Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

2017 İlk Yarı Manga Satış Rakamları

Burada yeni çıkacak serilerin duyuruları yayın tarihleri gibi haberleri verebilir, onlar hakkında konuşabilirsiniz

Moderatörler: Shirohige, memoww

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,One Piece,Hagane no Renkinjutsuşi,Fairy Tail,Ölüm Defteri,Bleach,Kuroshitsuji,Deadman Wonderland

2017 İlk Yarı Manga Satış Rakamları

Mesaj gönderen Tulpar-Byakugan » 07 Tem 2017 11:03

Manga satış rakamları açıklanmış. Yine 1. One Piece. 2. Şingeki no Kyojin, 3. ise Kingdom.
Resim
CD, DVD, Blu-ray, müziklerin ve animelerin de satış rakamları var alttaki linkte.
Manga satış tam liste: Bkz.
Diğerleri: Bkz.
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Gantz, Tower of God
Favori Anime: Gintama,Shingeki No Kyojin,Hunter X Hunter 2011,Bleach,FMA: Brotherhood,Tokyo Ghoul, Psycho Pass

Re: 2017 İlk Yarı Manga Satış Rakamları

Mesaj gönderen Outlaw » 07 Tem 2017 15:41

Kingdom epey iyi yerde. Yakın zamanda başlayacağım bir manga.

Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Mesaj gönderen AleXiel » 19 Tem 2017 07:25

One Piece yine almış başını gitmiş. Maşallah. :)

Kullanıcı avatarı
Concord
Favori Manga: Vagabond, Gantz, Berserk, One piece, Slam Dunk, Veritas, Beelzebub, Liar Game, HSDK, Tower of God
Favori Anime: Fate Zero, HxH, Steins Gate, Ergo Proxy, Code Geas, Death Note, GİNTAMA, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Slam Dunk, HSDK, Hajime No İppo, Torodora, Bakemonogatari, Tengen Toppa Gurren Lagann, Baka to Test to Shoukanjuu, Baccano, Samurai Champloo, Kingdom,Kaiji,Barakamon,Trigun

Mesaj gönderen Concord » 24 Tem 2017 07:59

Tokyo ghoulun Hero academianın önüne geçmesi şaşırtı beni açıkçası. Japonların zevki genelde güvenilirdir bir iki istisna dışında. Kingdomun o sırada olması beni sevindirdi. Tek anlamadığım haikyu tamam iyi güzel seri ama son bölümlerde kendini tekrar eden bir konuma almış, düz spor mangası olmuştu acaba onu düzeltide mi o sıraya yükseldi, yoksa yine japonlar kurokoda yaptığı gibi abi spor mangası ne kadar boktan olsada okumalıyım diye mi düşünüyor.
[thumbnail]http://i.hizliresim.com/YlgaQz.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 24 Tem 2017 11:30

Concord yazdı:
24 Tem 2017 07:59
Tokyo ghoulun Hero academianın önüne geçmesi şaşırtı beni açıkçası. Japonların zevki genelde güvenilirdir bir iki istisna dışında. Kingdomun o sırada olması beni sevindirdi. Tek anlamadığım haikyu tamam iyi güzel seri ama son bölümlerde kendini tekrar eden bir konuma almış, düz spor mangası olmuştu acaba onu düzeltide mi o sıraya yükseldi, yoksa yine japonlar kurokoda yaptığı gibi abi spor mangası ne kadar boktan olsada okumalıyım diye mi düşünüyor.
Tokyo Ghoul'un mangası çok övülüyor. Karakterlerden nefret ettiğim için bakma zahmetine girmedim ben açıkcası. :D
Resim

Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror,Hellsing Ultimate, NHK ni Youkoso
İletişim:

Mesaj gönderen teddybear01 » 24 Tem 2017 14:39

Concord yazdı:
24 Tem 2017 07:59
Tokyo Ghoul'un mangası gayet iyi, hak ediyor o kadar satmayı.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Mesaj gönderen oZzIiI » 05 Ağu 2017 19:57

One Piece hala bu kadar satıyorsa nasıl bir sadık fan kitlesi var hayal edemiyorum.

“Manga & Anime Haberleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir