Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Bellamy vs İdeo

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.
Cevapla

Hangisi Kazanır?

Bellamy
4
57%
İdeo
3
43%
Kararsızım
0
Oy yok
 
Toplam oy: 7

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Mesajlar: 397
Kayıt: 29 Eyl 2017 01:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Bellamy vs İdeo

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 07 Ara 2017 21:37

Birbirlerine denk olduğunu düşündüğüm 2 karakter, 2'side dressrosada süpürüldü.

Bellamy : Güncel ödülü 195 milyon olan '' Sırtlan Bellamy '' , silahlanma hakisi kullanmaktadır. Yay meyvesi yemiştir, bu meyve ona değişik yerlere zıplama imkanı vermektedir. En önemli atağı '' Spring Hopper '' dır. 2 tane binanın arasından kendini duvarlara doğru zıplatarak hızlandırmaktadır bu teknikle, saldırı gücünü ve hız gücünü çok daha fazla artırmaktadır. Ayrıca arena savaşlarında yenildikten sonra Luffy'nin '' Haki gücünün '' çok fazla olduğunuda sezmiştir.
2 yıl önce Shojou, Roshio ve Cricket'i yenmiştir ( Jayada iken ) , 2 yıl sonra Abdullah ve Jeet'i dressrosa arena savaşlarında teklemiştir. Elizabello'dan ve Luffy'den tek yemiştir, devre arasında Dellinger'den dayak yemiştir.

Resim


İdeo : Lakabı '' Gülle Top '' olan İdeo, saldırılarının gücünün patlayan toplar kadar olduğunu söylemiştir. Yeni dünyada ünlü bir boksördür, 3.seviye boksör olarak tanıtılmıştır. Yumruklarından bir tanesi bile Hajrudin'in yerde baygın yatan vücudunu uzağa uçurabilmektedir. Arena dövüşlerinde Sai ile kıyasıya kapışmıştır. Sai'den Hasshoken tarzında şok tekmeleri ve yumrukları almasına rağmen denk bir şekilde ilerlemiştir mücadele. Sonra Chinjao , yoldan geçerken teklemiştir İdeo'yu. Daha sonra Dellinger'den dayak yemiştir bu da Bellamy gibi.
Şuan Luffy'nin filosundaki tümen komutanlarından birisidir İdeo.

Resim

Cevapla

“One Piece Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir