Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Büyük Hasır Şapka Filosu: En Güçlü/ Önemli Ast?

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

En Güçlü/ Önemli Ast?

Cavendish
17
19%
Bartolomeo
21
24%
Don Sai
13
15%
İdeo
0
Oy yok
Leo
0
Oy yok
Hajrudin
1
1%
Orlumbus
1
1%
Güzel Korsan Tayfası
2
2%
Barto Kulübü
2
2%
Happo Donanması
11
13%
XXX Spor Salonu Dövüş Sanatı Ustaları Birliği
0
Oy yok
Tontatta Kabilesi Birliği
2
2%
Dev Korsan Tayfası
10
11%
Yonta Maria Filosu
8
9%

Toplam oy: 88

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Re: Büyük Hasır Şapka Filosu: En Güçlü/ Önemli Ast?

Mesaj gönderen redstak » 13 Kas 2017 18:41

Naruto-Bijuu yazdı:
13 Kas 2017 07:49
Sıralama şudur bana göre ;

1- Sai
2- Bartolomeo
3- Hajrudin
4- Cavendish
5- İdeo
6- Orlumbus
7- Leo

Cavendish çok fazla abartılmış. Zira konularda Cavendish'in kendisi değil direk olarak başka kişiliği olan Hakuba giriyor devreye. Hakuba başka birisi Cavendish başka birisi. Cavendish denilen bu adam '' Gladius '' tarafından saldırılar gelince, Barto'ya diyorki '' Beni bariyerinin içine al '' . Yani normal Cavendish, Barto'nun bariyerinin içine girmese Gladius'a yenilecek adamdır.
► Spoiler Göster
Hakuba'ya gelelim. Bu Hakuba formuda çok abartılıyor. Dressrosa arenasındaki ezikleri ve Dof'un en güçsüz adamlarından olan Dellinger'i teklemekten başka birşey yapmadı bu formu. Zira bu Hakuba, Rebecca'nın kaskını kesmekten aciz bir yaratıktır. Çok güçlü falan değil yani, daha Rebecca'nın kaskını parçalayamıyor kesişi.
► Spoiler Göster
İstediği kadar hızlı olsun yani, kesiş gücü ortalamanın altında.
Enel'de kimseyi öldüremiyor yıldırımları yetersiz? Croco çöl dışında bir bok yapamadı yetersiz. Güzel mantık.

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 13 Kas 2017 19:25

redstak yazdı:
13 Kas 2017 18:41
Naruto-Bijuu yazdı:

1- Sai
2- Bartolomeo
3- Hajrudin
4- Cavendish
5- İdeo
6- Orlumbus
7- Leo

Cavendish çok fazla abartılmış. Zira konularda Cavendish'in kendisi değil direk olarak başka kişiliği olan Hakuba giriyor devreye. Hakuba başka birisi Cavendish başka birisi. Cavendish denilen bu adam '' Gladius '' tarafından saldırılar gelince, Barto'ya diyorki '' Beni bariyerinin içine al '' . Yani normal Cavendish, Barto'nun bariyerinin içine girmese Gladius'a yenilecek adamdır.
► Spoiler Göster
Hakuba'ya gelelim. Bu Hakuba formuda çok abartılıyor. Dressrosa arenasındaki ezikleri ve Dof'un en güçsüz adamlarından olan Dellinger'i teklemekten başka birşey yapmadı bu formu. Zira bu Hakuba, Rebecca'nın kaskını kesmekten aciz bir yaratıktır. Çok güçlü falan değil yani, daha Rebecca'nın kaskını parçalayamıyor kesişi.
► Spoiler Göster
Enel'de kimseyi öldüremiyor yıldırımları yetersiz? Croco çöl dışında bir bok yapamadı yetersiz. Güzel mantık.
Ben birini öldürmekle ilgili birşeyden mi bahsettim? Yorumu düzgün oku. Kesişi, daha ezikten kask ı kesemiyor dedim. Ölümle ilgili tek kelime yok.

Enel ve Croco ne alaka onuda anlamadım konuyla ilgili.

Not : Seride adam öldüren kaç karakter gördük sanki? Kimse ölmüyor buradan güçsüzlüğünü çıkaramazsın adamların. Ama Hakuba diye abartılan, başka forumlarda Zoro seviyesine kadar çıkarılan bu hırbo sırf arenadaki ezikleri tekledi diye ve Dellinger denen eziğin eziği adama tek attı diye abartıldıda abartıldı, görüyorumki burada bile baya abartılıyor. Ona kalırsa Dellinger'e tek atacak olan ve Chinjao'yu dövmüş Lao G, Sai'nin tek tekmesiyle asfalta iniyor. Kask ı kesemeyen adamla Sai'yi asla bir tutmam ben. Sai, kafa dedenin kokalı kafasını bile yamultmuş adam. Ondan 1. tutuyorum onu. Barto'da mutlak defans tan dolayı 2.yaptım. Hajrudin zaten 10.000 tonu yumrukluyor, Hakuba'nın teklediği adama , Hajrudin'in yendiği Machvise de tek atar geçer. İdeo, Leo ve Orlumbus ezik olduğu için alta yazdım.

Arenada tek yiyen adamlar ve Dellinger denen adamın vücut sertliği, Rebecca'nın kafasındaki kask kadar bile yok yani. O kadar ezik adamlar anladın?

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 13 Kas 2017 20:11

Naruto-Bijuu yazdı:
13 Kas 2017 19:25
redstak yazdı:
Naruto-Bijuu yazdı:

1- Sai
2- Bartolomeo
3- Hajrudin
4- Cavendish
5- İdeo
6- Orlumbus
7- Leo

► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Ben birini öldürmekle ilgili birşeyden mi bahsettim? Yorumu düzgün oku. Kesişi, daha ezikten kask ı kesemiyor dedim. Ölümle ilgili tek kelime yok.

Not : Seride adam öldüren kaç karakter gördük sanki? Kimse ölmüyor buradan güçsüzlüğünü çıkaramazsın adamların. Ama Hakuba diye abartılan, başka forumlarda Zoro seviyesine kadar çıkarılan bu hırbo sırf arenadaki ezikleri tekledi diye ve Dellinger denen eziğin eziği adama tek attı diye abartıldıda abartıldı, görüyorumki burada bile baya abartılıyor. Ona kalırsa Dellinger'e tek atacak olan ve Chinjao'yu dövmüş Lao G, Sai'nin tek tekmesiyle asfalta iniyor. Kask ı kesemeyen adamla Sai'yi asla bir tutmam ben. Sai, kafa dedenin kokalı kafasını bile yamultmuş adam. Ondan 1. tutuyorum onu. Barto'da mutlak defans tan dolayı 2.yaptım. Hajrudin zaten 10.000 tonu yumrukluyor, Hakuba'nın teklediği adama , Hajrudin'in teklediği Machvise de tek atar geçer. İdeo, Leo ve Orlumbus ezik olduğu için alta yazdım.

Arenada tek yiyen adamlar ve Dellinger denen adamın vücut sertliği, Rebecca'nın kafasındaki kask kadar bile yok yani. O kadar ezik adamlar anladın?

O oda'nın saçmalaması tıpkı Luffy'den dayak yiyen Croco'nun, Jozu'yu tanklaması gibi... Orada sırf Rebecca finale çıksın diye yaptı. O verdiğim örneklerde onun için adam kaskı kesemediği için güçsüz değil klasik Dda'nın kötü kurgusunun sonucu

Şeytan meyvesi olmadan yeni dünyada hayatta kalana dam bırakalım da güçlü olsun yada burada öne çıkabilsin. Adam herkesin korktuğu Doflamingo'dan benim önümde onu almam gerek diyor. Luffy arkadaşlarını bu adamın korumasına bırakıyor bırakalım da insan güçlü diyebilsin.

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 13 Kas 2017 20:21

redstak yazdı:
13 Kas 2017 20:11
Naruto-Bijuu yazdı:
redstak yazdı:

Not : Seride adam öldüren kaç karakter gördük sanki? Kimse ölmüyor buradan güçsüzlüğünü çıkaramazsın adamların. Ama Hakuba diye abartılan, başka forumlarda Zoro seviyesine kadar çıkarılan bu hırbo sırf arenadaki ezikleri tekledi diye ve Dellinger denen eziğin eziği adama tek attı diye abartıldıda abartıldı, görüyorumki burada bile baya abartılıyor. Ona kalırsa Dellinger'e tek atacak olan ve Chinjao'yu dövmüş Lao G, Sai'nin tek tekmesiyle asfalta iniyor. Kask ı kesemeyen adamla Sai'yi asla bir tutmam ben. Sai, kafa dedenin kokalı kafasını bile yamultmuş adam. Ondan 1. tutuyorum onu. Barto'da mutlak defans tan dolayı 2.yaptım. Hajrudin zaten 10.000 tonu yumrukluyor, Hakuba'nın teklediği adama , Hajrudin'in teklediği Machvise de tek atar geçer. İdeo, Leo ve Orlumbus ezik olduğu için alta yazdım.

O oda'nın saçmalaması tıpkı Luffy'den dayak yiyen Croco'nun, Jozu'yu tanklaması gibi... Orada sırf Rebecca finale çıksın diye yaptı. O verdiğim örneklerde onun için adam kaskı kesemediği için güçsüz değil klasik Dda'nın kötü kurgusunun sonucu

Şeytan meyvesi olmadan yeni dünyada hayatta kalana dam bırakalım da güçlü olsun yada burada öne çıkabilsin. Adam herkesin korktuğu Doflamingo'dan benim önümde onu almam gerek diyor. Luffy arkadaşlarını bu adamın korumasına bırakıyor bırakalım da insan güçlü diyebilsin.
İşinize gelince Oda kurgudan şöyle yaptı, işinize gelmeyince Oda saçmaladı vs. Komikmiş.

Orada anlatılmak istenen Rebecca'nın 1.olması değil. Özellikle Kask'ı 2 defa gösteriyor, kaskın gram kesilmediğini göstermek için.Belirli seviyenin ötesinde bir karakter olsa o kaskı rebecca nın kafasıyla beraber çizer geçerdi. Anlatılmak istenen Hakuba'nın '' Çok hızlı '' bir karakter olduğu, ama kesişinin çok yeterli olmadığı.

Cavendish denen elemanın kılıcını Luffy, çıplak elle durduruyor la, sen ne gücünden bahsediyorsun?
► Spoiler Göster
Dof u alacam demesindende Dof'a yakın seviye falan görüyorsun heralde :D:D Cavendish, tüm süpernovaları alacam diyor, icraat yok anca laf kendisinde, onu alacamla bunu alacamla olsaydı ooo.

Kullanıcı avatarı
redstak
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 13 Kas 2017 20:24

Naruto-Bijuu yazdı:
13 Kas 2017 20:21
redstak yazdı:
13 Kas 2017 20:11
Naruto-Bijuu yazdı:

İşinize gelince Oda kurgudan şöyle yaptı, işinize gelmeyince Oda saçmaladı vs. Komikmiş.

Orada anlatılmak istenen Rebecca'nın 1.olması değil. Özellikle Kask'ı 2 defa gösteriyor, kaskın gram kesilmediğini göstermek için.Belirli seviyenin ötesinde bir karakter olsa o kaskı rebecca nın kafasıyla beraber çizer geçerdi. Anlatılmak istenen Hakuba'nın '' Çok hızlı '' bir karakter olduğu, ama kesişinin çok yeterli olmadığı.

Cavendish denen elemanın kılıcını Luffy, çıplak elle durduruyor la, sen ne gücünden bahsediyorsun?
► Spoiler Göster
Dof u alacam demesindende Dof'a yakın seviye falan görüyorsun heralde :D:D Cavendish, tüm süpernovaları alacam diyor, icraat yok anca laf kendisinde, onu alacamla bunu alacamla olsaydı ooo.
Önce beni tanımadan Oda şöyle yada böyle yaptı, işinize gelince böyle deme. İkinci tavrını düzelt böyle giderse kendi kendine yazarsın yorumları.

Kullanıcı avatarı
Gol D. Roger
Favori Anime: One Piece

Mesaj gönderen Gol D. Roger » 13 Kas 2017 20:25

Sai'nin 1vs1'de Barto'yu indireceğini düşünmeme rağmen oyum Barto'ya gider. En "önemli" olma sebebi de meyvesi. Umarım daha tatlış kullanır, ana siker, ocak söndürür.
7

“One Piece Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir