Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Naruto - Savaş ve Barış

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Celebhol
Favori Anime: -
İletişim:

Re: Naruto - Savaş ve Barış

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 16:58

Bölüm müziği: http://youtu.be/sw_bZqOvx18

Bölüm 17 - Kaderin Mağarası

Su Ülkesi'nde ilerlerken orduyu gören Kakashi, yanlarına gitmek için ağaçların ve sarmaşıkların arasından çıkmaya niyetlendiğinde birisi onu tutup geriye savurduğunda hazırlıksız yakalanmıştı.
"Gelişini sezdim, Kakashi. Daha dikkatli olmalısın," diyen adam sert bakışlarla onu süzüyordu.
"Ne-- neden? Nasıl?" diye sordu şaşkınlık içindeki tek kollu ninja. Zira karşısında İkinci Hokage Tobirama duruyordu.
"Açıklayacağım. Ne düşündüğünü de biliyorum fakat Mizukage'nin yanına gidemezsin şu an, koşullar el vermiyor. Öncelikle burdan gidelim, berbat görünüyorsun," diyen adam Kakashi'yi tuttuktan sonra, Hiraishin kullanarak onunla birlikte yok oldu.

Kirigakure yakınlarındaki bir şelalenin arkasındaki gizli mağaraya vardıklarında, Kakashi, göğsüne aldığı darbeler yüzünden delinmiş olan yeşil shinobi ceketini ve altındaki uzun kollu tişörtü çıkardıktan sonra şelalenin altına girerek üstünü başını temizlemişti. İçeri girdiğinde Tobirama'nın anlattıklarını düşünüyordu. Önünde temiz giysiler ile bir zırh buldu. Klasik bir siyah shinobi pantolonu ile aynı renkte kolsuz bir tişört vardı, maskelik kısmı da vardı neyse ki. Zırh da, Anbu günlerinde giydiği gri zırha benziyordu. Onları üstüne geçirdikten sonra önündeki iki adet, gri kol koruma parçasına baktı. İçinden, Tobirama'nın aklından kolumun koptuğu çıktı herhalde diye düşündü.
"Anlattıklarımın hepsi oturdu mu?" diye sordu yanına gelen Tobirama, daha sakin bir tonla. İlk baştaki sert tavrı biraz geçmişti.
"Evet... şimdi anlıyorum. Peki ne yapmalıyız?" diyen Kakashi kafasını kaşımaya yeltendi fakat omzunu hareket ettirmeye çalışınca, artık orada bir kolu olmadığı gerçeğiyle tekrar yüz yüze kaldı.
"Senin için bir görevim var. Yollarımızın ayrılması gerekiyor ama bana ihtiyacın olduğunda ne yapman gerektiğini biliyorsun," diyen adam bir kunai uzattı ona, "Ayrıyetten, gitmeden önce son bir şey daha var."
------------------- "Su Ülkesi'nin ordusu yola çıktı. Müttefiklerine yaptığımız saldırının kuvvetini azaltmak ve savaş alanını yaymak için Yıldırım Ülkesi'ne saldırmayı planlıyorlar. Kirigakure'den çıkan ordu farklı noktalara uğrayıp küçük köylerden de destek aldı bu yüzden biraz zaman kazandık. Yirmi dört saat içinde gemiye binip yola çıkmış olurlar, bir kaç güne de Yıldırım Ülkesi'ne ulaşacaklar," dedi Shino, Naruto'ya bakarak.
"Tahmin ettiğin gibi davranıyorlar, ne önerirsin?" diye sordu, Naruto kılığındaki adam.
"Planladığımız gibi davranacağız," diyen Shino bir dünya haritası açtı.
Resim
"Rüzgar Ülkesi şu an Toprak Ülkesi'nde baş kente, Iwagakure'ye kadar ilerlemiş durumda. Onu kuşatma altına aldılar ve savunmasını deniyorlar. Üç ülkenin desteğiyle oluşturduğumuz ortak kuvvet ise Yılan Dağı'nı meşgul ediyor. Ayrıyetten -diyen Shino, Yıldırım ile Ateş ülkesinin arasındaki bir noktayı işaret etti- göz boyama için yolladığımız Ateş Ülkesi ninjaları burada. Saldırıdan önce Yıldırım Ülkesi'nin Kumogakure'sine ulaşacaklar. Kirigakure'nin bilmediği ise, bu ninjaların sayısı çok olsa da küçük köylerden oluşturduğumuz niteliksiz ve çaylak bir kuvvet olduğu," diye ekledi Shino.
"Karşı tarafın ajanlarına yalan bilgi beslediğimizden emin oldum, ana ordumuzun Kumogakure'ye gittiğini zannediyorlar," dedi, yanında yüzü maskeli bir korumayla duran Sai.
"Pekala. O zaman ana ordumuzu Kumogakure savaşı başlar başlamaz, Su Ülkesi'ne yollayıp Kirigakure'yi ele geçireceğiz ve onları teslim olmaya zorlayacağız," dedi sahte Naruto.
"Naruto, daha önce de söyledim. Teslim olacaklarını zannetmiyorum, onlar ninja. Sonuna kadar savaşacaklardır," diye cevapladı Shino.
"Bunun olmamasını umuyorum..." diyen sarı saçlı adam, rolünün gereği olarak bir anlığına sessizleşti "... fakat durum oraya gelirse, iki düşman arasında kalmış olan Su Ülkesi'nin ordusunu yok etmek zorunda kalacağız."
İçinden ise tam da bunun olacağını geçiriyordu.
------------------- "Çok az kaldı, Temari," diye düşünen Shikamaru, yanında -Kurotsuchi'nin de dahil olduğu- destek ninjalarla beraber, kızın tutulduğu mağaranın içinde ilerlerken altındaki koyu bej rengi pantolon ile uyumlu olan ceketinin arkası dalgalanıyordu. Dar bir kayalık tünelin içinden ilerlerken, yolun sonunda bir ışık fark ederek durdu ve diğerlerine de eliyle durmalarını emretti. Sessizce ayaklarına çakra toplayarak tavana çıkarken içindeki yeşil tişört göründü. Yaklaşıp, ne olduğunu görmeye çalıştı.
"Olamaz..."
Karşısında, devasa bir salon uzanıyordu. Yüzü aşkın kişi insan boyunu aşan su dolu tüplerin içinde uyur bir haldeydi, vücutlarından bir çok kablo çıkıyordu.
"Görünüşe göre beni buldun," diyen bir adam gölgelerin içinden ona seslendi.

Kullanıcı avatarı
the soul of sky
Favori Manga: op-naruto-bleach-sun ken rock-noblesse-beelzebub-deadman wonderland
fma:brotherhood-TOG
Favori Anime: hunter x hunter 2011-op-natsume yuujinchou-kino no tabi-mushishi
one outs-gintama

Mesaj gönderen the soul of sky » 01 Ağu 2014 18:48

Tobirama??Bir umut belki diğer hokageler de yaşıyordur diyecem ama zannetmiyorum.Acaba tobirama da sahte olabilir mi ki kakashi yi yanıltmak için.Bu saatten sonra her karaktere şüpheli yaklaşıyorum artık. :lol:

Kullanıcı avatarı
Celebhol
İletişim:

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 19:06

the soul of sky yazdı:Tobirama??Bir umut belki diğer hokageler de yaşıyordur diyecem ama zannetmiyorum.Acaba tobirama da sahte olabilir mi ki kakashi yi yanıltmak için.Bu saatten sonra her karaktere şüpheli yaklaşıyorum artık. :lol:
Yorum için sağol ^^ Gelecek bölüm kimin ne olduğu daha iyi anlaşılacak :)

Biraz planlama yapmam gerek bir dahaki bölüm için, biterse bu gece çıkar. Ayrıyetten söylemem gerek, savaş taktikleri kullanmak zevkliymiş. Machiavelli ve Sun Tzu'ya gömüleyim en iyisi biraz :laugh:

Kullanıcı avatarı
Celebhol
İletişim:

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 21:33

Bölüm müziği: http://youtu.be/8cTDSHRq3Lw

Bölüm 18 - Gölgeler

Loş, yeşil bir ışık devasa salonu aydınlatırken kayalık duvarlardaki girintilerde minik gölgeler oluştururken, bir yandan da mavi sıvıyla dolu üç metrelik insan tüplerine yansıyarak içindekilerin soluk, ölü gibi yüzlerini aydınlatıyordu.
"Sen de kimsin, göster kendini," diyen Shikamaru arkasında bekleyen ninjalara yayılmalarını işaret etti.
Karanlığın içindeki üst kattan aşağı birisi atlayarak ona baktı ve kollarını kavuşturdu.
"Beni duymuş olmalısın," derken, İkinci Hokage eğilerek iki parmağını yere koydu. Etraftaki herkesi sezer sezmez harekete geçerek, kılıcını çekti ve Shikamaru'ya doğru atıldı.
Asuma'dan kendisine miras kalan bıçağı çeken adam, darbeyi engellerken çıkardığı gölgelerle onu yakalamaya çalıştı. Geriye atılan Tobirama üstüne su mermileri fırlattığında ise yana yuvarlanarak bir makinenin arkasına geçti.
"Nidaime olmadığını biliyorum! Konohalı birisine zarar vermezdi, böyle bir işe de girişmezdi!" diyen Shikamaru durumu değerlendirdi. Karşısındaki kişi her kimse, Tobirama'nın tekniklerini kullanabiliyordu. Onu yenmeden Temari'yi çıkaramayacağını fark ederek, Kurotsuchi'ye işaret verdi. Başıyla onu onaylayan kadın, hala havada uçuşan su mermilerinin arasından sıyrılarak zıpladı.
"Yōton: Sekkaigyō no Jutsu!"
Kirece benzeyen madde Tobirama'nın üstüne fırlarken adam bir takım mühürler yaptı.
"Suiton: Suijinheki!"
Etrafını çeviren sular onu korurken, "Bunu yapmayacaktın," diye düşünerek sırıttı Kurotsuchi. Zira yaptığı teknik suyla karışınca çimento gibi katılaşıyordu. Nidaime, hareket edemez bir şekilde kaplanmışken kız ve diğer ninjalar işini bitirmek için ileri atıldı.
"Durun!" diyen Shikamaru, olan biteni anlamıştı. Tobirama bu kadar basit bir teknik tarafından alt edilemeyecek kadar zekiydi. Ne yazık ki geç kalmıştı. Vücüduna kılıçlar saplanan adam bir puf sesiyle yok olurken iki shinobi boğazlarında kesiklerle yere yığıldı. Kanlar içindeki adamlar, iğrenç sesler çıkararak kendi hayat sıvıları içinde boğulmaya başladılar.
"Bu da ne?" diye seslendi, geri çekilen Kurotsuchi.
"İkisi gitti, dördü kaldı," diye bir duyuldu gölgelerin içinden ve iki Tobirama daha belirdi.
Yok olan klonun geride bıraktığı kılıca bakan Shikamaru olan biteni anladı.
"O kılıçlar mühürlü. Bir şekilde Hiraishin'i ilerletmiş olmalı, kendisi geçmeden sadece kılıcını savurabiliyor," diye cevapladı kızı ve bir taktik düşünmeye başladı.
"Çok zekisin," diyen adam ona bir kunai savurdu. Önüne çıkarak onu blokladı bir shinobi, ancak o anda ayağını kaybederek devrildi. Hemen ardından boynunu tutarak inlemeye başladı, yeri kanlar kaplamıştı. Kunaiyi kontrol eden Shikamaru, üstünde bir mühür göremedi. Aklına bir şey gelerek bir toprak tekniği yaptı ve gölgesini uzatarak ölen shinobinin ordaki tozu sildi. Yerde bir mühür duruyordu.
"Yerdeki tozların altında mühürler gizli, kontrol etmeden adım atmayın!" diyerek daha hızlı düşünmeye başladı. O düşünürken, Kagutsuchi ve diğer ninja, iki klonu oyalamaya çalışıyordu.
"Hadi... hadi..." diyerek kendini zorladı. Bu esnada kalan son destek de ölerek, siyah saçlı kızı tek başına bıraktı. Bir saniye sonra Shikamaru fırladı ve duvara çıkarak üst kata gitmeye başladı.
"Yakaladım!" diyerek elindeki bıçağı gölge çakrasıyla yükleyen Shikamaru gerçek Tobirama'ya fırlattı.
"Kagemane Shuriken no Jutsu!"
Fakat mavi zırhlı adam, ondan kolayca savuşurken bıçak yere saplandı.
"Hayal kırıklığı," diyen Nidaime saldırmaya hazırlanıyordu ki altındaki yer parçalanınca ikisi de zemin kata düştü.
"Güzel hareket. Artık gölgelerin içinde değilsin, bakalım ne yapacaksın?" diyen Shikamaru ayağa kalktı. Ne de olsa yukarı giderken, Kurotsuchi'ye el işareti vererek üç saniye sonra bulunduğu noktayı yıkmasını istemişti.
"Bir şeyi atlıyorsun," diyen Tobirama'nın gözünde ölümün soğuk pençeleri ışıldıyordu. Kılıcını savurdu, zira Shikamaru bir mührün üstünde duruyordu... ve çürümüş bir yeşil ışıkla kaplı zemin, sıçrayan kanlarla kızıla boyandı.

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 01 Ağu 2014 22:04

Shikamaru?... :(

Tobirama yaralandı bence. Siyah saçlı kız onu vurdu. Çünkü ölemez Shikamaru. Daha yeni geldi, nereye hemen?! -_-

Yalnız Hokageleri beklemiyodum hiç. Ama esas merak ettiğim, gerçek Tobirama'nın yabanda ne işi var? Ve daha kaç kopya karakter göreceğiz :cheer: Bi de kafama şey de takıldı, bu kopyacı elemanlar gerçek kageleri edo'dan canlandırmaya niye ihtiyaç duydu? (edolardan canlandıklarını varsaydım tabii) Ne tür bi teknikle kılık değiştiriyorlar? Ne bileyim kılığına girecekleri kişinin canlı hücreleri falan mı lazım? Gereksiz çünkü canlanmaları, normalde. Yakın zamanda öğrenir miyiz bunları?
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Celebhol
İletişim:

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 22:21

Lorem Ipsum yazdı:Shikamaru?... :(

Tobirama yaralandı bence. Siyah saçlı kız onu vurdu. Çünkü ölemez Shikamaru. Daha yeni geldi, nereye hemen?! -_-

Yalnız Hokageleri beklemiyodum hiç. Ama esas merak ettiğim, gerçek Tobirama'nın yabanda ne işi var? Ve daha kaç kopya karakter göreceğiz :cheer: Bi de kafama şey de takıldı, bu kopyacı elemanlar gerçek kageleri edo'dan canlandırmaya niye ihtiyaç duydu? (edolardan canlandıklarını varsaydım tabii) Ne tür bi teknikle kılık değiştiriyorlar? Ne bileyim kılığına girecekleri kişinin canlı hücreleri falan mı lazım? Gereksiz çünkü canlanmaları, normalde. Yakın zamanda öğrenir miyiz bunları?
Hmm, bir yandan cevap veresim var ama bir yandan da merak hissini öldürmek istemiyorum. O yüzden cevabı şu ana kadar yazılanların içinde dolaylı olarak bulabilirsin diyeyim o zaman ^^

Edit: Shikamaru'nun görünümü.
► Spoiler Göster
Bundan daha genç görünüyor, gözünde yara izi yok ve biraz daha mangamsı havada. Çok çizgiromanvari olmuş böyle. He bir de üstündeki böyle pardesü türü değil, ceket tarzında.

Kakashi'nin görünümü.
► Spoiler Göster
Çok shoujovari olması ve kırmızı atkısı hariç böyle Kakashi. Bir de kolu yok tabi :laugh: Kılıç versem mi vermesem mi hala düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 02 Ağu 2014 00:29

Dolaylı yoldan cevap bulabilirim mi? Hmm... Düşüneyim. Ama içimden düşüneyim.
► Spoiler Göster
Neyse resimler daha çok ilgimi çekti şimdi. Shikamaru az çok kafamda canlandı. Beğendim.
Kakashi'ye gelirsem; "Yin" tayfaya kılıç yakışıyor dostum :) Tabii tek kolla kılıç nasıl olur bilemedim, bi araştırmak lazım onu. Ayrıca kırmızı atkı pek bi havalıymış, kalsa da olurmuş.
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Celebhol
İletişim:

Mesaj gönderen Celebhol » 02 Ağu 2014 00:49

Lorem Ipsum yazdı:Dolaylı yoldan cevap bulabilirim mi? Hmm... Düşüneyim. Ama içimden düşüneyim.
► Spoiler Göster
Neyse resimler daha çok ilgimi çekti şimdi. Shikamaru az çok kafamda canlandı. Beğendim.
Kakashi'ye gelirsem; "Yin" tayfaya kılıç yakışıyor dostum :) Tabii tek kolla kılıç nasıl olur bilemedim, bi araştırmak lazım onu. Ayrıca kırmızı atkı pek bi havalıymış, kalsa da olurmuş.
Tobirama'nın üssünde kırmızı bir atkı bulunsa mantıksız olur diye düşündüm :laugh: Yedek giysi ve zırh iyi de, atkı çok sırıtırdı.

Shikamaru'nun o resmi tam dedektif badass havasında, sevdim bayağı açıkçası ^^ Kakashi'ye ne kadar düşünürsem düşüneyim daha iyi bir alternatif bulamadım.

Sorduğun sorunun cevabı çok basit aslında, neyse daha fazla bir şey demeyeceğim :)

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 02 Ağu 2014 01:32

Basit... Tamam, gerçek Tobirama falan yok o zaman. Hepsi kopya. :)
Neyse ya zevki kaçıyor böyle, zamanla öğrenirim bence de.

Temennilerim: Kakashi Naruto'nun yanına giderse Naruto ona yeni bi kol yapsın. Kakashi rahat rahat kılıç kullanmaya başlasın. -_- Bi de Demir ülkesinden samurai'lar gelsin.
Kırmızı atkı şey olabilirdi, zaten sahip olurdu ona Kakashi, üstünü değiştirirken de bi kenara atmazdı, kullanırdı yine. Heheh derdim atkı olmuş :D

Eline sağlık, gayet güzel iki bölümdü. :)
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Celebhol
İletişim:

Mesaj gönderen Celebhol » 02 Ağu 2014 08:44

Bölüm müziği: http://youtu.be/25WV23EIbE8

Bölüm 19 - Kuro-kyū

Önündeki adam, kanlar içinde derin bir kesikle kaplı bacağını tutarken şaşkınlıkla Shikamaru'ya baktı.
"Görünüşe göre işe yaradı," dedi, elinde, üstünde mühür olan bir kaya parçasını tutan genç adam. Gölgelerin içinden, kopyaları aracılığı ile onları teker teker kesen adamın tekniğini çözmüştü. Yerdeki mühürlere bakarken aralarında bir farklılık olduğunu görmüştü, numaralandırılmışlardı. Normal Hiraishin'den farklı çalıştığını düşünmüştü bu yüzden, ayrıyetten tek yönlü olmalıydı bu mühürler yoksa kullanıcı da karşı tarafın bir darbesinden hasar olabilirdi. Bunları fark edince bir sonuca vararak, test etmek için yukarı fırlamıştı ve yanılmamıştı da. Mühürlerin diğer ucu da vardı, Tobirama buradan onları kullanarak diğer tarafı etkileyebiliyordu. Kısaca, bir giriş bir de çıkış noktası vardı tekniğin.
Bunu doğruladığı saniyede ise Tobirama'ya saldırıyormuş gibi yaparak, daha önceden numarasını ezberlediği çıkış noktasının, giriş mührüne gölge çakrası yüklü bıçağını fırlatmıştı. O mühür ise, tam patlama noktasında Tobirama'nın altında olan noktaydı. Aşağı düşerlerken, üç boyutlu hale getirdiği gölgesini yollayarak, karışıklığın içinde giriş noktası mührünü yerinden sökmüştü. Bu sayede de, planı başarıya ulaşmıştı. Adam onu kesmek için tekniği kullandığında, giriş noktası mührünü önüne tutarak saldırıyı ona yöneltmişti.
"Tekniğimi çözmüşsün, kutlarım -diyen adam doğruldu- peki mühürlerin hep aktif olması gerektiğini nereden anladın?" diye sordu.
"Gerçek Tobirama'nın notlarını yıllar önce okumuştum. Hiraishin'i kullanamasam da işleyişini biliyorum, böyle bir teknik anlık aktifleştirmelerle gerçekleştirilemezdi," dedi Shikamaru. İçinden keşke bacağını koparabilseydim diye geçirdi, ancak adamın zırhı bunu engellemişti.
"Çok zeki, aynı zamanda cesurca bir plan. Hem zemin hem de üst katta giriş noktaları olacağını bile düşünmüşsün. Güzel yetiştirebilirdim seni ama ne yazık ki bunu burada bitirmem gerekiyor. Laboratuvara zarar vermek istemiyordum fakat yapacak bir şey yok," diyen adam kalınca bir kunai çıkararak onu havaya fırlattı, ardından bir takım mühürler yaptı.
"Kuro-kyū!"
Kurotsuchi ve Shikamaru'nun üstüne doğru uçan kunai bir anda karanlık bir küreye dönüşerek etrafında bulunan her şeyi çekmeye başladı. Yakınlardaki laboratuvar malzemeleri ve yerdeki cesetler anında içine çekildi. Chibaku Tensei'in aksine bu küre, nesneleri kendi etrafında toplamıyordu, yok ediyordu.
"Kahretsin! Tutunacak yer yok!" diyen Shikamaru, ve Kurotsuchi havaya kalkarak, muazzam bir kuvvetle küreye doğru çekilmeye başladı. Shikamaru'nun son gördüğü, hiçlik gibi karanlık bu oluşumun etrafında ışığın bile büküldüğüydü. Aklına bir şey gelmeyen adam, çaresizlik içinde yok oluşuna doğru ilerliyordu...
Bir şey, ikisini de son anda yakalayarak çekmeseydi, sonları böyle olacaktı.
"Tuttum!" diyen Naruto, kızıl çakra kollarını uzatmıştı. Bir kaç tanesiyle de kendini yere saplamıştı.
"Naruto!" diyen genç Nara, şaşırarak ona bakarken bir yandan da rahatlamıştı.
"İyi iş, Konohalı," dedi Kurotsuchi, alnındaki terleri silerken. O sırada arkasında hiç bir şey bırakmayan kara küre yok oldu.
Gözlüğünü düzelten Karin ve geniş kılıcı omzunda tutan Suigetsu da gelmişti.
"Bir dakika, neden Sasuke'nin adamlarıyla çalışıyorsun?" diye sordu tekrar aklını başına toplayan Shikamaru, şüpheyle.
"Anlatmaya zaman yok, önce onu yenmeliyiz," diyen Naruto öfkeyle, karşılarında dikilen sahte Tobirama'ya baktı.
"Hayır, senin de sahte olup olmadığını nerden bileceğim. Hatta şu yedi yıldır..." diyen Shikamaru durdu ve geriye çekildi, "Bunların güvenimi kazanmak için olmadığını nereden bileceğim, söyle."
"Shikamaru, cidden zaman yok. Bir şeyler hazırlıyor," dedi Karin ve Suigetsu'ya yayılmalarını işaret eden Naruto.
"Cidden... cidden zarar vermemeye çalışıyorum buraya ama ısrar edip duruyorsunuz," diyen Tobirama etrafa çakra salarken yer çatladı.
"Sabrım tükendi artık, prototip olsa da onu kullanacağım," diyerek bir kuchiyose mührü yaptı ve elinde değişik görünüşlü bir katana belirdi. Keskin bir mavilikle kaplı çelik, etrafındaki şekilleri bir ayna gibi yansıtıyordu. Koyu kızıl kabzası ise hafif bir ışık yayıyordu.
"Kılıçtan canlılık seziyorum," diye düşündü Naruto. Aynı zamanda odadaki mühürlerdeki çakrayı sezerek hepsinin yerini belirlediği sırada gözleri korkuyla büyüdü.
Tobirama kılıcı hışımla savurduğu anda Kurotsuchi'nin önüne atlayan Naruto, sağ omzudan belinin sol tarafına uzanan bir kesik alırken odanın diğer tarafında yere düştü. Acıyla bağırarak göğsünü tuttu.
"Çakra... kesilen yerde çakra hissedemiyorum. İyileşmiyor!" diye bağırdı sarı saçlı adam.
Şok içinde olan bitene tanıklık eden Shikamaru, son şüphe kırıntısı da yok olarak Naruto'nun yanına fırladı. Bu esnada Karin ve Suigetsu Tobirama'yı oyalamak için ona saldırdılar. Devasa kılıcı tüyden yapılmış gibi kesilen Suigetsu sıvılaşarak darbeden kurtulmaya çalıştı fakat kılıç buna rağmen onu kestiğinde, acıyla bağırarak geriye çekildi. Kanlar akan yüzünü tutarken gözünü kaybetmişti.
Tobirama, Kurotsuchi'nin ona yolladığı erimiş kaya kütlelerinden, Karin'e yolladığı bir kunaiye ışınlanarak kurtulurken, kızıl saçlı Uzumaki'nin sırtına geniş bir kesik açarak onu etkisiz hale getirdi.
Göğsündeki derin kesiğe rağmen, yanına gelen Shikamaru'ya dayanarak ayağa kalkan Naruto nefretle, arkadaşlarına zarar veren adama baktı. Üstündeki kızıl çakra daha da artarken, ikinci seviye dokuz kuyruklu çakra modunu açtı. Tekniğin sarısıyla, yaydığı kızıllık karışınca ortaya turuncu bir çakra çıkarken, bastığı yeri parçalayarak ileri fırladı.
"Orraaa!!"
Gözünü vahşet bürümüş Naruto'dan son anda bir Hiraishin ile kaçan adam, bir kunai daha fırlatarak Naruto'nun üstünde tekrar bir kara küre yarattı. Duvara çarpmış olan Naruto'nun ağzından çıkan nefes buhara benziyordu. Çakrası kaynayan Naruto, etrafına dehşet bir sıcaklık yayarken her yeri bir sis kapladı. Gölgesiyle Karin, Kagutsuchi ve Suigetsu'yu yakalayan Shikamaru aynı yolla kendisini bulunduğu yerdeki sütuna bağlamıştı. Sisin içinden çarpışma sesleri gelirken, daha çok küre belirdi ve emiş gücü arttı. Diğerlerini tutarken beraber zar zor durabilen Shikamaru, savaşa katılamayarak sadece izlemekle yetindi.
Kürelerden dolayı sis kaybolduğunda ise Naruto'yu gördü. Göz bebekleri dikey çizgiler halini almış, köpek dişleri sivrileşmişken, elleri ve ayakları çakradan pençelerle kaplıydı. Bu sayede kendini yere sabitleyen adam anlık saldırılarla Tobirama'yı yakalamaya çalışıyordu. Her darbesiyle salon inlerken kayalar uçuşuyor ve dumanı tüten, bir kaç metre çapında delikler açıyordu. Ancak düşmanı, soğukkanlılıkla bunlardan kaçarken hem Hiraishin kullanıyor hem de kara kürelerden dolayı hareketi kısıtlanmış Naruto'yu mühürlerin üstüne yönlendirerek onu kesmeye çalışıyordu. Anlaşılan küre tekniği, kullanıcısını etkilemiyordu. Naruto, bu koşullarda zar zor dayanabiliyordu.
Gözünün önüne fırlayan bir kara küre kunaisinden kaçan Naruto duvara fırladı ve oradan destek alarak Tobirama'ya fırladı. Ancak tam yüzüne gelen bir kılıçla karşı karşıya kaldı, üstünde mühür olan bir kılıç.
"Buraya kadar," diyen mavi zırhlı adam, engel tanımayan katanasını savurmaya yeltendi...
Ancak, sırtına ışınlanan birisi, vücuduna bir kılıç saplayınca bunu başaramadı. Göğsünden çıkan kanlı çeliği tutan adam, şaşkınlık içinde arkasına bakınca gerçek Tobirama'yla göz göze geldi.

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir