltmenin bir yolunu bulacağım.
Resim

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 30 Mar 2017 12:35

Şu Kaos Evi bölümüne bir yenilik yapsanız iyi olacak. Tower of God gibi bir seri yerine Shingkei no Kyojin gelebilir hem animesi geliyor hem mangası daha fazla okunmakta da. Ayrıca One Punch Man serisi falan da eklenebilir.

Son bir ekleme olarak zaten az mesaj sayısı geliyor. Şu mesaj zaman olayını kaldırsanız. Rahat rahat mesaj atabilsek güzel olur.

Kullanıcı avatarı
galeme
Favori Manga: Slam Dunk
İletişim:

Mesaj gönderen galeme » 30 Mar 2017 12:55

Mesajlar arasındaki sürenin biraz kısaltılması iyi olur katılıyorum. Lazımsa yeni gelen üyelere koyarsınız belli bir mesaj sınırına kadar olur biter.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Gantz, Tower of God
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach

Mesaj gönderen Outlaw » 30 Mar 2017 15:51

redstak yazdı:
30 Mar 2017 12:35
Şu Kaos Evi bölümüne bir yenilik yapsanız iyi olacak. Tower of God gibi bir seri yerine Shingkei no Kyojin gelebilir hem animesi geliyor hem mangası daha fazla okunmakta da. Ayrıca One Punch Man serisi falan da eklenebilir.

Son bir ekleme olarak zaten az mesaj sayısı geliyor. Şu mesaj zaman olayını kaldırsanız. Rahat rahat mesaj atabilsek güzel olur.
Ülkemizde Tower Of God'ın tartışma konuları, bölüm içeriğine göre 3-4 sayfa yorum alıyor en azından. Revaçta da bir seri zaten. Konu ilerleyişi, gelişim olarak da bir çok popüler shounene bin basar.

Ayrıca 2015'den bu yana en popüler seri olan Gintama'nın tartışma konularını açtım her hafta, bir tane yorum gelmedi. :laugh: Hemde en tartışma içeriği bol olan arcda.
Resim

Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Mesaj gönderen Shirohige » 01 Nis 2017 19:06

Yeni mesaj aralığını 20 saniyeye düşürdüm. Tamamen kaldırmaya olur da botun biri sürekli spamlar tehlikesinden dolayı karşıyım.
Resim

“Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir