Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Naruto - Savaş ve Barış 2. Sezon

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Re: Naruto - Savaş ve Barış 2. Sezon (Yeni Bölüm Çıktı!)

Mesaj gönderen karlidag » 17 Eki 2014 20:37

Yahu bu düdük ölmedi gitti inanmış herif sur üflenince ölecek.inşallah imana gelir eğer kopya madara ise çakma sasukemi olacak ne.
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 17 Eki 2014 20:41

Güzel ve kasmayan bir geri dönüş bölümü idi bence.. Madara'yı görmekten artık gına gelsede yine iyi soktun olayın içine.. Devamını bekliyorum hocam..
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
Celebhol
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Celebhol » 17 Eki 2014 21:30

karlidag yazdı:Yahu bu düdük ölmedi gitti inanmış herif sur üflenince ölecek.inşallah imana gelir eğer kopya madara ise çakma sasukemi olacak ne.
Aizen ölür Madara ölmez.
JiraiyaFlash yazdı:Güzel ve kasmayan bir geri dönüş bölümü idi bence.. Madara'yı görmekten artık gına gelsede yine iyi soktun olayın içine.. Devamını bekliyorum hocam..
Madara yazması güzel bir karakter haco. Biraz temposu düşük oldu, bir ay yazmayınca paslanmışım.
Resim
You can ban a man, but you can't ban an idea.

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 24 Eki 2014 22:22

Bölüm müziği: http://youtu.be/agfzSFzbiD4

Bölüm 41 - Kökler

Karanlık ilk başta genç Uchiha'nın etrafını tamamen sarmıştı. Uzuvlarını hareket ettirebildiğini farketti ancak boşluğun içinde yüzüyormuşçasına bir his veriyordu bu. Etrafını biraz daha taradıktan sonra arkasında hafif bir ışık farketti, tam bu esnada yer çekimi devreye girdi ve düşmeye başladı. Işığın parlaklığı artarken etrafı aydınlatmaya başladı ve altında bir yol belirdi.
Yolun üstüne düşen adam, tek çare olarak ışığa doğru yürümeye başlarken tetikteydi. Bu yüzden, sağında ve solunda bir takım görüntüler belirince hemen saldırmaya hazırlandı. Bunların ne olduğunu farkedince duraksadı. Bir takım hareketli görüntülerdi bunlar.
"Bu da ne demek oluyor?" diye seslendi, hiçlik içindeki varlığa. Önünde, bir gölge belirerek Madara şeklini aldı. Titreşen görüntüsü ve saydamlığından, sadece soyut bir teknik olduğu anlaşılıyordu.
"Burada göreceklerin gerçekliğin ta kendisi," dedi, istifini bozmayan adam.
"Senin gerçekliğine ihtiyacım yok. Ne kadar hayal peşinde koşan birisi olduğunu biliyorum. Savaş benimle ve bitirelim şu işi," dedi Sasuke.
"Hayır. Sen, bu görüntülere bakmadan hiç bir şey yapmayacağım," derken ışık kaynağı yok oldu ve sadece görüntülerden gelen mavi ve loş ışık kaldı.
"Eğer o zaman istersen, seninle savaşacağım," dedikten sonra kayboldu.
Sabrı tükenmekte olan Sasuke, sağındaki görüntüye baktı ve tanıdık bir siluet gördü. Çaresi kalmayarak ve aynı zamanda merak ederek, ilk görüntünün içine daldı.

Bir adam, laboratuvar önlüğü giymiş halde tezgaha eğilmiş çalışıyordu. Alnındaki teri silerken, beyaz tondaki saçlarını da çeken bu adam elini kaldırdı ve avucunun içindeki yeni icadına baktı. Heksagen bir kutunun içinde, kızıl bir sıvıyla kaplı bir şeydi bu. Sıvı, kandı ve içinde bir göz yüzüyordu.
"Hala bir şey eksik..." diye kendi kendine konuşurken, anı burada sonlandı.

Sasuke, görüntülerle kaplı yola geri dönmüştü. Gördüğü şey karşısında kafasında milyonlarca soru işareti belirmişti. Gerçeği öğrenmesinin tek yolunun bu olduğunu fark ederek, tek tek, yolun üstündeki anıların içine girmeye başladı...

----------------------
Sasuke'nin ilk olarak laboratuvarda gördüğü adam, bu sefer önlüksüz halde bir mağarada otururken başını tutuyor ve karşısındaki kişiye bakıyordu. Daha doğrusu, karşısındaki cesede bakıyordu. Bu ceset, Madara'ya aitti.
"Demek, sen bile başarısız oldun, eski dostum," dedi ve soğuk, kanı tükenmiş bedene yaklaştı ve cansız gözlerini kapattı.
"Kardeşim kontrolden çıktı, başarısız olduk..." dedikten sonra mekan değişti ve bir anda, tekrar laboratuvara gittiler. Kendisini ve Madara'nın cesedini ışınlamıştı.
Tobirama, bir neşter çıkarırken Madara'ya baktı.
"Özür dilerim ama gözlerin çok değerli, ardından sana gerektiği gibi bir cenaze yapacağım," dedikten sonra cesedin üstüne eğildi.

Sahne değişti. Tobirama çok daha yaşlı görünüyordu ve elinde bir tohum tutuyordu. Ancak hiç de normal bir tohum değildi bu, tayfın her rengi sürekli olarak birbirinin yerini alırken, çıkan ışık insanda huşu uyandırıyordu.
"Shinju'nun tohumu... seni sonunda ele geçirebildim. Bu her şeyi değiştirecek!" diye kendi kendisine heyecanla söylendi ve sahne tekrar değişti.

Zaman ilerlese de ilginç bir şekilde tekrar genç haline dönmüş olan Tobirama'nın karşısında, kanlı canlı olarak genç ve uzun, siyah saçlı bir adam dikiliyordu. Madara'ydı bu.
"Hiç bir işe yaramazsın! Sen-!" diye bağıran genç Madara, ona bir Amaterasu yollarken, Tobirama kayboldu ve onun arkasında belirdi. Elinin bir darbesiyle, hemencecik onu indirdi.
"Acıdan dolayı böyle konuşuyorsun. Zamana ihtiyacın var fakat yaşaman için yaralarını tedavi etmeliyim. Doku hasarı bir yana, kanamadan öleceksin," dedi, sakince, yere yığılmış olan adama.
"Ölsem de farketmez..." diyen genç adam, yattığı yerde yana kaykıldı ve öğürdü. Bir yandan ağlıyordu. Gözlerinden kan ve yaş bir arada çıkarken, ciğerlerinin gücü yettiğince haykırdı ve haykırdı. Ta ki, gücü kalmayana dek.
Eğilen Tobirama, onun yaralarıyla ilgilenmeye başladı. Bu sefer bir itiraz gelmemişti.
"İntikamını alacaksın, sadece sabırlı olman gerekiyor," dedi bir yandan.

Aradan on yıl geçmişe benziyordu. Tobirama hala aynı görünümde dikilirken, Madara ile konuşuyordu.
"Bu hiç iyi değil gibi duruyor fakat bunu fırsata çevirebiliriz," dedi.
"Evet, ne demek istediğini anlayabiliyorum," diye cevapladı Madara.
"Kaguya'yı bulmaları bizim lehimize, her şeyi sonlandırabiliriz. Yeni bir icatta çalışıyorum, her şeyi kesebilecek bir kılıç. Shisui'nin gözünü kullandım. Bu arada, görevini yeterince iyi yaptın. Shisui'yi kimin öldürdüğünü hala bilmiyorlar," dedi, Tobirama.
"Danzo da oradaydı. Değişik birisi, belki yararlı olabilirdi ama açık uç bırakma riskini göze almadım," dedi Madara.
"Mükemmel. Hala bir şeyler eksik ama ne olduğunu bulmaya yakınım," dedi Tobirama.
O esnada odaya yeni birisi girdi. Tobirama ile bakışırlarken bir anlığına ortalığı sessizlik bürüdü.
"Çok ilginç bir fenomen, uzay-zamanda bir kırılma olmuş gibi," dedi yeni gelen kişi.
"Öyle bir şey olmayacağını sen de biliyorsun... Madara, bu bahsettiğim yeni yoldaşımız," diyen Tobirama onu tanıttı, "Madara, Tobirama'yla tanış."
İki Tobirama, karşılıklı dikilirken Madara şaşırmamış bir şekilde selam verdi.
"Bizim dünyamıza ne zaman saldıracaklar?" diye sordu, odaya yeni girmiş olan Tobirama.
"Ajanlarını yerleştirdiler bile. Eğer onlar işini iyi yaparsa bir sorun olmayacaktır fakat bu sefer açık uç bıraktıklarını duydum. Seni de eklersek bu sefer şansımız hayli yüksek diyebilirim," diye cevapladı Tobirama.
"Sizi karıştırmamam için bir şeyler yapın. Sadece görünüşünüz değil, çakralarınız bile aynı örüntüde," dedi Madara.
İlk Tobirama, alnındaki Konoha alın bandını çıkardı.
"Alın bandlı olan, Kaguya'nın gittiği diyardan olan, bandsız olan da benim. Tamam mı?" diye sordu.
"Moron değilse anlamıştır," diyen alın bandlı Tobirama kollarını kavuşturdu, "Hadi, plana geçelim. Buraya sohbet etmeye gelmedim."
Ve planı, her şeyin kurtuluşuna ya da yıkımına giden planı tartışmaya başladılar...
Anılara bakmakta olan Sasuke de hepsini, pür dikkat bir şekilde dinledi.

Sahne değişirken, odada iki Tobirama bulunuyordu. Madara bir görevde olduğu için yanlarında değildi.
"Youkou harekete geçti, planı devreye sokmanın vakti geldi," dedi, birisi. Alın bandsız olanı.
"Evet, o nerede kaldı?" derken diğeri, görüntüye birisi daha girdi.
"Hazırlıklar tamam, her şey olması gerektiği gibi işleyecek," dedi yeni ve genç adam.
Görüntüler değişti, iki adam tekrar toplanmıştı. Bu sefer, alın bandsız Tobirama ve sonradan katılan genç vardı sadece.
"Onun bunu yapacağını düşünmemiştim. Ben..." derken genç adam, lafı yarıda kesildi.
"Bunun olacağını tahmin etmeliydin. Ben-- plan-- Sakra..." derken, adamların bulunduğu alan bir patlamayla aydınlanırken anı yarıda kesildi ve sahne değişti.
"Git," diyordu, patlamanın ardından, dumanların içinde birileriyle savaşan ilk baştaki adam. Birisinin kafasını tek bir darbeyle bedeninden ayırdıktan sonra, gence döndü.
"Seni daha bulmaması gerekiyor."
---------------------- Anılar tükenirken, çok önemli şeyleri kavradığını fark eden Sasuke olduğu yerde dikiliyordu. Bu gördükleri, asla tahmin edemeyeceği kadar gerçek dışıydı. Yine de gerçeğin ta kendisi olduğuna dair bir hisse sahipti.
O esnada, yolun sonundaki ışık tekrar belirdi. Bu sefer, tereddüt etmeden onun içine daldı ve karşısında Madara'yı buldu.
"Şimdi, söyle bana. Hala beni öldürmeyi istiyor musun?" diye sordu, adam.
"Hayır, aşağı yukarı olan biteni anladım. Bana bunların nasıl mümkün olduğunu anlat," dedi, Sasuke.
"Pekala..." diyen adam, parmağını Sasuke'nin alnına uzattı ve sesi, onun zihninin içinde yankılandı.
"Hiç bir şey yokken Shinju vardı ve ardından, Shinjular vardı..."
Resim

Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Re: Naruto - Savaş ve Barış 2. Sezon (41. Bölüm Çıktı)

Mesaj gönderen ~KötükarakteR~ » 25 Eki 2014 16:26

Merhaba, yeni okuyucuyum ben. :D Daha doğrusu eski olan ama yeni yorum yapan okuyucu :P

Önceki hikayen gibi bu hikaye de mükemmel. Önceki bölümlere tek tek yorum yapamayacağım sadece hepsinin harika olduğunu söylemekle yetineceğim :D
Ama bu bölümden hiçbir şey anlamadım :P Madara bildiğimiz Madara mı yoksa genç bir versiyonu mu. Ne zaman diriltti onu Tobirama? Savaştan sonra mı? İkinci Tobirama Kaguya'nın geldiği yerden olan mı yoksa iyi tarafta mı :S Hepsini tek tek yazamayacağım ama çok kafam karıştı ya :/
Resim

Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 25 Eki 2014 22:22

Mind rape oldu valla :laugh:
Yine de çok heyecanlı bitirdin daha derlenip toparlanacaktır. Çok enteresan riskli ama bir o kadar da heyecanlı bir kanala girdin aga..Takipteyiz..
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece

Mesaj gönderen Akai sora » 25 Eki 2014 22:39

Resim

Şaka bir yana geldim geleli yazıyorsun tamam hiç okumadım ama emeğine saygı duyuyorum panpa.Adam dinliyesiniz diye müzik bile paylaşıyor lan kymetini bilin :lol:
:lol:

Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Mesaj gönderen yalicapkini » 25 Eki 2014 22:58

Bir senin yazdığına bakıyorum , bir de Kishimoto'nun yazdığına bakıyorum... :dry:

Sonrası malum :pinch:

Not : Her perşembe Naruto'nun yeni bölümünü okuyunca içimden bir şeyler kopuyor.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 26 Eki 2014 19:52

~KötükarakteR~ yazdı:Merhaba, yeni okuyucuyum ben. :D Daha doğrusu eski olan ama yeni yorum yapan okuyucu :P

Önceki hikayen gibi bu hikaye de mükemmel. Önceki bölümlere tek tek yorum yapamayacağım sadece hepsinin harika olduğunu söylemekle yetineceğim :D
Ama bu bölümden hiçbir şey anlamadım :P Madara bildiğimiz Madara mı yoksa genç bir versiyonu mu. Ne zaman diriltti onu Tobirama? Savaştan sonra mı? İkinci Tobirama Kaguya'nın geldiği yerden olan mı yoksa iyi tarafta mı :S Hepsini tek tek yazamayacağım ama çok kafam karıştı ya :/
Eyvallah, yorum için teşekkürler. Yeni bölümlerle daha iyi anlaşılacak her şey diyeyim ^^
JiraiyaFlash yazdı:Mind rape oldu valla :laugh:
Yine de çok heyecanlı bitirdin daha derlenip toparlanacaktır. Çok enteresan riskli ama bir o kadar da heyecanlı bir kanala girdin aga..Takipteyiz..
Riskli diyorsun ama kırk bölümdür şu bölüme gelmeyi istiyordum :laugh: Büyük olayları baştan planlarım, hikayenin sonunu da.
Akai sora yazdı:
► Spoiler Göster
Şaka bir yana geldim geleli yazıyorsun tamam hiç okumadım ama emeğine saygı duyuyorum panpa.Adam dinliyesiniz diye müzik bile paylaşıyor lan kymetini bilin :lol:
Ahauha, sağol hacoli.
yalicapkini yazdı:Bir senin yazdığına bakıyorum , bir de Kishimoto'nun yazdığına bakıyorum... :dry:

Sonrası malum :pinch:

Not : Her perşembe Naruto'nun yeni bölümünü okuyunca içimden bir şeyler kopuyor.
Valla ben de haftalığa bağlayacağım sanırım ya da gene böyle 40-41 arasındaki gibi biraz süre olacak (banlanmazsan tabi :D ), çok yoğunum bu sene, daha artıyor.
Resim

Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Mesaj gönderen karlidag » 27 Eki 2014 17:54

shinju ha vay anasını.sağlam noktadan yakaladın hacı.shinju senju ve dev buda :D bakalım sonu nereye varacak.bu bölümle gerçek seriyi neredeyse ters köşe yaptın hadi hayırlısı bakalım :D
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir