Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

...

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Celebhol
Favori Anime: -

...

Mesaj gönderen Celebhol » 11 Mar 2018 19:56

...
En son Celebhol tarafından 15 Eki 2018 12:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Re: Mühürsüz Oy Pusulasının Yasadışılığı ve Şu Anki Yönetim Sisteminin Meşruiyetsizliği

Mesaj gönderen Outlaw » 11 Mar 2018 20:07

Bu benim de sıkça dile getirdiğim bir konuydu. Ne ana muhalefet, ne de halk gerekli tepkiyi vermedi bana kalırsa. Bir kaç gün orta çaplı eylemler yapıldı sadece. Sonra adı bile anılmadı. Açıkça oy hırsızlığı, başka bir şey değil.
"Sizin ben vicdanınızı sikeyim."

Resim

Celebhol

Re: Mühürsüz Oy Pusulasının Yasadışılığı ve Şu Anki Yönetim Sisteminin Meşruiyetsizliği

Mesaj gönderen Celebhol » 11 Mar 2018 20:22

...
En son Celebhol tarafından 15 Eki 2018 12:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 11 Mar 2018 20:47

Oy hırsızlığı ya da oy sayımında şike her zaman vardı . Zaten ancak bu referandum daki bu mühürsüz oylar ? OMG .. Kepazelik resmen... Muhalefet partisi de tabi danışıklı dövüş haline olduğundan heme ülkenin muhalif kesimini yatıştırdı

"Heey siz ses etmeyin, yükselmeyin sakin olun ben avrupa insan hakları mahkemesine taşıyacağım olayı kesin kazanacağız ya" ...

Böylece kudurup 2. geziyi tertip edebilecek bir gruba sedatif verildi ve hala ses soluk yok.... Good Morning Vietnam
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 13 Mar 2018 10:25

@Celebhol,

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/m ... 81164.html

Şu habere bir göz at, adamlar aşmış artık. :D

Resim

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 14 Mar 2018 17:59

...
En son Celebhol tarafından 15 Eki 2018 12:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 14 Mar 2018 18:05

Celebhol yazdı:
14 Mar 2018 17:59
JiraiyaFlash yazdı:
11 Mar 2018 20:47
Oy hırsızlığı ya da oy sayımında şike her zaman vardı . Zaten ancak bu referandum daki bu mühürsüz oylar ? OMG .. Kepazelik resmen... Muhalefet partisi de tabi danışıklı dövüş haline olduğundan heme ülkenin muhalif kesimini yatıştırdı

"Heey siz ses etmeyin, yükselmeyin sakin olun ben avrupa insan hakları mahkemesine taşıyacağım olayı kesin kazanacağız ya" ...

Böylece kudurup 2. geziyi tertip edebilecek bir gruba sedatif verildi ve hala ses soluk yok.... Good Morning Vietnam
Aynen öyle, denilebilecek pek bir şey yok daha.
Outlaw yazdı:
13 Mar 2018 10:25
@Celebhol,

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/m ... 81164.html

Şu habere bir göz at, adamlar aşmış artık. :D
Uluslararası bağlayıcılığı olan yasalara bu yüzden önem verildi İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra işte. Nazi Almanya'sında pek çok berbat şey, yasal bir şekilde gerçekleştirilmişti. Hoş, şu an çıkardıkları yasa, meşru bir şekilde gelmedikleri için meşru sayılmaz. Nisan'dan beri yaptıkları hiç bir şey meşru değil.
Teoride doğru, ancak halkın yarısından çoğunun bu durumdan ya haberdar olmadığı, ya da ideolojik sebeplerden ötürü umursamadığı baz alındığında pek bir önem arz etmiyor.

Resim

“Salon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir