Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Re: Kendinizi Dışa Vurun

Mesaj gönderen Gol D. Roger » 07 Kas 2017 01:02

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 08 Kas 2017 16:04

Eski anime animasyonlarını çok daha fazla beğeniyorum, seviyorum.
"Sizin ben vicdanınızı sikeyim."

Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 08 Kas 2017 18:37

Benim allah bin belamı versin.

Resim

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 08 Kas 2017 18:46

Outlaw yazdı:
08 Kas 2017 18:37
Benim allah bin belamı versin.
Tövbe et

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 08 Kas 2017 18:58

Horon tepmeyi öğrenmem lazım.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
redstak
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 08 Kas 2017 22:10

Şu youtube ortamının sikmek gerek. Ekin soyak denilen orospu çocuğu sen kimsin ki Mustafa Kemale laf edebiliyorsun lan orospu çocuğu amna kodumun pezevengi. inancını da senide sikerim piç

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 08 Kas 2017 22:18

redstak yazdı:
08 Kas 2017 22:10
Şu youtube ortamının sikmek gerek. Ekin soyak denilen orospu çocuğu sen kimsin ki Mustafa Kemale laf edebiliyorsun lan orospu çocuğu amna kodumun pezevengi. inancını da senide sikerim piç
Adamı hiç tanımıyorum. Ama Atatürk'e küfür eden, hakaret eden herkese karşı tavrım bellidir. "Onun ben ölüsünü sikeyim". Eğer adam müslümansa ve sen inancına küfür ediyorsan. Sana tavrım da aynı kötü olur. İnancıma da küfür ettirecek değilim. Adam müslümansa lütfen inancına kısmını kaldır.

Edit: Ağır olduysa kusura bakma kardeşim. Ben mesajı yazarken fark etmedim ama birisi uyardı, ben de sözüne güvenirim. Zaten sana tavrım da aynı şekilde olurdu derken ölüsünü siktiğim demek istemedim yanlış anlama. Yukarıdaki kısmı sonradan editledim ilk attığım halinde küfür yoktu. Dur orayı da editleyeyim.
En son Portgas D Ace tarafından 08 Kas 2017 23:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 08 Kas 2017 23:08

Yalnız adam ülkede demokrasi var deyip, vidyo sonunda "demokrasiye karşıyım." demiş. Demokrasiyi inanç karşıtlığı olarak filan biliniyor sanırım.

Bu tipler bir de fanları filan olan adamlar ya.....

Resim

Kullanıcı avatarı
redstak
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 08 Kas 2017 23:47

Portgas D Ace yazdı:
08 Kas 2017 22:18
redstak yazdı:
08 Kas 2017 22:10
Adamı hiç tanımıyorum. Ama Atatürk'e küfür eden, hakaret eden herkese karşı tavrım bellidir. "Onun ben ölüsünü sikeyim". Eğer adam müslümansa ve sen inancına küfür ediyorsan. Sana tavrım da aynı kötü olur. İnancıma da küfür ettirecek değilim. Adam müslümansa lütfen inancına kısmını kaldır.

Edit: Ağır olduysa kusura bakma kardeşim. Ben mesajı yazarken fark etmedim ama birisi uyardı, ben de sözüne güvenirim. Zaten sana tavrım da aynı şekilde olurdu derken ölüsünü siktiğim demek istemedim yanlış anlama. Yukarıdaki kısmı sonradan editledim ilk attığım halinde küfür yoktu. Dur orayı da editleyeyim.
Yok küfür de edebilirsiz takılmam öyle şeylere sorun yok

Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Mesaj gönderen Ryuuma » 09 Kas 2017 13:29

Benim bildiğim o adam zaten dolandırıcı ve ortaya çıkarıldı kabül etti. Şimdi de eski ile yargılamayın beni filan diyor.

Atatürk'e hakaret edebilirsin o senin sorunun ama millet sana sövüp sayınca küçük emrah'a dönmeyin. Sonuçta herkes orospu çocuğu olmayı seçebilir. Gene tabi dini kullanıyor savunma olarak ki zaten hiç şaşırtımıyor.

“Salon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir