Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Naruto - Mutlu Son?

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Re: Naruto - Mutlu Son?

Mesaj gönderen liva » 06 Oca 2014 01:44

Malesef çoğu naruto okuyucusu sakuranın hakkını yiyor bana göre o kendi kendini geliştiren ve bir şeyler yapmaya çalışan ve başarılı olan birisi. Ben sakuranın karekter gelişimini hep büyük bir keyifle izlemişimdir.

Niye merak ettim senin düşünceni :)
Resim

Kullanıcı avatarı
Celebhol
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Celebhol » 06 Oca 2014 02:17

İki karakter hakkında az-biraz bir şeyler söyleyeyim o zaman :)
► Spoiler Göster
Resim
You can ban a man, but you can't ban an idea.

Kullanıcı avatarı
liva

Mesaj gönderen liva » 06 Oca 2014 02:59

Özellikle onları merak ediyordum ama bana göre ilk bölümden bir idealleri olan bir çocuktu. Hokage olcağından o kadar emin şimdiden politik bir oluşturmaya başladı. Örneğin kazekageyle arkadaş olması.
Resim

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 06 Oca 2014 13:27

liva yazdı:Özellikle onları merak ediyordum ama bana göre ilk bölümden bir idealleri olan bir çocuktu. Hokage olcağından o kadar emin şimdiden politik bir oluşturmaya başladı. Örneğin kazekageyle arkadaş olması.
Politik oyunlar sebebiyle yaptığı bir şey değil o ama. Zaten insanları etkileme gücü en yüksek karakter olarak doğal bir sonuç bu.
► Spoiler Göster
Resim

Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Anime: Nothing.

Mesaj gönderen Beowulf75 » 06 Oca 2014 13:30

Finallerim bitince okuyacağım. :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 06 Oca 2014 13:31

Beowulf75 yazdı:Finallerim bitince okuyacağım. :D
Tamamdır hacı. Spoiler yememeye dikkat et :laugh:
Resim

Kullanıcı avatarı
liva

Mesaj gönderen liva » 06 Oca 2014 16:19

Tabiki de farkında olmadan yaptı. Fakat ben shonen ana karakterlerde amacını gerçekleştirdikten sonra ne yapacaklarına dair konuşan hiç görmedim edward elrich dışında naruto ise hokage olduktan sonra yapacaklarını planlıyor. Gittiği yolun ta ilk bölümden kolay bir yol olmadığını biliyor.

Sakura hakkında doğru düşünüyor olabilirsin. Kadın kunoichi sonuçta erkeklerden daha vefalı olacak zaten narutoda öyle psikopat bir kadın görmedim.
Resim

Kirli Sakal
Favori Anime: Bleach

Mesaj gönderen Kirli Sakal » 06 Oca 2014 16:35

Sakura günümüz kezbanları gibi. Onun karakter gelişiminin falan öyle fazla olduğunu düşünmüyorum. Naruto'ya çoğu şeyde eskisine göre daha iyi davranmasının sebeplerinden biri Naruto'nun bütün ninjalar arasında iyi bir popülariteye sahip olması ve Sakura'nın elinin mahkum olmasıdır. Eğer Sasuke de hala köyde olsaydı Sakura hala aynı çizgide gidiyor olurdu. Kezbanları anlatan çok güzel bir karakter. Karakteri gerçeksi yani.

Ben hem Naruto'nun hem de Sasuke'nin aynı anda ölümcül bir darbe almasını istiyorum. Sakura'nın karakter ne kadar gelişmiş anca o zaman görürüz.

Not: Tamam Sasuke'ye aşıktır falan da Naruto'yu yabana atmaması lazım. Sonuçta Naruto köyün kahramanı olunca ilk bu sarıldı Naruto'ya. Sasuke'nin elinden Naruto kurtardı Sakura'yı. Aşık olsa da Naruto'ya olan vefa borcu çok çok fazla. Naruto'ya verse de bu borcu ödeyemez benim gözümde. Kishimoto'nun ne düşündüğü s.kimde bile değil açıkçası. Benim gözümde Kezban = Sakura'dır. Ha Ino salağını da unutmamak gerekli. Herkes savaşma derdinde, bunlar savaşa gelen Sasuke'ye yavşama derdinde.
En son Kirli Sakal tarafından 06 Oca 2014 16:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 06 Oca 2014 16:37

@liva
► Spoiler Göster
@Kirli Sakal
Hacı bakış açılarımız çok farklı. Ben kendi tomboy tarzında davranışlarıyla hala Naruto'yu önemsediğini düşünüyorum.
Resim

Kirli Sakal
Favori Anime: Bleach

Mesaj gönderen Kirli Sakal » 06 Oca 2014 16:42

@Celeb;
Hacı önemsemiyor demiyorum. Fırsatçı kezban diyorum.
Odun olsa Naruto ile o kadar vakit geçirdikten sonra yumuşayıp Naruto'yu önemsemeye başlar.
Naruto vs Sasuke savaşını ve bunları izlemekte olan Sakura olayını iple çekiyorum. Kishimoto yapar umarım.
Sakura'nın karakterinin gösteriş amaçlı değil de gerçekten geliştiğini görmek istiyorum.

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir