Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

One Piece Teorileri

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Re: One Piece Teorileri

Mesaj gönderen Anka24 » 11 Eki 2017 21:10

O Ashura kısmı bence beklediğinzin aksine es geçilir. Bayaa bayaa Zoro'nun ruhunun yarattığı hissin şekil alması diye tanımlanabilir. Olmadı kral hakiye bağlanır. :lol:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 12 Eki 2017 10:40

Oda deyince Zoro'nun irade gücü Ashura'yı uyandırdı yada esir aldı bile dese bence şaşırılmaz. Normal karşılanır artık.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Mesaj gönderen byakusharinnegan » 12 Eki 2017 16:59

Sanji'nin yanan bacağından mantıklı açıklama beklenmiyorken vinsmoke mutasyonu çıktı ortaya. Zoro'nun ashurasına da gelir mantıklı bi açıklama. Ama kılıcıyla alakalı çıkacağını sanmıyorum. Zoro'nun kendisiyle ilgili bi açıklama çıkar bence.

ben ashurayı mihawktan saklamıştır diye tahmin ediyorum. Pica karşısında olduğu gibi bir Flashback beklemiyorum bu yüzden.

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 12 Eki 2017 17:22

byakusharinnegan yazdı:
12 Eki 2017 16:59
Sanji'nin yanan bacağından mantıklı açıklama beklenmiyorken vinsmoke mutasyonu çıktı ortaya. Zoro'nun ashurasına da gelir mantıklı bi açıklama. Ama kılıcıyla alakalı çıkacağını sanmıyorum. Zoro'nun kendisiyle ilgili bi açıklama çıkar bence.

ben ashurayı mihawktan saklamıştır diye tahmin ediyorum. Pica karşısında olduğu gibi bir Flashback beklemiyorum bu yüzden.
Sanji'nin bacağının yanmasının sebebi sürtünme kuvveti. Yersen. :D
Resim

“One Piece Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir