Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Fullmetal Alchemist Anime

Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Death Note Gantz Liar Game
Favori Anime: Fma Brotherhood Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Usagi Drop Haibane Renmei Kaiba

Re: Fullmetal Alchemist Anime

Mesaj gönderen Zuko » 23 Eki 2013 05:33

HitokiriBattousai yazdı:Ed Al ve winry gerizekalılarına acaib sinir oldum bu kadar mı mal olunur amk.Yok şunu öldürme yok şöyle deme yok böyle yapma bune ya bıktım artık la manga ve animeden bunun gibi şeyler yüzünden soğudum.

Yaşa Führer King Bradley harbiden kral adam seriyi sadece onu ve dövüşlerini izlemek için seyrettim.
Kusura bakma ama animeden anlamıyorsun. 14-15 yaşındaki iki çocuğun diğer sikindirik shounen'lerdeki gibi hadi düşmanı keselim,öldürelim gibi davranmamasını malca buluyorsun. Fullmetal alchemist brothehood 2000ler'de yapılmış en iyi shounendir. Seriyi sevmezsin ya da karakterleri sevmezsin eyvallah derim ama eleştirin çok saçma bence.

Kullanıcı avatarı
Amatsu Mikaboshi
Favori Manga: H.D.Kenichi Hajime No ippo Naruto
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Amatsu Mikaboshi » 15 Mar 2014 12:03

Anime izlemeye basladıgım ve favori anime'lerımden bir tanesi.Bayagıdır ızlemiyorum fakat en kısa zamanda tekrar baslıcam ;)
Resim

Ağızdan çıkan söz, yaydan fırlayan oka benzer. İkisini de geri getirmek mümkün değildir. Ok atılmadan önce iyi nişan alınmalı, söz söylenilmeden önce iyi düşünülmelidir.
Hz.Mevlana

Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

Mesaj gönderen Elodin » 15 Mar 2014 23:35

Tekrar izliyorum olayları karakterleri epey unutmuşum yine de pek zevk alamıyorum. Birkaç bölüm izleyip sıkılıyorum sanırım karmaşık kurgusu ve ana düşüncesi aksiyonun ve akıcılığın önünde olduğu animeler (ve filmler diziler) tekrar izlenirken aynı tadı almak mümkün değil. Bir kere merak unsuru kalmıyor.

“Fullmetal Alchemist” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir