Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

MangaTürk Chat

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.

Moderatör: Todomeda

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: Shigurui, LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, HxH, Gintama, Texhnolyze, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Re: MangaTürk Chat

Mesaj gönderen Baryshx » 14 Eki 2017 19:47

WhiteMoustache yazdı:
14 Eki 2017 19:33
Forumda ben ve ugur olmasa, forumun kalbi duracak be. Kalp masajı yapıyoruz bildiğin;
► Spoiler Göster
Bu ölülük tüm anime ve manga sitelerinde var. Eskilerin çoğu iş ve aş derdinde, okul olaylarıda var. Yeni jenerasyonda instagram ve twitter'da pinekliyor, birde çabuk sıkılıyorlar herhalde. Yeni nesil içki, hap ve otla da vakit geçiriyor olabilir. :lol:
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 14 Eki 2017 20:01

WhiteMoustache yazdı:
Forumda ben ve ugur olmasa, forumun kalbi duracak be. Kalp masajı yapıyoruz bildiğin;
► Spoiler Göster
Sitede boş yorum olacağına hiç yorum olmasın. Kimsenin senin boş spam ve troll girişimlerine ihtiyacı yok. Her girdiğin konuya resmen parmak atıyorsun, sonra da bana yorumlarını silmek kalıyor.
Bitch I'm in the cut, Rotom-C
You don't really wanna see me turn my hat and roll them sleeves
Bodybaggin' your whole team like groceries
Turn your Tauros to roast beef
Take your money, badges and your girl with me
First I make her Acid Spray, Then I drop my Special D
-The Based Lord himself

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 14 Eki 2017 20:22

WhiteMoustache yazdı:
► Spoiler Göster
Nitelik önemli.

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 16 Eki 2017 09:46

ugur_tatli yazdı: @WhiteMoustache
Sınırsız.
Eline, koluna sağlık. Geldiği ilk günden beridir bekliyordum. Sonunda kurtulduk.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Concord
Favori Manga: Vagabond, Gantz, Berserk, One piece, Slam Dunk, Veritas, Beelzebub, Liar Game, HSDK, Tower of God
Favori Anime: Fate Zero, HxH, Steins Gate, Ergo Proxy, Code Geas, Death Note, GİNTAMA, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Slam Dunk, HSDK, Hajime No İppo, Torodora, Bakemonogatari, Tengen Toppa Gurren Lagann, Baka to Test to Shoukanjuu, Baccano, Samurai Champloo, Kingdom,Kaiji,Barakamon,Trigun

Mesaj gönderen Concord » 16 Eki 2017 10:43

Portgas D Ace yazdı:
16 Eki 2017 09:46
Sınırsız.
Eline, koluna sağlık. Geldiği ilk günden beridir bekliyordum. Sonunda kurtulduk.
Gereğinden fazla tölerans gösterilmişti. Hayırlı olsun, site boş mesajlarla dolacağına haftada 2-3 tane iyi mesajla dolsun daha iyi.
Resim

Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Mesaj gönderen Haqoua » 16 Eki 2017 13:33

Concord yazdı:
16 Eki 2017 10:43
Portgas D Ace yazdı:
16 Eki 2017 09:46
Sınırsız.
Gereğinden fazla tölerans gösterilmişti. Hayırlı olsun, site boş mesajlarla dolacağına haftada 2-3 tane iyi mesajla dolsun daha iyi.
Çok üzüldüm. Potansiyeli yüksek bir üyeydi. 1,2 seneye global mod olur diyodum.

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 21 Eki 2017 12:25

Şaka maka cünüpler gittiğinden beri forum iyi ivme yakaladı.

Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -HunterxHunter

Mesaj gönderen Todomeda » 21 Eki 2017 12:53

Gençler bu esnekte gold olmak bi boka yarıyor mu?
Silver 1im kasayım mı golda?
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align] - No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 22 Eki 2017 01:14

Kötü anlamda söylemiyorum. Redstak ve Concord'a spor konusunda bulaşmayın. Beni de banlattılar zaten, sizi de banlatabilirler. Gerçi ben daha tartışırım da. Kurallar! Emre ile tartışmalarında haklı olarak onları görmeme rağmen söylüyorum.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Concord
Favori Manga: Vagabond, Gantz, Berserk, One piece, Slam Dunk, Veritas, Beelzebub, Liar Game, HSDK, Tower of God
Favori Anime: Fate Zero, HxH, Steins Gate, Ergo Proxy, Code Geas, Death Note, GİNTAMA, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Slam Dunk, HSDK, Hajime No İppo, Torodora, Bakemonogatari, Tengen Toppa Gurren Lagann, Baka to Test to Shoukanjuu, Baccano, Samurai Champloo, Kingdom,Kaiji,Barakamon,Trigun

Mesaj gönderen Concord » 22 Eki 2017 01:34

Portgas D Ace yazdı:
22 Eki 2017 01:14
Kötü anlamda söylemiyorum. Redstak ve Concord'a spor konusunda bulaşmayın. Beni de banlattılar zaten, sizi de banlatabilirler. Gerçi ben daha tartışırım da. Kurallar! Emre ile tartışmalarında haklı olarak onları görmeme rağmen söylüyorum.
Oğlum beni niye katıyorsun. Senin ban olayında ben yokum bile :dry:
En son Concord tarafından 22 Eki 2017 02:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

“Salon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir