Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Kenarda Köşede Kalmış Güzel Mangalar (ve Nedenleri)

Her türlü manga ve manhwa tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.

Moderatörler: Shirohige, memoww

Kullanıcı avatarı
Celebhol
Favori Anime: -

Kenarda Köşede Kalmış Güzel Mangalar (ve Nedenleri)

Mesaj gönderen Celebhol » 10 Oca 2014 17:57

Bazı seriler vardır pek duyulmazlar ama hikayeleri çok güzeldir ya da bir karakteri onu okunur kılar. Bazen de atmosferidir sadece, kimi zaman bilemezsiniz neden sizi çektiğini. Her neyse, çok popüler olmayan, az duyulmuş ama bir özelliğinden dolayı ilginizi çeken mangalar için bu başlık.
Neden okunmaya değer olduklarını yazmayı unutmayın!
Kolay gelsin :)
Resim
You can ban a man, but you can't ban an idea.

Kullanıcı avatarı
galeme
Favori Manga: Slam Dunk
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Re: Kenarda Köşede Kalmış Güzel Mangalar (ve Nedenleri)

Mesaj gönderen galeme » 10 Oca 2014 19:29

Shamo Shamo Shamo. (Çok fazla bilinmemesi iyi aslında). Fazla okunmamasının sebepleri, en başta çizimlerin osuruktan olmasından ziyade öyle görünmesi. Çizim tarzı bana göre kötü de değil, sade. Diğer sebep ise insanların delikanlı baş karakterleri sevmeleri. Shamo'daki başkarakter ise orospu çocukluğunda masterın allahını yapmış, üniversitelerde nasıl oçe olunur 101 diye ders verebilecek bir insan. Ve okurken insan kimi destekleyeceğini şaşırıyor. Bunlar bence sebepleri.
Neden okumaya değer kısmında ise öncelikle o muhteşem kurgusu diyebilirim. Sonrasında aksiyon, dövüş, racon kesme olayları. Dövüş sahnelerinin çok ama çok iyi çizilmesi. Ve tabiki baş oçemiz Ryo Narushima.
En son galeme tarafından 25 Mar 2017 22:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Anime: Nothing.

Mesaj gönderen Beowulf75 » 10 Oca 2014 20:00

galeme yazdı:Shamo Shamo Shamo. (Çok fazla bilinmemesi iyi alsında). Fazla okunmamasının sebepleri, en başta çizimlerin osuruktan olmasından ziyade öyle görünmesi. Çizim tarzı bana göre kötü de değil, sade. Diğer sebep ise insanların delikanlı baş karakterleri sevmeleri. Shamo'daki başkarakter ise orospu çocukluğunda masterın allahını yapmış, üniversitelerde nasıl oçe olunur 101 diye ders verebilecek bir insan. Ve okurken insan kimi destekleyeceğini şaşırıyor. Bunlar bence sebepleri.
Neden okumaya değer kısmında ise öncelikle o muhteşem kurgusu diyebilirim. Sonrasında aksiyon, dövüş, racon kesme olayları. Dövüş sahnelerinin çok ama çok iyi çizilmesi. Ve tabiki baş oçemiz Ryo Narushima.
Öyle bir anlattın ki, karşıma çıksa okumam, o derece. :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 10 Oca 2014 20:12

High School Of The Dead karambole gitti kendisi...
Resim

Kullanıcı avatarı
Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 10 Oca 2014 21:30

HotD bayağı bilinen bir şey. Önerilerinizi "kenarda köşede kalmış" serilere ayırın derim.
Resim
You can ban a man, but you can't ban an idea.

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mesaj gönderen MRTFR » 10 Oca 2014 23:19

Billy Bat.

Sitemizde de tanıtımı var:
manga-tanitimlari/billy-bat-t8182.html

Naoki Urasawa ismi bile aslında okunmak için yetmeli. Özellikle tarihi olaylara ilgisi olan herkese okumayı öneririm. :)

Sae
Favori Manga: -

Mesaj gönderen Sae » 10 Oca 2014 23:26

Historie, genel manga konularının dışında bir yapıya sahip. Bu yüzden kıyıya köşeye atılmış ve bu yüzden okumaya değer.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 11 Oca 2014 17:16

Celebhol yazdı:HotD bayağı bilinen bir şey. Önerilerinizi "kenarda köşede kalmış" serilere ayırın derim.
12 bölüm sürdü. Bidada adı anılmadı zaten. Mangasınında durumu ortada zaten.
Resim

Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Mesaj gönderen equando » 13 Oca 2014 00:10

galeme yazdı:Shamo Shamo Shamo. (Çok fazla bilinmemesi iyi alsında). Fazla okunmamasının sebepleri, en başta çizimlerin osuruktan olmasından ziyade öyle görünmesi. Çizim tarzı bana göre kötü de değil, sade. Diğer sebep ise insanların delikanlı baş karakterleri sevmeleri. Shamo'daki başkarakter ise orospu çocukluğunda masterın allahını yapmış, üniversitelerde nasıl oçe olunur 101 diye ders verebilecek bir insan. Ve okurken insan kimi destekleyeceğini şaşırıyor. Bunlar bence sebepleri.
Anime & Manga'dan uzak biri olarak burada ne işim var bilmiyorum ama tavsiyenle başladım.Beğendim,güzel gidiyor.
► Spoiler Göster
[/align]
And so, Governor Devlin, because even the cost of freedom can be too high, I refuse your pardon!

[/i][/b]
► Spoiler Göster

Everybody dies. Everybody ! What makes you so fucking special ?[/i][/b] Dizilerim için : https://trakt.tv/users/ccamlibel
Öneri için özel mesaj atabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Mesaj gönderen oZzIiI » 13 Oca 2014 12:41

equando yazdı:
Anime & Manga'dan uzak biri olarak burada ne işim var bilmiyorum ama tavsiyenle başladım.Beğendim,güzel gidiyor.
Shamo okumak zordur. Mangayı türkçeye kazandırmış bir adam olarak bir ara yarıda bırakıyordum editini öyle diyim!

“Manga Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir