Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Yeni DB Anime Serisi: Super

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Slam Dunk
-Rurouni Kenshin
-Hunter X Hunter
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
Favori Anime: -Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Stein's;Gate
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-One Piece
-Neon Genesis Evangelion
-Barakamon
-Samurai X

Re: Yeni DB Anime Serisi: Super

Mesaj gönderen Loki » 01 May 2015 09:48

karapene yazdı:HxH mangakası Yoshihiro Togashi bu adamı örnek alsın biraz. :whistle: DB fanları için iyi bir haber oldu. :cheer:
Togashi, Yuu Yuu Hakusho serisiyle döneminin en popüler rakibi Dragonball'u geride bırakabilmiş yegane serilerdendir. Anime adaptasyonu da 94 ve 95 yıllarında en iyi anime ödülünü almıştır. O seriden sonra Togashi Reis, Level E adlı başka bir seri daha yayınlamıştır. O da bitince Hunter X Hunter'a başlamıştır. Akira Reis ise Dragonball'dan sonra başka seri çıkarmamıştır. Togashi'nin örnek alacağı bir taraf yok yani. Togashi Reis kendini toparladıkça ara ara yazıyor zaten.

Habere gelirsek işin açıkçası çok sevindim. Dragonball'a yıllar sonra yeni filmler çıkarmaya başladıklarında işkillenmiştim zaten. Filmler sanırım bu anime için bir ön hazırlık gibi oldu. Hem de filmlerle serinin hala ne kadar popüler olduğu görüldü. Eğer ki senaryoyu, hiç değilse taslağı hep Akira Reis yazacaksa güzel bir haber. 20 yılda aklına yeni, güzel bir kaç öykü gelmiştir umarım. Beklentim yüksek değil: Başka bir Majin Buu vakası veya GT durumu yaşamayalım yeterli bence. Ama hepsinden önce şu son film "F" çok önemli. Bu filmin kalitesine göre yeni seriden beklentilerimizi tartabiliriz.

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mesaj gönderen MRTFR » 14 Haz 2015 10:59

En son MRTFR tarafından 22 Mar 2018 19:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 15 Haz 2015 01:33

Dragonball'in mangasindan sonra olanlari anlatirlar diye umuyordum ama Goten ve Trunks hala cocuklar.

Trainerde Goku SS oluyor, bu donusumun de iyice vicigini cikarttilar. Revival of F'de base formdan direk SSGSS'a gecmek zorunda kaliyordu, simdi SS'a donusebiliyor olmus.
Filler tadi veriyor agzima hic hoslanmadim. Gohan da Mystic formunu kaybettikten sonra SS acti artik kimin ne olacagina bir karar versinler.

Kullanıcı avatarı
Okan.
Favori Manga: OP,Toriko,The Gamer,DB,One Punch-Man
Favori Anime: HxH,JoJo

Mesaj gönderen Okan. » 15 Haz 2015 16:28

ugur_tatli yazdı:Dragonball'in mangasindan sonra olanlari anlatirlar diye umuyordum ama Goten ve Trunks hala cocuklar.

Trainerde Goku SS oluyor, bu donusumun de iyice vicigini cikarttilar. Revival of F'de base formdan direk SSGSS'a gecmek zorunda kaliyordu, simdi SS'a donusebiliyor olmus.
Filler tadi veriyor agzima hic hoslanmadim. Gohan da Mystic formunu kaybettikten sonra SS acti artik kimin ne olacagina bir karar versinler.
Hatırlarsan Battle of Gods'ın sonunda uzayda kapışırlarken Goku sarı Super Saiyan olmuştu.Bunun anlamı god ki'yi emmiş olsa bile hala sarı haline dönüşebiliyor demektir.

Bence bu animede ilk başta Revival of F öncesini anlatacak belki flashbacklerle belki normal bir şekilde.Bu şekilde mavi formu nasıl elde ettikleri,yeni kıyafetleri elde edişleri,Whis'in yanına eğitim almaya gitmeleri vs. Zaman atlaması olacak ve Revival of F'in kaldığı yerden devam edicek.

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mesaj gönderen MRTFR » 20 Haz 2015 01:42

Anime 100 bölüm olarak belirlenmiş.
http://www.toei-animation.com/en/conten ... ll-super-0

Amanın. :ragecomic18.png:

Kullanıcı avatarı
Okan.
Favori Manga: OP,Toriko,The Gamer,DB,One Punch-Man
Favori Anime: HxH,JoJo

Mesaj gönderen Okan. » 05 Tem 2015 07:13

1.Bölüm yayınlandı ama altyazısı yok.Hoş bir giriş oldu :D bence gayet iyiydi.
http://animeshow.tv/Dragon-Ball-Super-episode-1/

Kullanıcı avatarı
MRTFR

Mesaj gönderen MRTFR » 20 Mar 2018 21:03

DB Super temalı yeni film geliyor.

https://twitter.com/ToeiAnimation/statu ... 7125971968

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mesaj gönderen ugur_tatli » 20 Mar 2018 22:25

MRTFR yazdı:
20 Mar 2018 21:03
DB Super temalı yeni film geliyor.

https://twitter.com/ToeiAnimation/statu ... 7125971968
Super, ben film ilk Super Saiyan God'la alakali oldugunu ogrendigimde film gecmiste gecer diye korkmustum Super'in gelecegi icin.
Umarim Ultra Instinct Goku'yu harcamazlar. :D

Kullanıcı avatarı
MRTFR

Mesaj gönderen MRTFR » 22 Mar 2018 19:04

Film 18 Aralık'ta Japonya'da vizyona giriyor.

https://myanimelist.net/anime/36946/Dra ... uper_Movie

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mesaj gönderen ugur_tatli » 22 Mar 2018 20:17

MRTFR yazdı:
22 Mar 2018 19:04
Film 18 Aralık'ta Japonya'da vizyona giriyor.

https://myanimelist.net/anime/36946/Dra ... uper_Movie
Worldwide cikacak diye duymustum. Umarim İngilizce dublaj da cikar onunla beraber.

“Dragon Ball Anime” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir