Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Sanjinin Güç Seviyesi & Potansiyeli

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Sword Way
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Death Note, Bleach, Dragon Ball, Dragon Ball Z, Basilisk, Shingeki No Kyojin, Samurai Champloo, Slam Dunk, Psycho-pass, Kuroko's Baskett, Claymore.

Re: Sanjinin Güç Seviyesi & Potansiyeli

Mesaj gönderen Sword Way » 24 Kas 2014 23:47

WhiteMoustache yazdı: Ace idam ediliyorken Devrimciler savaşa katılmadı. Şimdi katılacakları ne malum? Ayrıca Luffy abisinin ölümünü gözleriyle gördü, onun alması bu sebepten daha mantıklı geliyor. En fazla ikisi birlikte Akainuyu alırlar fakat Luffynin Akainuyu bırakacağını zannetmem.
Hacı devrimcilerin savaşa katılması durumu konusunda anlaşamadık seninle. Devrimciler son savaşta yer almayabilirler mi demek istiyorsun anlamadım ben seni ?

Amiral alacakları zaman geldiğinde kimse bir amirale 2 kişi dalmaz. Herkesin amirallerle tek tek karşılaşıp alabileceği bir ortam olur o zamanlara.

Edit : Genel Tartışmaya yaz dostum yazacaksan. Burdan geçti muhabbet.
Resim

Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 07 Haz 2018 00:47

Sanji'nin eziklendiği biraz algıyla alakalı. Bu kadar ezmeniz, teke tek dövüşe fazla girmemesi ve girdiği dövüşlerinde sonuçsuz bitmesi oldu hep.

Vergo'ya bacağını çatlattı deniliyor ve oradan Sanji ezildi anlamı çıkartılıyor. Bence alakası bile yok. Sanji , alabastada Bon Clay ile dövüşürkende kemikleri kaburgaları kırılmış birisiydi ve dövüşü kazanmasını bildi.

Bon Clay ile olan dövüşüne bakarsanız bunu daha net görürsünüz. Yani Vergo bacağını çatlattı diye onu ezip geçmedi orada.

Sanji, Vergo'ya vurup duvara toslatmış birisi ;
► Spoiler Göster
Sanji yine duvara toslatır Vergo'yu ;
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Bundan sonra diable jambe kullanmamış Sanji, Nami'den dolayı bedeni yorgundu ve diableyi sürekli aktif edemiyor zaten ;
► Spoiler Göster
Farkındaysanız bacağı çatlamasına rağmen dövüşe devam ediyor Sanji. Sonrada ayrılmışlar, bırakmışlar dövüşü. Bana sorarsanız bu dövüşte Sanji daha fazla hasar verdi, kan aldı resmen Vergo'dan. 2 kere duvara gömdü Vergo'yu. Vergo ise Sanji'yi hiçbir yere uçurmadı, hatta Sanji'den kan bile almadı. Sanji'nin bacağı çatlaması olayıda abartı bir algıdır, Bon Clay dövüşü pekala örnek gösterilebilir buna yukarda yazdığım gibi. Bu düelloyu Sanji kazandı bence.

Sanji şuan bile epeyce güçlü bir karakter. Herhangi bir powerup aldığında geleceği seviyede direk amiral seviyesi olacaktır. Şuan amiral ile koramiral seviyesinin tam ortasında ve bana göre Amiral >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Koramiral. Bir amiralin enies lobby e gelen ve marinforddaki koramirallerden 20 tık/beden daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Adamlar adanın iklimini değiştiriyor sonuçta, koramiral ise kılıç sallıyor sadece, herhangi bir yıkıcı saldırılarıda yok, düz haki. Sanji şuan bir amiralden 10 tık geride olsada herhangi bir koramiralden 10 tık daha ilerdedir total güçte. Dediğim gibi herhangi bir powerup aldığında bu powerup öncekilere nazaran çok daha fazla olacaktır. Bu yüzdende bir anda amiral seviyesine yükselecektir, merak etmeyin.

Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Mesaj gönderen Jimmy McNulty » 07 Haz 2018 10:43

Hedef olarak bile diğer ikilinin arkasında kalan bir hedefi var.Yanlış mı hatırlıyorum yoksa tüm denizleri gezecek, tarifleri öğrenicek, en iyi aşçı olucak falan fişman.Yani bu herifin seri sonu max yeri en iyi aşçı olmak.Başka bir halt olmayacağı o kadar belli ki artık.Düşünüyorum ve bazen diyorum Usopp daha ileride olur mu babasını düşününce(Potansiyeli daha yüksek bence :D ) :)
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Anka24 » 07 Haz 2018 20:53

Bana göre seri sonu karakterlerin olacak güç seviyesi;

Buggy; 100. Reyis az kaldı Yonkou olacak

Usopp; 99.24. Tanrı oldu adam önemsiz tiplerle kıyaslamam bile.

Luffy; 10. Bi zahmet :S

Zoro; 9. Mihawk'ın güç seviyesi işte :dry:

Sanji; 8.5. Amiral seviyesi olur sanırım

him
Favori Anime: FMA: Brotherhood

Mesaj gönderen him » 08 Haz 2018 21:32

Sanji'yi ve güç seviyesini en iyi babası anlattı, Luffy de onayladı.
► Spoiler Göster

“One Piece Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir