Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Perospero vs Crocodile

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Hangisi Kazanır?

Perospero
7
64%
Crocodile
4
36%
Kararsızım
0
Oy yok

Toplam oy: 11

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Re: Perospero vs Crocodile

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 03 Ara 2017 15:28

Croco dediğimiz adam İmpel Down'da Zoanları teklemek için kullandığı sablesi elinde sıkıştırıp Kuma'nın Ursus Shock'u gibi kullanabiliyor. Ve Oda seriyi o zamanlar en geç 4-5 yıl içinde tamamlamayı düşündüğü için böyle bir adam Luffy'e yenildi. Kocaman bir lol. Yorum yapmiyacağım.

https://www.youtube.com/watch?v=myDPfJ9H5tU
Resim

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 03 Ara 2017 17:42

_[Emre]_ yazdı:
03 Ara 2017 15:28
Croco dediğimiz adam İmpel Down'da Zoanları teklemek için kullandığı sablesi elinde sıkıştırıp Kuma'nın Ursus Shock'u gibi kullanabiliyor. Ve Oda seriyi o zamanlar en geç 4-5 yıl içinde tamamlamayı düşündüğü için böyle bir adam Luffy'e yenildi. Kocaman bir lol. Yorum yapmiyacağım.

https://www.youtube.com/watch?v=myDPfJ9H5tU
Kafalarda çok farklı bir güç dengesi var hacı, ne kadar açıklama yaparsan boşa. Adamlar seriyi Dragon Ball zannediyor, Croco nun Ki gücü '' 80 '' ise , Perospero'nun '' 700 '' falan sanıyorlar , buna benzer diyorlar en azından.

Shabody'de pasifista dan tek yiyen adamlar 88-92 milyonluk adamlar. Seri başında çıksa bu adamlar seri başındaki Luffy'den tek falan yerlerdi. Perospero en fazla 200 olurdu ödülü, Pekoms pedro falanda 30 milyon ödül alırlardı. Adam seriyi uzattıkça uzatıyor, ne kadar vakit geçtikçe o kadar geçmişteki karakterler eziliyor herkesten tek falan yiyorlar. Ama bu adamlar seride tekrar ortaya çıkınca herkes 180 derece dönüş yapacak emin ol, hatta çoğu '' Ben böyle demedim '' gibi laflar edecek.
One Piece evimiz, Crocodile babamız!

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 03 Ara 2017 17:50

@Naruto-Bijuu,

Ödül=Güçtür tartışmasını seninle yapmamış mıydık? Sen savunmuyor muydun ödül= güçtür diye? E şimdi Dragon Ball örneğini neden verdin öyleyse?
Deyyuslar, verdiler teknolojiye kendilerini.
Resim

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 03 Ara 2017 17:56

Eskiden ödül=güç demiştim, sonra belirttim ya, ödüllerin güçle pek alakası yok diye? Sende '' Onaylamıştın '' hatta.

Ödüller başlangıçta gücü oluşturuyor olarak gösterildi, seri ilerleyince mangaka bu durumu değiştirdi. Şuanki ödüllerin pek sağlıklı olduğunu zannetmiyorum.

Yumruk atmayı bilmeyen Demalo Black, Alabastada Crocodile ile savaşan adamla aynı ödülde hemen hemen, 26 milyon ödülü var. 100-150 tane Demalo Black gelse, Croco'ya karşı şansı yok. Ama 30 milyon ödüllü Luffy, Crocodile'ı yeniyor.

O zamanki ödül bağlantısı başka, şimdiki başka.
En son Naruto-Bijuu tarafından 03 Ara 2017 18:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 03 Ara 2017 18:00

@Naruto-Bijuu,

Hatırladım da, eskiden savunduğun bir şeyi şimdi aşağılama olarak kullanmana anlam veremedim hacı. Ha, Crocodile konusunda çok afallamıştır mangaka, gücünü kafasında net belirleyememiştir o konuda katılırım önceki mesajımda da dediğim gibi. Enel, Croco, Lucci daha güçlü çıkacak zaten bir sonraki gelişlerinde bunda da tuhaf bişiy yok.
Deyyuslar, verdiler teknolojiye kendilerini.
Resim

byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Mesaj gönderen byakusharinnegan » 03 Ara 2017 22:33

Law çocukken (13 yıl önce) crocodile shicibukai idi. Gazetede kahramanlıklarıyla alakalı haberler vardı. O ödül belki de 15-20 yıl önceki ödülüydü.

20 yıl önceki ödüllerle şimdikiler aynı mı belli değil. Korsan çağı başladıktan sonra her yıl daha çok korsan ortaya çıktığı için daha fazla ödül vermeye başlamış olabilirler.

Bi de potansiyellerinin önemi de büyük. Örneğin crocodile'ın limiti 500 milyonluk bi adam olmaksa law'ın limiti 1 milyar olmaktır belki. O yüzden law daha güçsüzken bile ödülünün daha yüksek olması normaldir.
Güç dışındaki etkenlerden bahsetmeye gerek yok. Herkes biliyor zaten.

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 04 Ara 2017 20:46

Anka24 yazdı:
03 Ara 2017 09:56
Croco'nun Perospero'nun şekerini aşabileceğini düşünmüyorum.

Luffy'in G4 ile aşamadığını düşünürsek hele kesinlikle aşamaz zaten. Gerçi Perosu hiç güçlü bulmuyorum, orası ayrı. O şeker feati harici tüm featleri düşük seviye.

Oy vermeyeceğim.

Luffy nerede g4 ile aşamadı? Hakisi bitmiş tükenmiş Luffy'nin g4 le Katakuri ile dövüştükten sonra. Hakisini toplaması için belirli bir süre gerekli. Luffy g3 '' Pistol '' attı , kıramadı. Haki kullanabildiği bile meçhulki , haki kullanabildiğini sanmıyorum o şeker duvarını kırmaya çalışırken, çünkü hakisi bitti Luffy'nin.

Sende gelmiş g4 le aşamaz diyorsun.
► Spoiler Göster
Amande gibi ana güçlerden birisi olmayan bir kadın bile kolayca kesiyor o şeker duvarını , Amande kim oluyorki ?

Perospero, dinamite kol vermiş birisi. Jozu'nun Brilliant Punk ını aldığında hiç etkilenmeyeceğini falan sanıyorsunuz heralde? Jozu başka Perospero başka liglerin oyuncusu, Crocodile'ın Jozu karşısında olduğu gibi mi kalacak sanıyorsunuz Perospero karşısında?

Sizin mantıkla gideceksek Amande, Crocodile'a tek falan atıyor, hatta Luffy'den daha güçlü oluyor.
En son Naruto-Bijuu tarafından 05 Ara 2017 02:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Anka24 » 05 Ara 2017 16:44

G4 ile aşamaz felan demedim. G4 ile aşamadı dedim. G4 diye hatırlıyordum.

Teşekkürler, artık Perospero'ya oy atıyorum. :laugh:

Kilitli

“One Piece Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir