Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Dragon Ball Z: Revival of "F"

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Re: Dragon Ball Z: Revival of "F"

Mesaj gönderen Ryuusa Bakuryu » 12 Nis 2015 23:14

Frieza anime tarihinin en büyük p-up'ını almış olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=it-HuXkNuPM

Goku SSGSS diye yeni bi moda giriyor. SSJ3'ten kesin güçlü olmalı. SSG'den dahi güçlü olabilir. Şimdi şöyle düşününce SSJ3 Goku yaklaşık 1.2 milyar gücündeydi, Frieza ise 1 milyon civarı. Yani sırf şu hallerinin eşit olması için bile Frieza'nın 1000 kat güçlenmesi gerekiyor. Üstüne SSGSS > SSJ3 dersek bu 1000 sayısı daha da artar. 2000'i bulabilir hatta çok daha fazlası da olabilir. Bu anormal p-up nerden geliyor merak ediyorum.

Ayrıca SSG bile iyi değilken SSGSS daha da kötü olmuş. İsmi dahi saçma. Sarı saç dışındakiler hiç olmuyor.

Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Slam Dunk
-Rurouni Kenshin
-Hunter X Hunter
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
Favori Anime: -Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Stein's;Gate
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-One Piece
-Neon Genesis Evangelion
-Barakamon
-Samurai X

Mesaj gönderen Loki » 14 Nis 2015 11:51

Ryuusa Bakuryu yazdı:Dragon Ball günümüz animasyonuyla yapılacak ve üstüne içinde Frieza bulunacak. Her türlü izlenir. Sadece güç farkını nasıl halledecekler onu merak ediyorum.
Film öncesi tanıtım niteliğinde mangası çıktı. Frieza diriltildikten sonra Goku'nun ve diğer Siyanların çok çalışarak SSJ 2 ve 3 geliştirdiğini öğreniyor. Sonra da şöyle diyor: "Ben doğuştan zaten çok güçlü olduğumdan kendimi geliştirmeye hiç gerek duymadım. Bir kaç ay training yapayım bakalım neler olacak" gibi şeyler diyordu. O sayede Frieza'ya büyük bir power-up gelecek.

Bu filmde Vegeta'dan bir atraksiyon bekliyorum artık. SSJ 3 mü açar, başka bir şey mi yapar bilmiyorum.

Goku, yeni form açacak galiba. Hiç gerek yoktu. Hatta SSJ 3'e bile gerek yoktu. SSJ 1 ve 2 mantıklıydı. 3 ve ötesi ise zorlama ve gereksiz.

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mesaj gönderen MRTFR » 14 Nis 2015 12:14

Ryuusa Bakuryu yazdı:Frieza anime tarihinin en büyük p-up'ını almış olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=it-HuXkNuPM

Goku SSGSS diye yeni bi moda giriyor. SSJ3'ten kesin güçlü olmalı. SSG'den dahi güçlü olabilir. Şimdi şöyle düşününce SSJ3 Goku yaklaşık 1.2 milyar gücündeydi, Frieza ise 1 milyon civarı. Yani sırf şu hallerinin eşit olması için bile Frieza'nın 1000 kat güçlenmesi gerekiyor. Üstüne SSGSS > SSJ3 dersek bu 1000 sayısı daha da artar. 2000'i bulabilir hatta çok daha fazlası da olabilir. Bu anormal p-up nerden geliyor merak ediyorum.

Ayrıca SSG bile iyi değilken SSGSS daha da kötü olmuş. İsmi dahi saçma. Sarı saç dışındakiler hiç olmuyor.
Ooo. Mavi, favori rengim. B)

Kullanıcı avatarı
Magistra
Favori Manga: One Piece, City of Darkness
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter 2011

Mesaj gönderen Magistra » 25 Haz 2015 19:47

Epey bi aradım internette filmi ama bulamadım, çıktığı söyleniyor halbuki. Torrent veya Stream linkin paylaşabilecek var mı?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Dragon Ball Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir