Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Re: Naruto - Savaş ve Barış

Mesaj gönderen Celebhol » 31 Tem 2014 20:53

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 00:21

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 01 Ağu 2014 00:38

Ahahaahah :lol: Hemen fragmandan ilham gelmiş!

Banyo suyuna karışan Suigetsu :lol: Seviyorum bu elemanı. :D Hikayenin kasvetli havasını biraz dağıtmışsın. Yol macerası olacağını yazmıştın zaten, böylesi daha uygun sanırım. Hoşuma gitti, Naruto'nun kafa atması falan (biraz Türk işi mi olmuş ne hahaha çok iyi ya) :lol: Ama Naruto arkadaşça dayaklar yiyince aklıma Sakura geldi :| Genel bi öldürme dürtüsü var bu kıza karşı, bak ikidir öldürüyosun mesela sen de. Umarım Kishi öyle yapmaz, mangada ölse eksikliğini hissedermişim resmen. :lol: Ne bileyim şimdi Lee, Shikamaru falan bi sürü insan toplanacak-... Toplanacak demişken, Kiba neredeydi?

Bu arada dostum her bölümüne yorum yazmıyorum, zaten bu ara bölümlerinde ucu açık pek bi şey bırakmıyorsun ve sık yazıyorsun, ama yorum yazmasam da görür görmez okuyorum bil yani :)
En son Lorem Ipsum tarafından 01 Ağu 2014 03:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 00:50

Lorem Ipsum yazdı:Ahahaahah :lol: Hemen fragmandan ilham gelmiş!

Banyo suyuna karışan Suigetsu :lol: Seviyorum bu elemanı. :D Hikayenin kasvetli havasını biraz dağıtmışsın. Yol macerası olacağını yazmıştın zaten, böylesi daha uygun sanırım. Hoşuma gitti, Naruto'nun kafa atması falan (biraz türk işi mi olmuş ne hahaha çok iyi ya) :lol: Ama Naruto arkadaşça dayaklar yiyince aklıma Sakura geldi :| Genel bi öldürme dürtüsü var bu kıza karşı, bak ikidir öldürüyosun mesela sen de. Umarım Kishi öyle yapmaz, mangada ölse eksikliğini hissedermişim resmen. :lol: Ne bileyim şimdi Lee, Shikamaru falan bi sürü insan toplanacak-... Toplanacak demişken, Kiba neredeydi?

Bu arada dostum her bölümüne yorum yazmıyorum, zaten bu ara bölümlerinde ucu açık pek bi şey bırakmıyorsun ve sık yazıyorsun, ama yorum yazmasam da görür görmez okuyorum bil yani :)
Merak etme hacoli takip ettiğini biliyorum ^^

Fragmanı sevdim, sargı olayı da mantıklı geldi :laugh: Biraz da tanıtım gibi, imzaya gif koydum bir zaten link de var. Onun şeysine.

Sakura karakterini seven nadir insanlardan biriyim ama doğru, öldürüyorum :laugh:

Lee ayrı bir yerde şu an, o gelmeyecek de karambol olacak. Bugün oturup bir şeyler tasarladım hikaye için, güzel bir şeyler çıkarmaya çalışıyorum umarım beğeneceksiniz :) Önemli de olacak aslında ilerleyen bölümler, bu yüzden bol bol zamanımı kullanıyorum hikayeyi o noktaya getirmek ve bir yandan tasarlamak için. Şu son günlerde iyicene sardım, cidden özlemişim karşıma eski bir dizi bölümü açıp elimdeki kalem ve defterle bir şeyler tasarlamayı :)
Kiba'ya daha hikayede nasıl bir rol vereceğime karar vermedim açıkçası. Her ülkeden karakterler sokmaya çalıştığım için herkese zaman ayırmak biraz zor. Gerçi sen böyle deyince aklıma bir şey geldi, ilerleyen bölümlerde uygulayabilirim de bayağı sonraya kalabilir hikaye akışı yüzünden.

Suigetsu'ya özel bir ilgim yoktu aslında hikayeye sokarken ama Naruto'yu hep bilindik kişilerle aynı ortama koymak yerine bir değişiklik yapayım dedim. Bu bölümden sonra da iyi ki böyle yapmışım diyorum.

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 01 Ağu 2014 01:03

"Sakura'yı seviyorum, ama ölüyken :evil: muhahahah" :lol:

Farklı karakterlerle combo yapmak güzel olmuş kesinlikle. Hayalgücüne sağlık! :)

Not: Karambol demişken, aman hocam şunların yedeğini al da karambolde silinmesin yine bak... :lol:
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 01:24

Lorem Ipsum yazdı:"Sakura'yı seviyorum, ama ölüyken :evil: muhahahah" :lol:

Farklı karakterlerle combo yapmak güzel olmuş kesinlikle. Hayalgücüne sağlık! :)

Not: Karambol demişken, aman hocam şunların yedeğini al da karambolde silinmesin yine bak... :lol:
Ahauha, o kadar düşmedim daha :laugh:

Sağol hacoli ^^ Zevkli zati yazması.

Merak etme eski bölümlerin hepsini yedekledim o olaydan sonra, yenilerini de atmadan önce kaydediyorum.

Edit: Bu arada Naruto'nun şu anki hali buna benziyor.
Resim
Üstündeki giyside yaka yerine kapişon var (başlık diyim la bundan sonra) ve o kolye yok işte. Bunlar dışında kafamdaki görüntüye birebir uyuyor.

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 01 Ağu 2014 02:32

Woaaaah B) Karizma ihtiyacını da hallettin demek. Asker traşı yok, iyi bundan sonra böyle hayal edeyim Nardo'yu. :lol:

Zaten Kishi öyle çizene kadar ben de benzer biçimde canlandırıyodum kafamda bizimoğlanı. Ama o çim adama benzeyen çizimler beynimi ele geçirdi maalesef. -_- Neyse gayret edicem, Naruto bu, Sasukoğlan da FFXV deki Noctis zaten.

Kukuleta de dostum, hem daha afilli, hem de bilmeyenlerin de kelime dağarcığı genişlesin. :cheer:

Edit: Beyaz mı ya üstü başı? Ben kahverengi, siyah falan düşünmüştüm. Bak resim atmasan Sith Anakin gibi geziyodu beynimde Naruto. İyi oldu bu.
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 03:01

Noctis çok şükela bir tespit olmuş :laugh:

Üstündeki o başlıklı (senin deyiminle kukuletalı ^^) pelerin o renkte. Giysisini düşünüyorum bir süredir, oturtunca betimlerim. Sasuke de aynı şekilde. Daha onları oturtmadığım için betimlemekten kaçındım zaten :laugh: Kakashi de dahil buna, ona da rework gelecek görünüş olarak.

O patates kafa+full adidas eşofman olayına ben de gıcık oldum, tipsizin tekine dönmüş adam.

Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Mesaj gönderen Lorem Ipsum » 01 Ağu 2014 03:33

Sorma. Adamın çocukluğu bile Sasuke ile aynı. Saçların arkası tavuk gibi falan, gözleri de arada kırmızı oluyor. Bi kopya mopya bi şey var bence.

Senin Naruto da Assasin gibi o zaman. Ufuuuu... Kishi ne yapıyosa okuyucunun gönlü tam tersini istiyor :lol: Çimkafa Naruto meselesinde çok doluyum aynen. Öbür bi çizim daha vardı walla o daha iyiydi. Neyse... -_-

Sasuke'ye gazinocular gibi yakası bağrı açık bi gömlek, fix. Kafamda başka görüntü oluşacağını sanmıyorum. Ama Kakashi başka bi şey giysin evet, adam o şişme yeleğin içinde pişti senelerdir. :cheer:

Bu arada sohbet sardı, yıktım başlığı eyledim viran. Millet beni topa koymadan gideyim. :D Yeni bölüm geldi sanan olur şimdi. Tekrar eline sağlık, devamını bekliyorum aynı böyle üçer beşer. :)

Öykülerin için bahsettiğin yorumu da yazdım. Haberin ola.
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 01 Ağu 2014 03:59

Lorem Ipsum yazdı:Sorma. Adamın çocukluğu bile Sasuke ile aynı. Saçların arkası tavuk gibi falan, gözleri de arada kırmızı oluyor. Bi kopya mopya bi şey var bence.

Senin Naruto da Assasin gibi o zaman. Ufuuuu... Kishi ne yapıyosa okuyucunun gönlü tam tersini istiyor :lol: Çimkafa Naruto meselesinde çok doluyum aynen. Öbür bi çizim daha vardı walla o daha iyiydi. Neyse... -_-

Sasuke'ye gazinocular gibi yakası bağrı açık bi gömlek, fix. Kafamda başka görüntü oluşacağını sanmıyorum. Ama Kakashi başka bi şey giysin evet, adam o şişme yeleğin içinde pişti senelerdir. :cheer:

Bu arada sohbet sardı, yıktım başlığı eyledim viran. Millet beni topa koymadan gideyim. :D Yeni bölüm geldi sanan olur şimdi. Tekrar eline sağlık, devamını bekliyorum aynı böyle üçer beşer. :)

Öykülerin için bahsettiğin yorumu da yazdım. Haberin ola.
Olm arada bir Jiraiyaflash yorum yapıyor, onun dışında paso senle sohbet ediyoruz zaten :laugh: Yaz gitsin.

Sasuke'ye önerdiğin giysi güzel fikir, düşününce ben de başka türlü düşünemedim. Biraz gideyim Noctis fotolarına bakayım da onlardan da bir şeyler alırım.
Kakashi'ye bir şeyler var aklımda, onu da biraz araştıracağım yine de. Sadece küçük değişiklikler de yapabilirim.
Konu Dışı
Tamamdır hacoli okuyunca cevap atarım o başlığa da ^^

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir