Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Güç Mekaniği En İyi Olan Seri

Shounen Serilerini burada tartısabilirsiniz.

Moderatörler: Shirohige, memoww

Güç Mekaniği En İyi Olan Seri

Naruto
6
14%
One Piece
8
19%
Bleach
3
7%
Hunter x Hunter
16
38%
Diğer
9
21%

Toplam oy: 42

Kullanıcı avatarı
galeme
Favori Manga: Slam Dunk
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Re: Güç Mekaniği En İyi Olan Seri

Mesaj gönderen galeme » 02 Nis 2017 09:49

One Piece'e oy vermeye gelmiştim zaten önceden vermişim. Her alanda en iyisi One Piece.

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 02 Nis 2017 11:51

Bleach'e oy vermişim. Ne derdim vardıysa artık o gün. :lol:
Resim

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Anka24 » 02 Nis 2017 15:59

Naruto'nun ilk kısmı güzeldi. Hoştu, denge vardı şu jutsu şunu yapıyor, şu el hareketleriyle şu jutsu yapılıyor felan güzeldi. Shippuden'de Orochimaru vs 4 kuyruk Kyuubi kısmı yine güzeldi, ama bu dövüş biter bitmez aşırı derecede sıçtı. Sasuke vs Orochimaru olayı felan ağır çöplüktür.

Bleach'e hiç girmiyorum, belki haksızlık ediyorum ama benim için her zaman en büyük çöplük olarak kalacaktır bu seri. Hiç sevmiyorum.

Hunter x Hunter güzeldi de daha Hisoka'nın, Illumi'nin seviyeleri tam belli değilken karıncanın teki çıkıyor, bunun oğlu birden serinin zirvesine yerleşiyor. Oğlunu bırak muhafızları bile Netero'dan serinin bilinen en güçlü adamından, en güçlü avcısından güçlü oluyor bir anda. Onun hemen ardından cumbürlop karanlık dünya.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,One Piece,Hagane no Renkinjutsuşi,Fairy Tail,Ölüm Defteri,Bleach,Kuroshitsuji,Deadman Wonderland

Mesaj gönderen Tulpar-Byakugan » 02 Nis 2017 18:54

Listede FMA olsa ona oy verirdim. O yüzden diğeri işaretledim. HxH listedekilere göre en iyisi ama onda da çok sağlam bir güç dengesi yok. FMA anakarakterin en güçlü olmadığı nadir serilerden. Allah'tan çok uzun sürmemiş. Yoksa Naruto, Bleach gibi olurdu.
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Mesaj gönderen hyperbooster » 15 Eyl 2017 20:30

Katekyo Hitman Reborn.

Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Sae » 15 Eyl 2017 21:20

Güç mekaniğinden söz edilmiş ama son sayfa sırf güç dengesi üzerine.

Bu konu da neredeyse kusursuz olan Magi'yi destekliyorum. Magi'ye baslamamışken HxH demişim. Öyle bir seri ki gücün teneli olan rukh hem kavgalarda, hem siyasette, hem dünyanın kaderinde, hem karakterin kişisel gelişiminde ön planda olup neredeyse hiç açık bırakmıyor. Hem çok basit, hem çeşitlilik gostermeyi başarmış, hem de görsellik ve hikaye açısından gayet hoş bir şekilde sunmuş nadide bir seri.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 15 Eyl 2017 21:48

Sae yazdı:
15 Eyl 2017 21:20
Güç mekaniğinden söz edilmiş ama son sayfa sırf güç dengesi üzerine.

Bu konu da neredeyse kusursuz olan Magi'yi destekliyorum. Magi'ye baslamamışken HxH demişim. Öyle bir seri ki gücün teneli olan rukh hem kavgalarda, hem siyasette, hem dünyanın kaderinde, hem karakterin kişisel gelişiminde ön planda olup neredeyse hiç açık bırakmıyor. Hem çok basit, hem çeşitlilik gostermeyi başarmış, hem de görsellik ve hikaye açısından gayet hoş bir şekilde sunmuş nadide bir seri.
Rukh değil magoi o. Magoi'yi oluşturan rukh olsada herkes tam anlamıyla rukh kullanamıyor. Magoi dememiz daha doğru.

Rukh nedir diyen olursa Magi serisinde Magoi'nin kaynağı olan dünyadaki bir fenomendir. İnsanlar ölünce rukh'a dönüşüp dünyada dolanmaya devam eder.

Ayrıca büyücüler için rukh sistemi HxH'den esinti o yüzden HxH hala en iyisi.

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Anka24 » 16 Eyl 2017 12:18

Anka24 yazdı:
02 Nis 2017 15:59
Naruto'nun ilk kısmı güzeldi. Hoştu, denge vardı şu jutsu şunu yapıyor, şu el hareketleriyle şu jutsu yapılıyor felan güzeldi. Shippuden'de Orochimaru vs 4 kuyruk Kyuubi kısmı yine güzeldi, ama bu dövüş biter bitmez aşırı derecede sıçtı. Sasuke vs Orochimaru olayı felan ağır çöplüktür.

Bleach'e hiç girmiyorum, belki haksızlık ediyorum ama benim için her zaman en büyük çöplük olarak kalacaktır bu seri. Hiç sevmiyorum.

Hunter x Hunter güzeldi de daha Hisoka'nın, Illumi'nin seviyeleri tam belli değilken karıncanın teki çıkıyor, bunun oğlu birden serinin zirvesine yerleşiyor. Oğlunu bırak muhafızları bile Netero'dan serinin bilinen en güçlü adamından, en güçlü avcısından güçlü oluyor bir anda. Onun hemen ardından cumbürlop karanlık dünya.
One Piece'ye atmışım oyumu. Şu an nedense Naruto'ya atmak istiyordum.

Bu arada, geçmişteki halime söylemek istediğim şeyler var.

Doğru yoldasın. One Piece tam bir bok yoluna doğru ilerliyor. En iyisi Naruto. [İlk hali tabii. Shippuuden yine çöp.]

Bleach'e haksızlık felan etmiyorsun, en büyük çöplük olmayı bile hak etmiyor. Hiçlikte kaybolmalı. Hiçliği hak etmiyor gerçi.

Hunter x Hunter'in amk! Gon'u sikeyim. Tipini ve bizzat kendisini siktiğimin veledül zinası. Çirkin bencil... [Aslında küfürler edecektim de forum ortamının dışına çıkmayalım]. Bu arada Ging'in de amk! Tipini ve bizzat kendisini siktiğimin çirkin bencil... [Lan dur! Forum ortamının dışına çıkma.]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Mesaj gönderen WhiteMoustache » 16 Eyl 2017 12:49

Beruserku diyorum.
Resim

[hr]

Fan Klübler
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 16 Eyl 2017 13:07

WhiteMoustache yazdı:
16 Eyl 2017 12:49
Beruserku diyorum.
shounen olmak zorunda

“Shounen” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir