Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Dragon Ball Super Anime Genel Başlığı

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Re: Dragon Ball Super Anime Genel Başlığı

Mesaj gönderen ugur_tatli » 09 Tem 2015 21:13

Neyi canon olacagimizi sasirdik, her sey fan servis Dragon Ball'da. :D

Bardock'a ait elli tane origins yapip cizdiler.

Kullanıcı avatarı
Okan.
Favori Manga: OP,Toriko,The Gamer,DB,One Punch-Man
Favori Anime: HxH,JoJo

Mesaj gönderen Okan. » 12 Tem 2015 04:19

İkinci bölüm Eng Sub
http://animeshow.tv/Dragon-Ball-Super-episode-2/

Birinci bölümden çok daha iyi gibi :D ama animasyonu bozmuşlar.

EDIT:Beerus dövüş animasyonu bozmuştu bitek gerisi güzel.

Bu arada Vegeta'nın taaa Buu Saga'nın başındaki Trunks'a söylediği ''seni lunaparka götürcem'' lafını hatırlaması çok iyi olmuş.Toriyama'nın eski bölümleri hatırladığını gösteriyor.Gregory filler karakterdi o da dahil olmuş :D sanırsam bunun hakkında Toriyama bir rapörtajda demişti.

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mesaj gönderen ugur_tatli » 14 Tem 2015 23:26

Japonca dublaj iskence gibi, bu serinin ingilizce dublaji kac yil surecek?

Edit: Bitirdim de bu yercekimi olayindan ben bir halt anlamadim. Bu herif (Vegeta) Namek'den dondukten sonra 300G 500Glik egitimler yapiyordu, tekrar acmak istemiyorum ayni konulari. Bir de Goku evrenin en guclu savascisi mi dendi ben mi anlamadim? Sisman Buu agzini yuzunu dagitir Goku'nun canli halini, SS3 formunu olu hali kadar uzun tutamiyordu.

Kullanıcı avatarı
Okan.

Mesaj gönderen Okan. » 15 Tem 2015 01:05

ugur_tatli yazdı:Japonca dublaj iskence gibi, bu serinin ingilizce dublaji kac yil surecek?

Edit: Bitirdim de bu yercekimi olayindan ben bir halt anlamadim. Bu herif (Vegeta) Namek'den dondukten sonra 300G 500Glik egitimler yapiyordu, tekrar acmak istemiyorum ayni konulari. Bir de Goku evrenin en guclu savascisi mi dendi ben mi anlamadim? Sisman Buu agzini yuzunu dagitir Goku'nun canli halini, SS3 formunu olu hali kadar uzun tutamiyordu.
Vegeta en fazla 300G'ye çıktı.500 G filler,ayrıca orda lazerlerden çok hızlı bir şekilde kaçtığı için yoruldu yoksa 150G'de durabiliyor.

Şişman Buu'yu bırakta Gohan'ı unutma.En güçlü karakter oydu sözde :D 6 ay içinde Goku daha da güçlenmiş olmalı.Buu Saga'da 40 tonu kaldıramıyordu şimdi 10 kat yerçekiminde ev boyutunda ağırlık kaldırıyor :P

Yada birinci ikinci olayı sadece aralarında olan birşey.

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mesaj gönderen ugur_tatli » 15 Tem 2015 12:09

Okan. yazdı:
ugur_tatli yazdı:Japonca dublaj iskence gibi, bu serinin ingilizce dublaji kac yil surecek?

Vegeta en fazla 300G'ye çıktı.500 G filler,ayrıca orda lazerlerden çok hızlı bir şekilde kaçtığı için yoruldu yoksa 150G'de durabiliyor.

Şişman Buu'yu bırakta Gohan'ı unutma.En güçlü karakter oydu sözde :D 6 ay içinde Goku daha da güçlenmiş olmalı.Buu Saga'da 40 tonu kaldıramıyordu şimdi 10 kat yerçekiminde ev boyutunda ağırlık kaldırıyor :P

Dun gece skypeda konusurken geldi benim de aklima Gohan, adam Super Buu'dan guclu ama kimsenin aklina gelmiyor. Neyin filler neyin ne halt oldugunu anlamiyorum artik.

Eger Goku 6 ay icinde Mystic Gohan'dan daha guclu olduysa aptallik yani baska soz bulamiyorum.

Kullanıcı avatarı
Okan.

Mesaj gönderen Okan. » 15 Tem 2015 21:17

ugur_tatli yazdı:
Okan. yazdı:

Dun gece skypeda konusurken geldi benim de aklima Gohan, adam Super Buu'dan guclu ama kimsenin aklina gelmiyor. Neyin filler neyin ne halt oldugunu anlamiyorum artik.

Eger Goku 6 ay icinde Mystic Gohan'dan daha guclu olduysa aptallik yani baska soz bulamiyorum.
Frieza 4 ayda nerdeyse herkesten güçlü oluyor :woohoo: Goku 6 ayda Gohan'dan güçlü olmuş olabilir Toriyama için eğitim karakterleri güçlendirmek için plot device zaten :D

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mesaj gönderen MRTFR » 17 Tem 2015 22:34

Güzel gidiyor şimdilik anime. Çizimlere emek harcamışlar en azından. :lol:

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mesaj gönderen ugur_tatli » 30 Tem 2015 13:30

http://animeshow.tv/Dragon-Ball-Super-episode-3/

Buu Saga sirasindaki olgun Goku'yu cok ozluyorum ya, bu kadar sebek degildi filmler oncesi.

Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Mesaj gönderen Barbar » 04 Ağu 2015 22:05

Merhabayın gençler. Çooook çooook gerilerden geldim yetiştim. DB, DB Kai, DB Kai 2014 ve sonunda DBS, halay.gif. DBS şimdilik iyi gibi. Yeni rakipler bu sefer baya taşşaklı çıktı. Bills reyiz 60 kiloysa 59u taşşak resmen. Sonunda Goku reyizle karşılacaklar heycanla bekliyoruz.

Uğur seni döverim. Goku başgan tabikide evrenin en güçlüsü şuanda. Gohan götü başı yayıp kitap yalarken adam antremanlara son sürat devam etti. Goten bile adam akılllı 1 ay atreman yapsın, Gohanı top diye oynar. Zaten babasının yolundan gidende Goten. Adamsın lan akıllı bıdık seni....
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim

Kullanıcı avatarı
Okan.

Mesaj gönderen Okan. » 10 Ağu 2015 10:05

5. bölümün animasyonu neydi öyle :( şuana kadar güzeldi animasyon.Bu bölüm ise izlenilmeyecek kadar vasattı eğer diğer dövüşlerde böyle olacaksa dövüşlerin olduğu bölümleri izlemek zor olacak.Damn you toei!

“Dragon Ball Anime” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir