Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

One Piece 790 Tartışma/791 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Favori Manga: One Piece
Naruto
Favori Anime: Naruto

Re: One Piece 790 Tartışma/791 Öngörü

Mesaj gönderen Keskinkılıç » 22 Haz 2015 14:00

Rosthengs yazdı:Rayleigh+Corazonu görmek bana yeterdi onun üstüne Bölüm de aşırı güzeldi ben çok beğendim aralar ve çöp bölümler olmasa ooo modunda olurdu çoğu insan. Luffy G4'ü Rayleigh amcadan kapmış, hatta teknikleri bile Rayleigh öğretmiş. Şimdi Rayleigh ile olan çalışmalarını görmeyi daha da fazla istiyorum ve bu olayla birlikte Gomu Gomu'nun Roger'a ait olma ihtimalinin arttığını düşünüyorum.
Gomu Gomu Roger'a ait olsaydı onunla aynı devri paylaşmış Beyazsakal ' Bu Roger ın meyvesi ' gibi birşeyler mırıldanırdı
Resim

mizmiz
Favori Manga: One piece,Gantz,FMA.Veritas.Hellsing.
Favori Anime: One Piece,Gantz,Kurazoku, Elfen lied, Darker than Black,Phantoom,Hellsing.

Mesaj gönderen mizmiz » 22 Haz 2015 14:19

Dressrosa'nında neredeyse sonuna geldik .
1) Hasır şapkalara festival yapmaları için (denizciler ve Fuji) izin verecekler mi. Eğer festivali yapabilirlerse mangaka Law'ı nasıl çizecek acaba onu biraz relax görsek fena olmayacak. Dof'un yenilgiisyle intikamın alınmış olması onunda Mugiwaralara benzemesine yeter umarım.
Bence festival yapılacak ve fuji görmezden gelmek zorunda kalacak...

2)CP0 ' ın harekete geçme zamanı geldi artık amaçları olayları izleyip hareket etmek mi yoksa Dof'u (ejderleri) korumak için onu kaçırmakla mı ilgileniyorlar umarım 2-3 bölüm içerisinde görürüz .

3)Burgess ne olacak? Sabo ona karşı herhangi bir kin gütmediğini söyledi ama yeni dünyaya girildiğinden beri önce Big Mom şimdi Kaidou'ya bir şekilde zarar/ ayar verildi. Shanks ile olan özel durumu dışında tutarsak Karasakal'a da aba altından sopayı göstermek için burgess'e bir şekil yapılsa hiç fena olmaz .

Diğer seçenek ise Fuji, Karasakal'ın adamına karşı ne tutum sergileyecek? Denizciler kolezyumun önünde suçluları yakalamak amacıyla bekliyorlardı. Oda, Burgessin elini kolunu sallayarak gitmesine izin vermemeli...

4) Sanji halen Viola'yı düşünüyor mu acaba :)

Kullanıcı avatarı
kyroath
Favori Anime: One Piece

Mesaj gönderen kyroath » 22 Haz 2015 15:14

byakuya yazdı:D hakkında yazılanlar da ilgi çekici, en çok ilgimi onlar çekti açıkçası. God's natural enemy büyük bir laf.
MangaPanda çevirirken archenemy kelimesini kullanmış. God's archenemy şeklinde kullanınca devil anlamına geliyor bildiğim kadarıyla. Birşey çıkar mı bilmiyorumda.
Oda ölürse naparız acaba ?

Kullanıcı avatarı
Monkey D.Luffy
Favori Manga: one piece,naruto,
Favori Anime: one piece, naruto, death note, avatar, yugioh, pokemon, digimon, bleach, fairy tail, gintama, dragon ball, dragon ball z

Mesaj gönderen Monkey D.Luffy » 22 Haz 2015 20:16

cassis35 yazdı:Arkadaşlar bu mangayı en goğru ve düzgün çeviren türkçe manga sitesi hangisi ? sizler nerden takip ediosunuz?
Tortuga çeviri birde karşılaştırmak istersen 1 kaç aydır mangadenizi de çeviriyor.
Resim
Yüzlerce Silahla Donanmış Olsan Bile,
Bazen Bir Adamın
Yüreğindeki İnanç Mızrağına Karşı Koyamazsın...
Resim
ELVEDA TURUNCU SAÇLI HOKAGE ÇOCUK... :(

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 22 Haz 2015 21:31

Sonrasını açıklıyor adam zaten neyin tartışması bu, D'ler ile Kutsal ejderlerin düşmanlığına değiniyor orada. Taa kayıp yüzyıla dayanan düşmanlığa. Ben ise hala, Will of D diye bir film çıkmasını orada da Kayıp Yüzyıla değinilmesini bekliyorum.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Anka024
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Mesaj gönderen Anka024 » 22 Haz 2015 22:11

Ben bu Luffy'nin g3 tekniğini anlayamıyorum. Kolunu şişiriyor felan. Niye şişiriyor ? Yumruğu güçlendirmek içinse kas felan olmalı ama o şişiriyor. Açıkçası bence g2 çok daha iyi bir teknik.

Edit. Ben Alabasta, Usopp'un köyündeki çocuklar, Nami'nin kasabasındakileri, Zoro'nun ustasını felan merak ediyorum. Hani her ödül atladığında bunlar gösteriliyor ya. Bir de ödül ne olacak acaba ?
En son Anka024 tarafından 22 Haz 2015 22:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 22 Haz 2015 22:35

Kemiğini şişiriyor, kolunu değil.
Resim

Resim

Resim

supremeomega
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Steins Gate

Mesaj gönderen supremeomega » 22 Haz 2015 22:44

Keskinkılıç yazdı:
Rosthengs yazdı:Rayleigh+Corazonu görmek bana yeterdi onun üstüne Bölüm de aşırı güzeldi ben çok beğendim aralar ve çöp bölümler olmasa ooo modunda olurdu çoğu insan. Luffy G4'ü Rayleigh amcadan kapmış, hatta teknikleri bile Rayleigh öğretmiş. Şimdi Rayleigh ile olan çalışmalarını görmeyi daha da fazla istiyorum ve bu olayla birlikte Gomu Gomu'nun Roger'a ait olma ihtimalinin arttığını düşünüyorum.
Gomu Gomu Roger'a ait olsaydı onunla aynı devri paylaşmış Beyazsakal ' Bu Roger ın meyvesi ' gibi birşeyler mırıldanırdı
Ayni tepkiyi Garp'tan da beklerdim ben.

Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Mesaj gönderen Matrim » 22 Haz 2015 22:52

Anka024 yazdı:Ben bu Luffy'nin g3 tekniğini anlayamıyorum. Kolunu şişiriyor felan. Niye şişiriyor ? Yumruğu güçlendirmek içinse kas felan olmalı ama o şişiriyor. Açıkçası bence g2 çok daha iyi bir teknik.

Edit. Ben Alabasta, Usopp'un köyündeki çocuklar, Nami'nin kasabasındakileri, Zoro'nun ustasını felan merak ediyorum. Hani her ödül atladığında bunlar gösteriliyor ya. Bir de ödül ne olacak acaba ?
Kemiğini şişiriyor orada kası değil ancak nasıl oluyorda şişen kemik daha fazla güç katıyor orası muamma tabi ama kimin umrunda a.q sonuçta fantastik macera serisi hiç bir şeyin mantıklı bir açıklaması olması gerekmiyor zaten.

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 22 Haz 2015 23:00

Kemiği balon gibi şişirdiğini sanmıyorum, devin kolu haline geliyor, yani kemiğini geliştiriyor, için boş değil şişen kemiğin. Yada balon gibi şişse bile, yumruk büyüdüğü için, etki alanı ve tahribatı da aynı oranda gelişiyor.
Resim

Resim

Resim

Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 6 misafir