Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Naruto - Mutlu Son?

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Celebhol
Favori Anime: -

Re: Naruto - Mutlu Son?

Mesaj gönderen Celebhol » 26 Kas 2013 00:30

Uzumaki Clan yazdı:
Celebhol yazdı:
Uzumaki Clan yazdı:Celebhol başka hikayen varmı böyle Naruto'yla ilgili falan ? Varsa hemen bakıyım B)
Naruto'yla ilgili başka hikayem yok malesef. Aklımdaki fikirlerin %95'ini falan bu hikayede kullandım zaten.
Bleach ya da One Piece tarzı animelerden var mı ?
Manga-animelerle ilgili yok fakat kendi yazdığım orjinal öyküler var. İlgini çeker mi bilmiyorum ama alakalı linkler aşağıdaki mesajda var.
fan-fiction/naruto-mutlu-son-t7851-780.html#p215813
Anlatım açısından da içerik açısından da daha farklıdır fanfictiondan.
Resim
You can ban a man, but you can't ban an idea.

Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan
Favori Manga: Naruto, Bleach
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, One Piece, D. Gray Man, Death Note,F ull Metal Alchemist, Full Metal Alchemist Brotherhood, Darker than Black, Ghost in the Shell

Mesaj gönderen Uzumaki Clan » 26 Kas 2013 18:46

Celebhol yazdı:Manga-animelerle ilgili yok fakat kendi yazdığım orjinal öyküler var. İlgini çeker mi bilmiyorum ama alakalı linkler aşağıdaki mesajda var.
Güç diye kısa hikayene bakıyorum fena değilmiş 2. bölümdeyim daha gerçi :lol:
Resim ''Gerçek bir shinobi görünenin arkasında gerçeği görebilendir '' Hatake Kakashi
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 26 Kas 2013 20:48

Uzumaki Clan yazdı:
Celebhol yazdı:Manga-animelerle ilgili yok fakat kendi yazdığım orjinal öyküler var. İlgini çeker mi bilmiyorum ama alakalı linkler aşağıdaki mesajda var.
Güç diye kısa hikayene bakıyorum fena değilmiş 2. bölümdeyim daha gerçi :lol:
Eyvallah :) Onun son bölümü diğer bilgisayarımda memlekete döndüğümde tamamlayacağım.
Resim

Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, One Piece, D. Gray Man, Death Note,F ull Metal Alchemist, Full Metal Alchemist Brotherhood, Darker than Black, Ghost in the Shell

Mesaj gönderen Uzumaki Clan » 26 Kas 2013 22:43

;)
Celebhol yazdı:Evet, burada bahsettikleri kişi benim. Adım Mehmet. Benim hakkımda dedikodu yapan bu iki gerizekalı ise Ayten ile Gökçe miydi neydi.
Kardeşimin adı Gökçe :whistle:
(Güç hikayesi spoilerı içerir)
► Spoiler Göster
Varoluş Savaşı hikayene başlıyorum Güç'ün yeni bölüm çıkarsa okurum.
En son Celebhol tarafından 28 Kas 2013 19:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: asd
Resim ''Gerçek bir shinobi görünenin arkasında gerçeği görebilendir '' Hatake Kakashi
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 28 Kas 2013 19:23

Sağol hacı. Güç ilk yazdığım hikayedir, Varoluş Savaşı'nın olduğu başlık ise tek bölümlük öykülerimi yazdığım başlık.

Dediğim gibi Güç'ün final bölümünü malesef memlekete gittiğimde yayımayalabilirim ancak, laptopta değil son bölüm.
Resim

Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan

Mesaj gönderen Uzumaki Clan » 29 Kas 2013 10:48

Celebhol yazdı:Sağol hacı. Güç ilk yazdığım hikayedir, Varoluş Savaşı'nın olduğu başlık ise tek bölümlük öykülerimi yazdığım başlık.

Dediğim gibi Güç'ün final bölümünü malesef memlekete gittiğimde yayımayalabilirim ancak, laptopta değil son bölüm.
Tamam. Sabırla bekleriz :whistle:
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Uchiha-Madara
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Gintama, Toriko, Vagabond, Shamo, FMA, Death Note,
Slam Dunk, Veritas, Gamaran, Beelzebub, Fairy Tail, Gintama
Favori Anime: One Piece, Death Note, Naruto Shippuden, Bleach, Afro Samurai, Basilisk, SWA, Fairy Tail, FMA, Dragon Ball, Shingeki No Kyojin
İletişim:

Mesaj gönderen Uchiha-Madara » 05 Oca 2014 01:45

İlk bölüm oldukça güzel. Şu kadar yılda yeni başladığım içinde k.bakma kısmet olmadı bir türlü. Bu gece sabahlama nedenimi de bulmuş oldum :lol:
"Işığın olduğu her yerde gölgeler de vardır."
► Spoiler Göster
[/align]
Resim

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 05 Oca 2014 01:48

Uchiha-Madara yazdı:İlk bölüm oldukça güzel. Şu kadar yılda yeni başladığım içinde k.bakma kısmet olmadı bir türlü. Bu gece sabahlama nedenimi de bulmuş oldum :lol:
Ehuehe, ne zaman geldiği farketmez. Yorumlar her zaman sevindirici :)
Buralardaki mesajlara bakma derim yalnız bitirmeden, ağır spoiler yersin yoksa.
Resim

Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Mesaj gönderen liva » 06 Oca 2014 01:29

Gerçekten çok güzel bir hikaye oldu. Ellerine sağlık normalde olması gereken narutodaki sert hayat koşulunu iyi yansıttın. Bazı kişiler sainen dediler ama sainende cinsel içerik olur bunda yoktu. hikayenin sonu özellikle çok güzeldi özelliklede sakurayı böyle önemli bir yerde kullanman güzeldi. Kim ne derse desin ben sakurayı severim saten. Bir sayfada takım 7 shinobiliğin hangi evrelerini simgeliyor.
Bana göre sakura beyaz o dünya için fazla saf, sasuke siyah o dünyanın kötü tarafını simgeliyor. Naruto ise ne siyah ne beyaz ikisinin arasında kakashi ise o üçünü dengeliyor.
Resim

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 06 Oca 2014 01:42

liva yazdı:Gerçekten çok güzel bir hikaye oldu. Ellerine sağlık normalde olması gereken narutodaki sert hayat koşulunu iyi yansıttın. Bazı kişiler sainen dediler ama sainende cinsel içerik olur bunda yoktu. hikayenin sonu özellikle çok güzeldi özelliklede sakurayı böyle önemli bir yerde kullanman güzeldi. Kim ne derse desin ben sakurayı severim saten. Bir sayfada takım 7 shinobiliğin hangi evrelerini simgeliyor.
Bana göre sakura beyaz o dünya için fazla saf, sasuke siyah o dünyanın kötü tarafını simgeliyor. Naruto ise ne siyah ne beyaz ikisinin arasında kakashi ise o üçünü dengeliyor.
Çok sağol hocam :) Sakura'yı ben de aynı şekilde severim, kendine has şekilde duygularını belli ediyor ve aslında bayağı bir karakter gelişimi var ama pek farkedilmiyor.
Kimin neyi temsil ettiği konusunda bir yorum yapmayayım en iyisi ben, azıcık gizemi kalsın olayın :laugh:
Resim

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir