Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Re: Naruto - Savaş ve Barış

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 16:58

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
the soul of sky
Favori Manga: op-naruto-bleach-sun ken rock-noblesse-beelzebub-deadman wonderland
fma:brotherhood-TOG
Favori Anime: hunter x hunter 2011-op-natsume yuujinchou-kino no tabi-mushishi
one outs-gintama

Mesaj gönderen the soul of sky » 01 Ağu 2014 18:48

Tobirama??Bir umut belki diğer hokageler de yaşıyordur diyecem ama zannetmiyorum.Acaba tobirama da sahte olabilir mi ki kakashi yi yanıltmak için.Bu saatten sonra her karaktere şüpheli yaklaşıyorum artık. :lol:

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 19:06

the soul of sky yazdı:Tobirama??Bir umut belki diğer hokageler de yaşıyordur diyecem ama zannetmiyorum.Acaba tobirama da sahte olabilir mi ki kakashi yi yanıltmak için.Bu saatten sonra her karaktere şüpheli yaklaşıyorum artık. :lol:
Yorum için sağol ^^ Gelecek bölüm kimin ne olduğu daha iyi anlaşılacak :)

Biraz planlama yapmam gerek bir dahaki bölüm için, biterse bu gece çıkar. Ayrıyetten söylemem gerek, savaş taktikleri kullanmak zevkliymiş. Machiavelli ve Sun Tzu'ya gömüleyim en iyisi biraz :laugh:

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 21:33

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 01 Ağu 2014 22:04

Shikamaru?... :(

Tobirama yaralandı bence. Siyah saçlı kız onu vurdu. Çünkü ölemez Shikamaru. Daha yeni geldi, nereye hemen?! -_-

Yalnız Hokageleri beklemiyodum hiç. Ama esas merak ettiğim, gerçek Tobirama'nın yabanda ne işi var? Ve daha kaç kopya karakter göreceğiz :cheer: Bi de kafama şey de takıldı, bu kopyacı elemanlar gerçek kageleri edo'dan canlandırmaya niye ihtiyaç duydu? (edolardan canlandıklarını varsaydım tabii) Ne tür bi teknikle kılık değiştiriyorlar? Ne bileyim kılığına girecekleri kişinin canlı hücreleri falan mı lazım? Gereksiz çünkü canlanmaları, normalde. Yakın zamanda öğrenir miyiz bunları?
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 22:21

Lorem Ipsum yazdı:Shikamaru?... :(

Tobirama yaralandı bence. Siyah saçlı kız onu vurdu. Çünkü ölemez Shikamaru. Daha yeni geldi, nereye hemen?! -_-

Yalnız Hokageleri beklemiyodum hiç. Ama esas merak ettiğim, gerçek Tobirama'nın yabanda ne işi var? Ve daha kaç kopya karakter göreceğiz :cheer: Bi de kafama şey de takıldı, bu kopyacı elemanlar gerçek kageleri edo'dan canlandırmaya niye ihtiyaç duydu? (edolardan canlandıklarını varsaydım tabii) Ne tür bi teknikle kılık değiştiriyorlar? Ne bileyim kılığına girecekleri kişinin canlı hücreleri falan mı lazım? Gereksiz çünkü canlanmaları, normalde. Yakın zamanda öğrenir miyiz bunları?
Hmm, bir yandan cevap veresim var ama bir yandan da merak hissini öldürmek istemiyorum. O yüzden cevabı şu ana kadar yazılanların içinde dolaylı olarak bulabilirsin diyeyim o zaman ^^

Edit: Shikamaru'nun görünümü.
► Spoiler Göster
Bundan daha genç görünüyor, gözünde yara izi yok ve biraz daha mangamsı havada. Çok çizgiromanvari olmuş böyle. He bir de üstündeki böyle pardesü türü değil, ceket tarzında.

Kakashi'nin görünümü.
► Spoiler Göster
Çok shoujovari olması ve kırmızı atkısı hariç böyle Kakashi. Bir de kolu yok tabi :laugh: Kılıç versem mi vermesem mi hala düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 02 Ağu 2014 00:29

Dolaylı yoldan cevap bulabilirim mi? Hmm... Düşüneyim. Ama içimden düşüneyim.
► Spoiler Göster
Neyse resimler daha çok ilgimi çekti şimdi. Shikamaru az çok kafamda canlandı. Beğendim.
Kakashi'ye gelirsem; "Yin" tayfaya kılıç yakışıyor dostum :) Tabii tek kolla kılıç nasıl olur bilemedim, bi araştırmak lazım onu. Ayrıca kırmızı atkı pek bi havalıymış, kalsa da olurmuş.
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 02 Ağu 2014 00:49

Lorem Ipsum yazdı:Dolaylı yoldan cevap bulabilirim mi? Hmm... Düşüneyim. Ama içimden düşüneyim.
► Spoiler Göster
Neyse resimler daha çok ilgimi çekti şimdi. Shikamaru az çok kafamda canlandı. Beğendim.
Kakashi'ye gelirsem; "Yin" tayfaya kılıç yakışıyor dostum :) Tabii tek kolla kılıç nasıl olur bilemedim, bi araştırmak lazım onu. Ayrıca kırmızı atkı pek bi havalıymış, kalsa da olurmuş.
Tobirama'nın üssünde kırmızı bir atkı bulunsa mantıksız olur diye düşündüm :laugh: Yedek giysi ve zırh iyi de, atkı çok sırıtırdı.

Shikamaru'nun o resmi tam dedektif badass havasında, sevdim bayağı açıkçası ^^ Kakashi'ye ne kadar düşünürsem düşüneyim daha iyi bir alternatif bulamadım.

Sorduğun sorunun cevabı çok basit aslında, neyse daha fazla bir şey demeyeceğim :)

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 02 Ağu 2014 01:32

Basit... Tamam, gerçek Tobirama falan yok o zaman. Hepsi kopya. :)
Neyse ya zevki kaçıyor böyle, zamanla öğrenirim bence de.

Temennilerim: Kakashi Naruto'nun yanına giderse Naruto ona yeni bi kol yapsın. Kakashi rahat rahat kılıç kullanmaya başlasın. -_- Bi de Demir ülkesinden samurai'lar gelsin.
Kırmızı atkı şey olabilirdi, zaten sahip olurdu ona Kakashi, üstünü değiştirirken de bi kenara atmazdı, kullanırdı yine. Heheh derdim atkı olmuş :D

Eline sağlık, gayet güzel iki bölümdü. :)
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 02 Ağu 2014 08:44

...

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir