Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Naruto - Savaş ve Barış 2. Sezon

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Re: Naruto - Savaş ve Barış 2. Sezon

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 10 Eyl 2014 11:22

Geleyim de sabırlı bekleyişini sürdüren okuyucuları temsilen bi başlıkta görüneyim dedim. Kendimizi hatırlatalım; selamlar Celeb :)
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Celebhol
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Celebhol » 14 Eyl 2014 16:44

Lorem Ipsum yazdı:Geleyim de sabırlı bekleyişini sürdüren okuyucuları temsilen bi başlıkta görüneyim dedim. Kendimizi hatırlatalım; selamlar Celeb :)
Unutmadım sizi :) Bugün ayrılmayın burdan, bir ya da iki tane kilit bölüm gelecek. Yeni bir karakter de olaylara dahil oluyor, bakalım nasıl karşılayacaksınız.
Resim
You can ban a man, but you can't ban an idea.

Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Mesaj gönderen karlidag » 14 Eyl 2014 16:49

Uzun sürdü bro burdayız :)
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 14 Eyl 2014 17:42

Bölüm müziği: http://youtu.be/7m0IUJS-LOY

Bölüm 39 - Kelebeğin Kanat Çırpması

Kopmuş kolundan yere kanlar boşanırken acıyla geri çekilen Tobirama karşısındaki adama bakıyordu.
"Sen. Bunu nasıl becerdin?" diye sordu. Zira onun bedenini tekrar ölümlü haline döndürmüştü. Bugüne kadar hiç görmediği bir güçtü bu.
"Sakra'nın pek çok gücünden sadece birisi, çok kafanı yorma," diyen hasmının vücudu, alevler gibi titreşen karanlık bir çakrayla kaplıydı.
Tobirama'nın üstüne yürümeye başladı yavaşça. Her adım attığında, bastığı yerdeki beton tozlara ayrışıyordu.
"Buradan sağ çıkabilme şansım yok, elimdeki bilgiyi ulaştırmanın tek yolu var..." diye düşünen Tobirama derin bir nefes alırken kalp atışını yavaşlattı bilinçli olarak ve kolundan akan kanlar azaldı. Kılıcını tek elinde tutarak pozisyonunu aldı.
"Final Hiraishin!"
Vücudu ve kılıcı titreşmeye başlarken çakrasının hemen tükenmeye başladığını farketti. Aynı zamanda inanılmaz bir enerji ve serbestlik içini kaplamıştı.
Yürümeyi bırakan hasmı, ona bakarak "gel" dercesine eliyle işaret etti. Tobirama bir adım atarken bir anda ortadan kayboldu ve aynı anda yedi yandan düşmanını sardı.
"Kopya değiller. Çok hızlı bir forma geçmiş olmalı. Hangisi gerçek ayırd edemiyorum," diye düşündü, etrafı sarılan karanlık adam.
"Yakusa no Ikazuchi no Kami!"
Bir belirip bir kaybolan Tobiramalar, yedi yandan ona darbeler indirirken, kendini savunmaya yeltenen adam, vücudundan dalgalar halinde fışkıran bir çakra patlaması saldı. Ancak bunlar, titreşim halindeki Tobiramaların içinden geçti.
"Darbe almadım fakat onu yok edemedim de. Hala burada--" derken gözünün ucuyla bir şey farketti. Çatısı yıkılmaya başlayan apartman dairesinin bir köşesinde bir Tobirama daha vardı. Kalan tek elini yere koymuştu.
"Hiraishin no Jutsu!"
Önünde birisi belirdi, mavi zırhlı adamın. Tobirama, cebinden çıkardığı bir şeyi ona verdi.
"Bunu yapmana izin vereceğimi mi sanıyorsun!?" diye bağıran, etrafı mavi zırhlı kişiler tarafından çevrili adam ona atılmaya yeltenmişti ki koluna bir kılıç darbesi alarak geri çekildi.
"Otur oturduğun yerde. Şu an kullandığım şey mühürsüz Hiraishin ve vücudumun titreşmesi sayesinde sekiz yerde aynı anda bulunabiliyorum," diyen Tobirama, cebinden bir göz çıkarırken önünde boyut kapısı açıldı.
"Her şeyi sana emanet ediyorum," derken, Hiraishin ile çağırmış olduğu önündeki adam, onu başıyla onayladı.
"Öbür hayatta görüşürüz, Senju Tobirama. Yaptıkların unutulmayacak," dedikten sonra adımını portalın içine attı. Adam gittikten sonra, Tobirama elindeki gözü sıkarak patlattı. Bu sayede, izlenmeyeceğinden emin olmuştu.
Kan öksürerek yere düşerken, titreşimi kapandı ve kopyaları yok oldu. Artık serbest kalmış olan hasmı ona fırlayarak Tobirama'yı boğazından tuttu ve duvara yapıştırdı. Zaten savaştan dolayı zayıflamış olan duvar kırılıverdi. Bulundukları uzunca binanın altındaki şehirde gece hayatı sürerken, adamın mengene gibi eliyle tuttuğu Tobirama boşlukta sallanıyordu.
"Bunu yaptığına pişman olacaksın. Yıllar boyunca işkence edeceğim sana, ölmeyi dileyeceksin," diyen adamın sesi doğaüstü bir tınıyla kalınlaşmıştı.
"Boşuna... uğraşma. Final Hiraishin dememin... bir nedeni var," diyen Tobirama'nın vücudu parçalarına ayrılmaya ve kumdan yapılmış gibi dökülmeye başladı.
"Gerçi... yapmak istediğim son bir şey var," derken ciğerlerinden biri parçalanan Tobirama lafını devam ettiremedi. Adam ona hala öfkeyle bakıyordu.
Adamın yüzüne tüküren Tobirama, son isteğini de gerçekleştirmiş oldu. Onu aşağıya büyük bir güçle fırlattı o anda hasmı. Ancak varlığının son demlerini yaşayan Tobirama için zaman yavaşlamış gibiydi çünkü teknik, onun sadece yaşamına mal olmuyordu. Ruhunu da feda etmesi gerekiyordu.
Şehrin içinde düşerken, rengarenk panoları ve gökyüzünün karanlığını gördü. Şehrin ışıklarından hiç bir yıldız görünmüyordu. Yine de, hızla yere düşerken gülümsüyordu, görevini tamamlamıştı.
Gözleri kapanırken, gecenin içinde kayan bir yıldız gördü ve hayatı ile ruhunu boşluğa teslim etti. Tobirama Senju diye birisi artık yoktu, ne bu hayatta, ne de öbür hayatta.
Resim

Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Mesaj gönderen karlidag » 14 Eyl 2014 18:03

Duygulandım.o cagırdıgı elemanı tam anlayamadım nasıl o oldu o. Hiraishin in kuchiyose etkisimi var
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 14 Eyl 2014 18:09

karlidag yazdı:Duygulandım.o cagırdıgı elemanı tam anlayamadım nasıl o oldu o. Hiraishin in kuchiyose etkisimi var
Evet, zaten Hiraishin de Kuchiyose de databooklara göre uzay-zaman tekniği olarak geçiyor. Önümüzdeki bölümde daha net açıklayacağım.

Tobirama'nın harekete geçirdiği olaylar dizisinin ne olduğunu göreceğiz önümüzdeki bölüm de :evil:

Edit: Hafif spoiler veresim geldi :laugh: Önümüzdeki bölüm olur mu bilmiyorum ama bilgi bombardımanı geliyor.
Resim

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 14 Eyl 2014 20:36

Ellerine sağlık hacoli..
Bakalım onca izlediğin Batmanlerin hikayeye faydası olacak mı :laugh: Sanki Tobirama da olmuş gibi :lol:

Şaka bir yana Tobirama Reyiz gibi gitti...
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 15 Eyl 2014 01:20

Çok şık bi ölüm, dolayısıyla bölüm olmuş. Gelecek bölümü bekliyoruz en kısa zamanda. Galiba aklımızdaki bi çok soruyu cevaplayıp, cevapladığının iki katı kadar soru bırakacak. Şimdiden heyecanlandım. :)

Klasik "hayalgücüne sağlık" dileklerimi iletip köşeme çekiliyorum. :D
En son Lorem Ipsum tarafından 15 Eyl 2014 01:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 16 Eyl 2014 01:49

Sonunda korktuğum ve istediğim yere geldim güncel bölüme (neredeyse 38deyim) şimdi nasıl bekleyeceğiz bakalım yeni bölümleri, acayip heyecanlı gidiyor zira.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 16 Eyl 2014 01:49

Sonunda korktuğum ve istediğim yere geldim güncel bölüme (neredeyse 38deyim) şimdi nasıl bekleyeceğiz bakalım yeni bölümleri, acayip heyecanlı gidiyor zira.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir