Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Re: Naruto - Savaş ve Barış

Mesaj gönderen Celebhol » 02 Ağu 2014 17:33

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Phinks

Mesaj gönderen Phinks » 02 Ağu 2014 17:35

Uzun suredir bakamiyorum 20. bolume gelmis. :lol:
Iyi olmus hacoli topluca okuyayim.
[thumbnail]http://i.hizliresim.com/12jyWB.jpg[/thumbnail]

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 02 Ağu 2014 18:06

Phinks yazdı:Uzun suredir bakamiyorum 20. bolume gelmis. :lol:
Iyi olmus hacoli topluca okuyayim.
Harbi son üç günde -teknik olarak dört ama bugün hiç bir şey yazmadım :D dün gece yazdıklarım bugünkiler- dokuz bölüm çıkarmışım D: Biraz fazla kaptırdım bu aralar, tutukluk döneminin ardından patlama gibi oldu.
Okuduktan sonra düşüncelerini bekliyorum hacoli :)

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 02 Ağu 2014 18:18

Hah sahte Itachi'nin de hala oralarda bi yerde olduğunu biliyodum. :evil: Sahte Jiraiya da çıkacak bi yerden. Olsun. Sahte de olsa Jiraiya Jiraiya'dır. :) Kılık değiştirme için canlı adam gerekmiyomuş. Tobirama da edoymuş zaten. Hehe basit cevaba da ulaştık :cheer: Ve Kakashi de çolak bırakılmamış tabii, çok sevindim ^_^

Hissediyorum. Hissediyorum. Hinlik miktarı artıyor. Bu arada, karşıdaki elemanların kaç kişi olduğuna dair bi ipucu yakalayabilirmişiz eskiden sanki. Silinen 6. bölümde Naruto ve Sasuke'nin peşine yollanan iki kişinin Nagato ve Itachi olduğu bu bölüm ortaya çıktı mesela. Lider vardı bi de (sahte Naruto olabilir, gerçi olmaya da bilir) başka kaç kişi konuşmuştu acaba orada? Şimdi tekrar bakmak istedim o bölüme işte.
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 02 Ağu 2014 20:02

Lorem Ipsum yazdı:Hah sahte Itachi'nin de hala oralarda bi yerde olduğunu biliyodum. :evil: Sahte Jiraiya da çıkacak bi yerden. Olsun. Sahte de olsa Jiraiya Jiraiya'dır. :) Kılık değiştirme için canlı adam gerekmiyomuş. Tobirama da edoymuş zaten. Hehe basit cevaba da ulaştık :cheer: Ve Kakashi de çolak bırakılmamış tabii, çok sevindim ^_^

Hissediyorum. Hissediyorum. Hinlik miktarı artıyor. Bu arada, karşıdaki elemanların kaç kişi olduğuna dair bi ipucu yakalayabilirmişiz eskiden sanki. Silinen 6. bölümde Naruto ve Sasuke'nin peşine yollanan iki kişinin Nagato ve Itachi olduğu bu bölüm ortaya çıktı mesela. Lider vardı bi de (sahte Naruto olabilir, gerçi olmaya da bilir) başka kaç kişi konuşmuştu acaba orada? Şimdi tekrar bakmak istedim o bölüme işte.
Kaç kişi olduğuna dair bir ipucu yok, altıncı bölümde de yoktu (Lost Ark muhabbetine döndü o bölüm de ^^). Sadece iki kişiyi peşlerinden yollamıştı lider. Bulunanların hepsi de konuşmadı o toplantıda bu arada.

Bu arada şu an hikayenin baş karakterlerini sayacak olsam. Naruto, Sahte Naruto(S-Naruto diyelim kolaylık olsun), Sasuke ve Kakashi derim.

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 02 Ağu 2014 22:12

Celebhol yazdı:Kaç kişi olduğuna dair bir ipucu yok, altıncı bölümde de yoktu (Lost Ark muhabbetine döndü o bölüm de ^^). Sadece iki kişiyi peşlerinden yollamıştı lider. Bulunanların hepsi de konuşmadı o toplantıda bu arada.

Bu arada şu an hikayenin baş karakterlerini sayacak olsam. Naruto, Sahte Naruto(S-Naruto diyelim kolaylık olsun), Sasuke ve Kakashi derim.
Yine de kimlerin konuştuğuna tekrar bakmak isterdim. Kurdukları cümlelerden bi şeyler çıkardı belki. Mesela sahte Tobirama'nın başına buyruk olduğunu biliyoruz, o sırada orada mıydı acaba? Liderle dalga geçen hangisiydi onu merak ediyorum bi de :lol:

Ya bi şey sorucam, Kaguya beyaz zetsu yaratmak istiyodu da biz amacını anlamadık ya hala... Sen amaç yakıştırabildin mi o olaya? Yani beyaz zetsuların kendi bedensel nitelikleri bu kopyacılara karşı bi üstünlük falan sağlıyor mu? Şimdi bi açıklama beklediğimden değil, merak ettim sadece, kafanda bi şeyler var mı ona dair gibisinden.
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 02 Ağu 2014 22:58

:lol: Tamam, ben cevabımı aldım. Çekiliyorum.

Bu hızı kaybetmeden yeni bölümleri de yazarsın umarım. Merakla bekliyoruz, hayalgücüne sağlık. :)
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 03 Ağu 2014 00:09

Lorem Ipsum yazdı::lol: Tamam, ben cevabımı aldım. Çekiliyorum.

Bu hızı kaybetmeden yeni bölümleri de yazarsın umarım. Merakla bekliyoruz, hayalgücüne sağlık. :)
Sağol hacoli :) Bu gece başka bölüm yazamam ama, otuz saati aşkın süredir uyumuyorum. Gerçi uykum da pek yok şu an ama yazabilecek kafada da değilim.

Kullanıcı avatarı
salamanblow0
Favori Manga: Naruto,OnePiece
Favori Anime: One Piece,

Mesaj gönderen salamanblow0 » 03 Ağu 2014 08:23

@Celebhol Dostum Harika şahsen beğendim olaylar güzel olacak gibi Takibindeyim ;)
Resim

Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Mesaj gönderen karlidag » 03 Ağu 2014 09:33

Yeni bir seri ve 20 bolum cennete dustum uyandirmayin.haci eline saglik guzel olmus.fakat begnmdigimbir sey var.naruto ilkserideki gibi sinirlenip kontrolunu kaybetmesi hisuma gitmedi.elinde gunes muhru hala var ise bu cocugun goudo-damasi nerde? Tobirama vs naruto tam uzaktan gouodama lik dovustu bence.tobiramada buradaysa madara ve hashirama knkalarida goruruz umarim.

Konu disi:mobilden giren arkadslar tapatalk kulanin derim.cok islevli.konuya abone oldum her mesajda face gibi cat uyari geliyor.spoilerleride gorebiliuorsun bence mobil siteden kat be kat daha iyi.TEBRİKLER YONETİM
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir