Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Bleach - Yeni Düzen (Arada)

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Celebhol
Favori Anime: -

Re: Bleach - Yeni Düzen

Mesaj gönderen Celebhol » 20 Tem 2014 23:11

Zettai yazdı:Mangayi okumadan zirvaliyorum burda ama Renji ichigo'dan aizeni muhurlemesini istediyse ve baslik tanriyi muhurleyse aizen yeni reio oldu galiba :D Neyse kalemin kirilmasi haci.
Valla bir şey diyemem işin zevki kaçar :laugh: Ichigo'ya ilginç düşmanlar çıkacak diyeyim sadece :)
Resim
You can ban a man, but you can't ban an idea.

Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Mesaj gönderen yalicapkini » 22 Tem 2014 12:13

Hocam kolay gelsin umarım senin hikayende Ukitake aktif rol alır.Zaten Kubo'dan daha iyi iş çıkaracağına da eminim hiç değilse karakterleri unutup bir bölümü 3 cümleyle geçiştirmezsin :)

Not : Bol bol Urahara Kisuke şov bekliyorum
► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”

Kullanıcı avatarı
Celebhol
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Celebhol » 24 Tem 2014 00:43

Sağol hacoli :)

Kötü bir haberim var yalnız, bir süre odaklanamayacağım hikayeye. Bölümler gelirse de zaman aralıkları geniş olacak çünkü birden fazla hikayeyi götüremiyorum.
Resim
You can ban a man, but you can't ban an idea.

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir