Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Baş Karakterinden Nefret Ettiğiniz Seriler

Shounen Serilerini burada tartısabilirsiniz.

Moderatörler: Shirohige, memoww

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Re: Baş Karakterinden Nefret Ettiğiniz Seriler

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 24 May 2017 21:29

Concord yazdı:
24 May 2017 11:22
Kaiji
Adam şu ana kadar gördüğüm en pratik ve dahi diyeceğim zekaya sahip ama ne kadar zekiyse o kadar saf,kolay aldanan,iradesiz bir insan. Gerçi öyle olmasa 3 sezon sürmez. 2 sezon anca dayanırdı ama yok başkarakter kendini boktan durumlara sürüp sonra inanılmaz yöntemlerle çıkacakya o durumdan, o yüzden dengesiz bir başkarakter yaratmışlar.
İchigo
Adamla hiçbir şekilde empati kuramıyorum. Hani battle shoenenlerin genel olarak baş karakterleri iticidir ama luffy desen dövüş dahisi ve aşırı diyeceğimiz şekilde saf ama dediğim dedik,hedefine kilitli. Naruto desen aynı şekilde hedefini koymuş ve geçmişi acılarla dolu iyi kalpli ama aptal bir karakter. Gon desen maceraperest ruhu var. Gözü parlıyor yeni mekan ve yeni şeyler görünce.

İchigo ise içi boş bir kabuk. Dışı karizmatik, arkadaşlarına değer veren ama içeriden gayesi olmayan, onu tatmin eden büyük bir şey olmayan bir herif. Ne macerasever, nede büyük bir hedefi var. Bak togun da başkarakteri böyle ama o en azından neden böyle olduğuna mantıklı bir açıklama getirip, adam haklı diyebiliyoruz. Anlam veriyoruz,empati kuruyoruz. İchigo da hiçbir şey yok, aynı duygu bana sao da kirito yaşatmıştı.
Kaiji cidden sıkıntılı bir anime. 2. sezondan itibaren artık seri beni o kadar fazla boğmaya başladı ki yarıda bırakmak zorunda kaldım. Adamın ayağı boktan çıkmıyor arkadaş.
Resim

Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Mesaj gönderen hyperbooster » 15 Eyl 2017 19:22

Fate stay night(Shirou Emiya) ,Durarara (Mikado Ryuugamine),Re:zero (Subaru Natsuki).
Üçü de ayrı ayrı karakter ve zeka yoksunu varlıklar. Hangisinden daha çok nefret ettiğimi seçmiyorum.

Not:3 seriyide severim özellikle Durarara favorilerimden.

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Anka24 » 16 Eyl 2017 12:35

Hunter x Hunter. Bir baş karakter böyle mi çirkin, böyle mi itici, böyle mi bencil, böyle mi şerefsiz olur.

Killua muck, Killua yerin.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Shounen” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir