Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

DRAGON BALL GÜÇ SEVİYELERİ

Moderatörler: memoww, Pinco

Frieza-San
Favori Manga: Dragon Ball
Favori Anime: Dragon Ball

Re: DRAGON BALL GÜÇ SEVİYELERİ

Mesaj gönderen Frieza-San » 28 Mar 2013 18:14

ssj yazdı:hocam konuyu gördüm ve üye oldum bişeyler sormak istiyorum şimdi dragon ball'ın yeni filmi çıkıyor bildiğiniz gibi orda ssj4 falan olamaz değilmi çünkü filler gt serisi,ayrıca frieza sagada frieza'nın tam gücü 200 milyon ise goku ssj formunda onu yenemezdi değilmi ayrıca diğer sitelerde ssj formuna 7 milyon denmiş friezanın tam formunada 3 yada 4 milyon denmiş,son olarak z filmlerinden hangileri filler benim bildiğim bu yeni çıkacak olan filler değil
Freeza tam gücünde bedenini kontrol edemiyordu Tam gücü 200,000,000 ( Ama bu Potansiyel Gücü ) ama kullanabildiği gücü 120,000,000 o yüzden Goku'ya karşı şansı yok.

Ssj 3 Goku'nun V-Jump dergisinde 24,000,000,000 olduğu açıklandı, Buu'nun ise 32,000,000,000 gücü var. Bunlar resmi bilgiler yani, Daiszenshuu Dragon Ball'ın Datebook'undan gelen bilgiler ve bunlar V-Jump dergisine resmi olarak konuluyor. Bunun dışındaki tüm yazılanlar absurttur. Başka herhangi bir siteyi kaale alma, başka sitelerde herkes kendi düşüncesini yazmış, herkes farklı değerler vermiş, ama bu bizzat V-jump dergisinde yayınlanan bilgiler. Orjinal bilgiler yani...

Ayrıca Goku ölümden döndükçe güçlendiği için Freeza-Arc'ta 3,000,000'a kadar çıktı bu gerçek gücüydü Freeza'nın karşısına çıktığında. Sonra 20 kat Kaioken yapıp 60,000,000 oldu gücü bir anlığına ve Freeza ile sadece 3-5 saniye denk oldu. Ondan sonra gücü 3,000,000'unda altına düştü bedeni dayanamadı, sonra Freeza salaklık yapıp işkence yaptı istese onu rahatça öldürebilirdi ama onu hemen öldürmek yerine İŞKENCE yaparak öldürmeyi seçti o aradada Genki dama yı yedi yine Egosundan, sonra Goku ssj açtı ve 150,000,000 oldu, Ama Goku muhtemelen orada Ssj formunda gücünü 200,000,000'a kadar çıkarabilirdi çünkü Normal Formda nasıl Kaioken yaparak 'Ki' sini artırabiliyorsa Ssj halindede 'Kİ' sini artırabilirdi Kaioken yapamazdı ondan sonra çünkü Ssj formdan sonra Kaioken olamaz sadece 'ki' sini artırma vardı. Freeza ise bayağı hırpalanmıştı orada zaten Egosu sayesinde onunda gücü bayağı düşmüştü o ana kadar Goku'yu hafife aldığından. Çünkü o da bayağı hasar aldı.

Kaioken le 60,000,000'a çıkması gerçek gücü olarak nitelendirelemez yani çünkü Kaioken bir nevi HİLE gibi birşeydi

http://img263.imageshack.us/img263/7240 ... battle.jpg
En son Frieza-San tarafından 28 Mar 2013 18:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 6 kere düzenlendi.

Frieza-San

Mesaj gönderen Frieza-San » 28 Mar 2013 18:22

Z - Filmlerinden ise şu yeni çıkanı Akira Toriyama yapıyor 2 gün sonra gösterime girecek, birde Brolly ve Freeza'nın abisi Cooler orjinal senaryoda, diğer filmleri Filler

ssj
Favori Anime: dragon ball

Mesaj gönderen ssj » 03 Nis 2013 12:18

cooler ve broly nin orjinal olduğunu sanmıyorum çünkü frieza arctan sonra çıkmış bu filmler bence sadece bardock orjinal

Frieza-San

Mesaj gönderen Frieza-San » 03 Nis 2013 12:26

ssj yazdı:cooler ve broly nin orjinal olduğunu sanmıyorum çünkü frieza arctan sonra çıkmış bu filmler bence sadece bardock orjinal
Brolly'nin Wikia sına bakabilirsin Akira Toriyama nın manga çizimi bile var, Cooler'de aynı şekilde Akira Toriyama tarafından yapılmıştır, Freeza-Saga ile bağlantılıdır.

ssj

Mesaj gönderen ssj » 03 Nis 2013 13:05

benim kasteddiğim şey tamam bunlar orjinal ama cell saga ve majin bu sagaları gibi yani mangası var bunların ama orjinal değiller yani ssj 2 ve 3 dönüşümü gibi,frieza arctan sonrasının mangası var ama akira diyorki orjinal değil kendisi yapmış ama orjinalde yok, bu dediklerim öyle ama o filmler bunlar gibimi yoksa orjinal ana konuda varmı yok mu tam bilmiyorum ben burdan o sonuca vardım ssj binde bir gelen yada milyonda bir gelen herneyse efsanevi süper saiyan goku ordan o sonuca vardım, eğer broly de goku gibi efsaneyse nasıl bin yıl arayla gelen efsaneler aynı zamanda ortaya çıkabiliyorlar ayrıca orjinal ise diğer karakterler nasıl ssj olabiliyorlar?!

Frieza-San

Mesaj gönderen Frieza-San » 03 Nis 2013 19:40

Orjinal senaryoda zaten yok , Freeza-Saga dan sonrası zaten Yalan, Fanlar okusun keyif alsında biz çizelim satalım icabı bölümler kısaca. Ana konu dediğin gibi Freeza-Saga dan sonra bitiyor. Buralara zaten pek takılmamak gerekli.

Kullanıcı avatarı
Ryuujin Jakka

Mesaj gönderen Ryuujin Jakka » 03 Nis 2013 23:32

Bildiğim kadarıyla en güçlü non-fusion karakter Ultimate Gohandı.Bizzat Toriyama söylemişti.
Resim

ssj

Mesaj gönderen ssj » 07 Nis 2013 10:05

Ryuujin Jakka yazdı:Bildiğim kadarıyla en güçlü non-fusion karakter Ultimate Gohandı.Bizzat Toriyama söylemişti.
filler bölümlerde olabilir dediğin ama ben ssj 3'ten güçlü olduğunu sanmıyorum ayrıca friezadan sonrası orjinal olmadığı için en güçlü karakter efsanevi super saiyan son goku zaten hem dövüş konusundaki uzamanlığı olsun hemde en yüksek potansiyele sahip karakter olduğu için her zaman en güçlüsü gokudur

Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

Mesaj gönderen Pinco » 07 Nis 2013 10:13

Dbz serisinin en güçlü karakteri potara küpeleriyle birleşmiş olan super vegito değil mi?
Resim

Frieza-San

Mesaj gönderen Frieza-San » 07 Nis 2013 12:34

Ssj 3 Goku, Ultimate Gohan'ı siler piyasadan. En güçlü karakterde şu yeni filmde oynayan Mısır Kedisi Mor renkli olan o olacak. O adam muhtemelen tarihe geçecek DB devrinde. Ama Db devrinde efsane olarak ve Akira Sensei nin kafasında direk orjinal olarak Yaratılan Tek Karakter Frieza'dır. Frieza'dan başka Boss yalandır kısaca gerçek ana konu orada dediğim gibi. Pek takılmayın buralara gerisi manga çizeyimde okusunlar para cöbe katalım hesabı.

“Dragon Ball Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir