Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Naruto - Savaş ve Barış

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Re: Naruto - Savaş ve Barış

Mesaj gönderen Celebhol » 02 Ağu 2014 17:33

Bölüm müziği: http://youtu.be/iC-_lVzdiFE

Bölüm 20 - Karanlığa Karşı On Ninja!

Kılıcını sahtesinin bedeninden çeken gerçek Tobirama, adamı tekmeleyerek havaya zıpladı ve geriye doğru ters bir takla atarken aynı zamanda bir kesiş hareketiyle hasmının omurilik soğanını paramparça etti.
Kara küreler yok olurken, yürüyerek kanlar içindeki adamın yanına gitti ve kılıcını kafasına saplayarak hayatına son verdi.
"Tobirama..." diye kalan Naruto'nun öfkesi geçerken çakra modunu kapadı.
"Uzun zaman oldu, Uzumaki çocuğu," dedi Tobirama kılıcındaki kanları bir savuruş hareketiyle temizlerken.
"Nidaime-sama, burayı nasıl buldun?" diye sordu yanlarına gelen Shikamaru.
"Uzun zamandır bu sahtenin peşindeyim. Yerini bulduğumda çoktan onunla savaşıyordunuz. Kara küreler çakra sezgisini bozduğu için gizli kalabildim, boşluk bulduğum anda ise Hiraishin ile bu fırsatı değerlendirdim," dedi adam. Ölü Tobirama'nın yakınındaki bir kunaiyi işaret etti.
"Anladım. Onu, kara küreler tarafından saptırılmadan atmak için doğru zaman gerekiyordu," dedi Shikamaru. "Daha önemlisi, Temari'yi bulmaya gidiyorum. Döndüğümde biri bana olan biteni anlatsın," diyerek fırladı.
"İkinci..." diyen Naruto hala ona bakıyordu.

Bir süre sonra Temari'ye destek vererek gelen Shikamaru rahatlamış görünüyordu. Kızın üstünde ciddi bir yara yoktu.
"Bizi deneyleri için kullanıyordu -demişti her zamanki güçlü halinin aksine şu an kırılgan görünen kız- kanımızı ve rüzgar çakramızı aldı. Bir kılıç yapmaktan bahsediyordu, her şeyi, maddeyi ve çakrayı kesebilen bir kılıç."
Kanaması durmuş Naruto yarasını tuttu, hala çakra hissedemiyordu kesilen bölgede. Bir köşede ise Karin, Suigetsu'yu iyileştiriyordu.
"Hey, şimdi bize neler olup bittiğini anlatacak mısın?" diye sordu Naruto.
"Pekala. Diğer Hokagelerin aksine savaş bittiğinde ben geri dönmedim çünkü bir şeylerin yanlış olduğunu seziyordum. Bu yüzden dünyada kaldım ve kendimi gizledim. Konoha'yı yöneten senin sahte olduğunu farkettim zaman içinde, aynı zamanda arkadaşını öldüren Sasuke'nin de. Yine de sen tekrar belirene kadar bir şey yapamazdım. Başka bir şey daha var, bu diyara gelmek için kullandıkları bir portal var," dedi Tobirama, bir yandan garip kılıcı inceliyordu. Kendi kolunda bir yere küçük bir kesik attı. Yara, bedeni Edo olmasına rağmen iyileşmedi.
"Neden herkes bu konuda sessiz kalıyor?!" diye patladı sonunda Naruto, "Hepinizin hatası yüzünden her şey bu halde!"
"Olabildiğince basitçe açıklayayım, Naruto. Bu adamlardan bir-iki tanesini yakalamayı başardım. Sorguladığımda ise tek bir şeyi farkettim. Bu oyunu sürdürmek istiyorlar, bir çıkarları var. Ancak açığa çıkarlarsa istedikleri an bizi yok edebilirler," diyen Tobirama ciddileşmişti fakat bir an sonra elini Naruto'nun omzuna koydu.
"Zor şeyler yaşadığını biliyorum, başına gelen her şeyden haberim var," derken yüzünde babacan bir ifade vardı. Çok nadir görülen bu yüz karşısında şaşırmıştı Naruto, ancak Tobirama'nın yeni nesile ve öğrencilere karşı iyi davrandığı Konoha'da bilinen bir gerçekti.
"Şimdi -diyen adam tekrar ciddileşti- bu çıkarın ne olabileceğini araştırmaya başladım. Savaş başladığından beri dünyadaki çakra miktarı, özellikle karanlık çakra artıyor. Bundan bir şey elde etmeyi amaçlıyorlar fakat ne olduğunu bilmiyorum. Ayrıyetten, çok ilginç bir şey buldum. Benim klanımla, Senju Klanı'yla bir tür bağlantıları var, hala bulmaya çalışıyorum."
Odanın diğer köşesine gitmiş Shikamaru ve Temari'ye baktı Naruto. Birbirini uzun süreden sonra tekrar gören çift, ilk şokun ardından sarılmış, huzurlu bir şekilde oturuyorlardı. Tanktan yeni çıktığı için sarı saçları ıslak olan genç kadın, uzanıp yumuşak dudaklarıyla Shikamaru'yu öptü uzun uzun. Aklına Sakura geldi Naruto'nun, bunu yaşayabilme şansı için neler vermezdi ki.
"Bütün bunlar hastalıklı bir oyun yani," derken önüne döndü ve üzüntü ile nefret karışımı bir duyguyla ürperdi vücudu.
"Evet. Hadi, diğer kullanıcıları da kurtaralım. Ardından yapacaklarımız var," diyen Tobirama yerinden kalktı, "Bu arada, ustan Kakashi'yle karşılaştım," diyerek anlatmaya koyuldu...

Yine bir süre geçtikten sonra, bütün tutsakların içinde bulundukları su tanklarını mühürlerle işaretlemişlerdi. Ardından teker teker onları ışınlamaya başladı Tobirama.
"Onları nereye yolluyorsun?" diye sordu yanına gelen Kurotsuchi. Sakin bir yapıya sahip kız, yine de olan bitenin ardındaki gerçeği öğrendiğinde şoka uğramıştı.
"Şimdilik gizli bir yere gidiyorlar. Merak etme, güvendeler," diye cevap verdi Shikamaru.
"Demek bu dünyada gerçekleri bilen kişiler sadece bu kadar," dedi gözünde bir bandajla gelen Suigetsu. Zabuza'nın mezarından aldığı kılıç, geri dönülmez bir biçimde kırılmıştı. Prototip kılıcın kestiği hiç bir şey, canlı ya da değil, eski haline gelmiyordu.
"Sasuke, Orochimaru ve Kakashi'yi de unutma," dedi Naruto.
Naruto, Shikamaru, Temari, Tobirama, Kagutsuchi, Karin ve Suigetsu. O odada bulunan herkes, omuzlarında ağır bir yükün bulunduğunu hissediyordu. Aynı zamanda uzaklardaki diğer üçü için de geçerliydi bu. Dünyalarını kurtarmak için tek şans onlara aitti. Garip bir şekilde, bu durum, on kişiyi birbirine yakınlaştırmış gibiydi.
Sasuke ve Orochimaru o günkü çatışmadan dönmüşler ve dinlenmemiş bir halde dağı savunma planları yaparken, bir yandan ileride ne yapacaklarını tartışıyorlardı o sırada. Öyle ki kolundaki bir yarayı bile farketmemişti Sasuke.
Kakashi de Tobirama'nın ona verdiği görev alanına doğru hızla ilerlerken, mola vermeden ilerlemekten dolayı altı yara olmuş ayaklarının acısını hissetmiyordu bile. Bir yandan yeni, beyaz koluna bakıyordu. Beyaz Zetsulardan kalan parçalarla deney yapan Tobirama, yapay organ oluşumunu taklit etmeyi başarmıştı.
Evet, bu on kişi dünyanın geleceğini belirleyecekti.
"Adımızı Narut-on falan koymacaksın, değil mi?" dedi Suigetsu.

Tobirama, son tutsağı da ışınlanmıştı ki bir patlamayla arkalarındaki koridor yıkıldı. Yedi kişi de hemen o tarafa dönerken, gölgelerin içinden iki kişi belirdi.
"Sonunda burayı bulabildik," dedi birisi.
"Kendi başına hareket eden başına buyruğun biriydi o. Yine de hakkını vermeliyim, iyi gizlenmiş," dedi öteki.
"Siz...?" diyen Naruto, onları tanımıştı.
"Formalatiye gerek yok, ne de olsa gerçek olmadığımızı biliyorsunuz," derken bir Susanoo belirerek geniş mağara-salonun neredeyse tavanına kadar uzandı.
"Gerçek acıyı tadacaksın, Uzumaki Naruto," derken diğeri, halkalı gözleri parladı.
Itachi ve Nagato, arkalarından tek çıkışı da kapatarak savaş alanı haline gelecek alana adımlarını atmışlardı.

Kullanıcı avatarı
Phinks

Mesaj gönderen Phinks » 02 Ağu 2014 17:35

Uzun suredir bakamiyorum 20. bolume gelmis. :lol:
Iyi olmus hacoli topluca okuyayim.
[thumbnail]http://i.hizliresim.com/12jyWB.jpg[/thumbnail]

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 02 Ağu 2014 18:06

Phinks yazdı:Uzun suredir bakamiyorum 20. bolume gelmis. :lol:
Iyi olmus hacoli topluca okuyayim.
Harbi son üç günde -teknik olarak dört ama bugün hiç bir şey yazmadım :D dün gece yazdıklarım bugünkiler- dokuz bölüm çıkarmışım D: Biraz fazla kaptırdım bu aralar, tutukluk döneminin ardından patlama gibi oldu.
Okuduktan sonra düşüncelerini bekliyorum hacoli :)

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 02 Ağu 2014 18:18

Hah sahte Itachi'nin de hala oralarda bi yerde olduğunu biliyodum. :evil: Sahte Jiraiya da çıkacak bi yerden. Olsun. Sahte de olsa Jiraiya Jiraiya'dır. :) Kılık değiştirme için canlı adam gerekmiyomuş. Tobirama da edoymuş zaten. Hehe basit cevaba da ulaştık :cheer: Ve Kakashi de çolak bırakılmamış tabii, çok sevindim ^_^

Hissediyorum. Hissediyorum. Hinlik miktarı artıyor. Bu arada, karşıdaki elemanların kaç kişi olduğuna dair bi ipucu yakalayabilirmişiz eskiden sanki. Silinen 6. bölümde Naruto ve Sasuke'nin peşine yollanan iki kişinin Nagato ve Itachi olduğu bu bölüm ortaya çıktı mesela. Lider vardı bi de (sahte Naruto olabilir, gerçi olmaya da bilir) başka kaç kişi konuşmuştu acaba orada? Şimdi tekrar bakmak istedim o bölüme işte.
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 02 Ağu 2014 20:02

Lorem Ipsum yazdı:Hah sahte Itachi'nin de hala oralarda bi yerde olduğunu biliyodum. :evil: Sahte Jiraiya da çıkacak bi yerden. Olsun. Sahte de olsa Jiraiya Jiraiya'dır. :) Kılık değiştirme için canlı adam gerekmiyomuş. Tobirama da edoymuş zaten. Hehe basit cevaba da ulaştık :cheer: Ve Kakashi de çolak bırakılmamış tabii, çok sevindim ^_^

Hissediyorum. Hissediyorum. Hinlik miktarı artıyor. Bu arada, karşıdaki elemanların kaç kişi olduğuna dair bi ipucu yakalayabilirmişiz eskiden sanki. Silinen 6. bölümde Naruto ve Sasuke'nin peşine yollanan iki kişinin Nagato ve Itachi olduğu bu bölüm ortaya çıktı mesela. Lider vardı bi de (sahte Naruto olabilir, gerçi olmaya da bilir) başka kaç kişi konuşmuştu acaba orada? Şimdi tekrar bakmak istedim o bölüme işte.
Kaç kişi olduğuna dair bir ipucu yok, altıncı bölümde de yoktu (Lost Ark muhabbetine döndü o bölüm de ^^). Sadece iki kişiyi peşlerinden yollamıştı lider. Bulunanların hepsi de konuşmadı o toplantıda bu arada.

Bu arada şu an hikayenin baş karakterlerini sayacak olsam. Naruto, Sahte Naruto(S-Naruto diyelim kolaylık olsun), Sasuke ve Kakashi derim.

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 02 Ağu 2014 22:12

Celebhol yazdı:Kaç kişi olduğuna dair bir ipucu yok, altıncı bölümde de yoktu (Lost Ark muhabbetine döndü o bölüm de ^^). Sadece iki kişiyi peşlerinden yollamıştı lider. Bulunanların hepsi de konuşmadı o toplantıda bu arada.

Bu arada şu an hikayenin baş karakterlerini sayacak olsam. Naruto, Sahte Naruto(S-Naruto diyelim kolaylık olsun), Sasuke ve Kakashi derim.
Yine de kimlerin konuştuğuna tekrar bakmak isterdim. Kurdukları cümlelerden bi şeyler çıkardı belki. Mesela sahte Tobirama'nın başına buyruk olduğunu biliyoruz, o sırada orada mıydı acaba? Liderle dalga geçen hangisiydi onu merak ediyorum bi de :lol:

Ya bi şey sorucam, Kaguya beyaz zetsu yaratmak istiyodu da biz amacını anlamadık ya hala... Sen amaç yakıştırabildin mi o olaya? Yani beyaz zetsuların kendi bedensel nitelikleri bu kopyacılara karşı bi üstünlük falan sağlıyor mu? Şimdi bi açıklama beklediğimden değil, merak ettim sadece, kafanda bi şeyler var mı ona dair gibisinden.
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 02 Ağu 2014 22:58

:lol: Tamam, ben cevabımı aldım. Çekiliyorum.

Bu hızı kaybetmeden yeni bölümleri de yazarsın umarım. Merakla bekliyoruz, hayalgücüne sağlık. :)
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 03 Ağu 2014 00:09

Lorem Ipsum yazdı::lol: Tamam, ben cevabımı aldım. Çekiliyorum.

Bu hızı kaybetmeden yeni bölümleri de yazarsın umarım. Merakla bekliyoruz, hayalgücüne sağlık. :)
Sağol hacoli :) Bu gece başka bölüm yazamam ama, otuz saati aşkın süredir uyumuyorum. Gerçi uykum da pek yok şu an ama yazabilecek kafada da değilim.

Kullanıcı avatarı
salamanblow0
Favori Manga: Naruto,OnePiece
Favori Anime: One Piece,

Mesaj gönderen salamanblow0 » 03 Ağu 2014 08:23

@Celebhol Dostum Harika şahsen beğendim olaylar güzel olacak gibi Takibindeyim ;)
Resim

Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Mesaj gönderen karlidag » 03 Ağu 2014 09:33

Yeni bir seri ve 20 bolum cennete dustum uyandirmayin.haci eline saglik guzel olmus.fakat begnmdigimbir sey var.naruto ilkserideki gibi sinirlenip kontrolunu kaybetmesi hisuma gitmedi.elinde gunes muhru hala var ise bu cocugun goudo-damasi nerde? Tobirama vs naruto tam uzaktan gouodama lik dovustu bence.tobiramada buradaysa madara ve hashirama knkalarida goruruz umarim.

Konu disi:mobilden giren arkadslar tapatalk kulanin derim.cok islevli.konuya abone oldum her mesajda face gibi cat uyari geliyor.spoilerleride gorebiliuorsun bence mobil siteden kat be kat daha iyi.TEBRİKLER YONETİM
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir