Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Dragon Ball Super Anime Genel Başlığı

Moderatörler: Pinco, memoww

Kullanıcı avatarı
Metover
Favori Manga: LiarGame,SunKenRock,Veritas
Favori Anime: Bleach,HunterXHunter,Durarara

Re: Dragon Ball Super Anime Genel Başlığı

Mesaj gönderen Metover » 10 Ağu 2015 10:52

Valla harbiden Gohan'ı adam yerine koyan yok :angry: . Potansiyel olarak hatırladığım kadarıyla Goku'dan çok daha fazla olması gerekiyordu. Az biraz Vegetta çalışkanlığı olsaydı şu adamda önünü alamazlardı bence...
Birde bu serinin filmden önce yapılma sebebi nedir? Keşke Filmden sonrasını anlatsaydıda bu kadar beklemeseydik :S

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 06 Eyl 2015 22:35

Cizimleri cok kotu. Cok tembel bir is cikartiyor Toei One Piece'de yaptigi gibi.

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mesaj gönderen ugur_tatli » 27 Eyl 2015 20:22

Bolum (12) tek kelimeyle berbatti. Her yeni cikan bolumle iyice beter hal aliyor bu seri.

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 27 Eyl 2015 20:38

Animesinin yapımını Toei'nin üstlendiği aralarında iyi olarak nitelendirebileceğim bir anime görmedim zaten henüz. :lol: World Trigger diye bir seri çıkarmışlar şimdi 50 bölümlük oda ayrı iğrenç. :lol:
Resim

Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Mesaj gönderen *UnforgiveN* » 28 Eyl 2015 00:12

Gördüğüm en kötü Dragon ball anime serisidir. Hiç tat ve heyecan vermiyor anime.
Resim

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mesaj gönderen ugur_tatli » 28 Eyl 2015 00:54

Son bolumun ozeti
Resim
http://i.imgur.com/njhyYQB.gifv

Goku'nun japonca seslendiricisi igrenc. Cell Saga'daki olgun Goku gitti yerine yilisik cocuk gibi bir karakter koymuslar. Super Saiyan God modunda ustalasmada Ichigo'nun Aizen'i gecmesini geride birakti.

Dragonball GT'yi aratacak gibi bu seri. Film ayri daldan caliyor, manga one shotlarini tanimadigim bir eleman yazip ciziyor, animenin senaryosunu baskalari yaziyor, ben bir sey anlamiyorum artik ney canon ne canon degil.

Kullanıcı avatarı
Okan.
Favori Manga: OP,Toriko,The Gamer,DB,One Punch-Man
Favori Anime: HxH,JoJo

Mesaj gönderen Okan. » 28 Eyl 2015 19:30

Bu arclar için filmleri var zaten ben yeni arcı bekliyorum değerlendirmeden önce.Animasyonu Toei değilde başkası yapsa keşke.
Hiç ing dub izlemedim japonca ses bana normal geliyor :lol: Gene de Kaio'nun sesini geçici bir süre de olsa değiştirmeleri iyi oldu.Seri böyle giderse Goku vs Superman tartışması sonunda bitecek :evil: Dragon Ball'da canon diye birşey yokki kafana göre takıl :laugh:Cell Saga Goku'mu olgunmuş Goku hiç olgun olmadı ki :P (Bi ara Buu Saga'da olacak gibiydi fazla sürmedi zaten) Bunun mangası daha güzel yabancı sitelerdeki arkadaşlar mangayı animesinden daha çok beğenmiş hikaye hızlı ilerlediği için.

cotoye1
Favori Anime: Naruto Shippuuden

Mesaj gönderen cotoye1 » 30 Eyl 2015 22:12

Güç dengeleri alt üst olmuş, dövüşlerde zekadan stratejiden eser yok. Ki kullanımı desen yok. Karşımızda Dragon Ball Z'deki gibi süper güçlü kişiler değil de Naruto'dan hallice kişiler var seri iyice b*ka sardı. Bir aralar Goku kesinlikle Superman'i yener diyodum ama bu seride Superman Goku'yu tek parmağıyla döver

Kullanıcı avatarı
Okan.
Favori Manga: OP,Toriko,The Gamer,DB,One Punch-Man
Favori Anime: HxH,JoJo

Mesaj gönderen Okan. » 01 Eki 2015 17:32

cotoye1 yazdı:Güç dengeleri alt üst olmuş, dövüşlerde zekadan stratejiden eser yok. Ki kullanımı desen yok. Karşımızda Dragon Ball Z'deki gibi süper güçlü kişiler değil de Naruto'dan hallice kişiler var seri iyice b*ka sardı. Bir aralar Goku kesinlikle Superman'i yener diyodum ama bu seride Superman Goku'yu tek parmağıyla döver
Seriyi sevdiğimden değilde güç dengeleri belli zaten neye göre yorum yapıyorsun alt üstü olmuş derken.Krillin'in Beerus'a tek attığını mı gördün naptın,güç dengesi öyle alt üst olur.

God seviyesi-Goku,Beerus,Whis
SSJ3 Seviyesi-Buu,Gohan falan filan
SSJ2 Seviyesi-Piccolo,SPC,Vegeta....
...

İşte böyle böyle güç seviyeleri belli.DBS'de evren yoketme olayı var ciddi ciddi :/ nasıl Naruto seviyesinde güçlü :/ DBS'deki Goku DBZ'deki Goku'yu osuruğuyla öldürür :ragecomic32.png:

Tabi güç dengesi açısından RoF'u saymıyorum henüz Super'de RoF'daki olaylar gerçekleşmedi.Piccolo ve Tien power up alsa güzel olur yav gerisi ez komedi unsuru yap özellikle Gohan onu hiç sevmezdim zaten :ragecomic11.png:

NOT:bence trollsün.

Kullanıcı avatarı
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Mesaj gönderen Ryuusa Bakuryu » 09 Ara 2015 19:16

Ben bunu Toriyama yazıyor sanıyordum ama hiç öyle durmuyor. Sanki başka biri yazıyor gibi. O yüzden filler'dan hallice duruyor. Çerezlik kafasıyla bakıyorum pek mantık aramıyorum.

Şu her timeskip'te de Gohan daha güçsüzleşiyor belli. Hem de bayağı güçsüzleşiyor. Adam o süreçler içerisinde çalışsa demek ki şu an Whis gibi bişey olacaktı. Yine de saçma bu güç seviyesi.

“Dragon Ball Anime” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir