Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

MangaTürk Chat

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.

Moderatör: Todomeda

Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Re: MangaTürk Chat

Mesaj gönderen WhiteMoustache » 31 Tem 2017 15:58

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
25 Tem 2017 09:06
Arkadaşlar yeni manga konularını açın sohbetleri edin, herşeyi adminden beklemeyin yoğunum bicolar.
Forumda bir sen birde bir kaç membır var, onlarında işi gücü var, ne muhabbeti yapalım :D
Resim

[hr]

Fan Klübler
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 03 Ağu 2017 09:02

WhiteMoustache yazdı:
31 Tem 2017 15:58
Arkadaşlar yeni manga konularını açın sohbetleri edin, herşeyi adminden beklemeyin yoğunum bicolar.
Forumda bir sen birde bir kaç membır var, onlarında işi gücü var, ne muhabbeti yapalım :D
Kardeşim sen yapacaksın, ben yapacağım geleceksin konu açacaksın yorum yapacaksın arkadaşlarına söyleyeceksin gelişecek tekrardan olay bu .
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 03 Ağu 2017 23:25

Tales of Berseria incelemesi geliyor beyler hazır olun. 1-2 hafta içinde tamamlamış olurum en geç. Şu oyun keşke anime olarak çıksaydı amk. Velvet kadar hiçbir serinin baş karakterini bu kadar sevmedim. Umarım Zesteria'nın animesinde verdikleri 2 bölümle salmazlar. Zira o bölümlerin hapishane sahnesini saymazsak oyunun hikayesiyle hemen hemen hiçbir alakası yoktu. Bu arada oyunda bazı ara sahneler anime versiyonuyla veriliyor ve Ufo Table o kadar harika bir iş çıkartmış ki zevkten 4 köşe oluyorsunuz izlerken.

Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Mesaj gönderen WhiteMoustache » 08 Ağu 2017 17:12

03 Ağu 2017 09:02
WhiteMoustache yazdı:
31 Tem 2017 15:58
Kardeşim sen yapacaksın, ben yapacağım geleceksin konu açacaksın yorum yapacaksın arkadaşlarına söyleyeceksin gelişecek tekrardan olay bu .
Bizimde yapabildiklerimiz bu kadar işte, canlanmıyor konu, o kadar elektroşok verdik forumdan cevap yok :D Bir ara kaliteli iki üç membır olsun, iki sayfa mesaj olsun, bana yine yeter diyordun :whistle:
Resim

[hr]

Fan Klübler
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 08 Ağu 2017 21:14

Eğleniyoruz işte panpati, daha cok eğlenelim istiyorum.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Mesaj gönderen ichibuugin » 12 Ağu 2017 12:20

Şu sitedeki naçiz varoluşumuza bile acımasızız realistiz sarkastiğiz ayağına bonnboş laflar eden orospu çocukları varmış bilumum kanallarda, bu dangalaklarla 5 dk muhabbetim bile yok, hayret ediyor lan insan. Olum madem anon kaprisiyle komiklik yapacaksınız,niye 5 kişilik audiencea konuşup circle jerkle yetiniyosunuz lan
Azalarak bitmesini bekleyeceğiz.

“Salon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir