Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

One Piece 920 Tartışma /921 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölüm Nasıldı

İyi
7
88%
Orta
0
Oy yok
Kötü
1
13%

Toplam oy: 8

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin
İletişim:

Re: One Piece 920 Tartışma /921 Öngörü

Mesaj gönderen redstak » 05 Eki 2018 12:14

Outlaw yazdı:
05 Eki 2018 07:28
redstak yazdı:
04 Eki 2018 12:00
ugur_tatli yazdı:
04 Eki 2018 11:56
https://jaiminisbox.com/reader/read/one ... 920/page/8
Bu sayfada Kaido'nun yarasını sadece ben ni göremiyorum?
20 sene öncesi bu demek o zaman yara almamış daha.
Tebrik ederim Ege, geçen haftaki teorin tuttu. Karısı çıktı harbiden de.

Oden-san Oyaji'nin bile taktir ettiği bir adammış. Ben fanı oldum şimdiden. Alçak Kaido.
O Oden miydi yoksa başka samuraydan mı bahsettiler orada? Nedense o samuray dedikleri zaman başkası hakkında konuştuklarını düşündüm.

Bu arada Kaido kaleyi yakarken hasır şapka takan adam gördük. Şu adam olmasın belli ki geleceğe falan da gitmemiş.
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 05 Eki 2018 12:33

redstak yazdı:
05 Eki 2018 12:14
Outlaw yazdı:
redstak yazdı:
04 Eki 2018 12:00

20 sene öncesi bu demek o zaman yara almamış daha.

Oden-san Oyaji'nin bile taktir ettiği bir adammış. Ben fanı oldum şimdiden. Alçak Kaido.
O Oden miydi yoksa başka samuraydan mı bahsettiler orada? Nedense o samuray dedikleri zaman başkası hakkında konuştuklarını düşündüm.

Bu arada Kaido kaleyi yakarken hasır şapka takan adam gördük. Şu adam olmasın belli ki geleceğe falan da gitmemiş.
► Spoiler Göster
Momo'nun annesinden bahsettiler diye biliyorum. Oden'in hanım yani.
"Sizin ben vicdanınızı sikeyim."

Resim

Kullanıcı avatarı
redstak
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 05 Eki 2018 13:18

Outlaw yazdı:
05 Eki 2018 12:33
redstak yazdı:
Outlaw yazdı:

► Spoiler Göster

Yok Wb'nin etkilendiği samuray kısmı bana Oden'den değil de başkasından etkilenmişler gibi geldi yoksa Oden için o samuray demezdi Kinemon.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 05 Eki 2018 13:29

redstak yazdı:
05 Eki 2018 13:18
Outlaw yazdı:
05 Eki 2018 12:33
redstak yazdı:

► Spoiler Göster

Yok Wb'nin etkilendiği samuray kısmı bana Oden'den değil de başkasından etkilenmişler gibi geldi yoksa Oden için o samuray demezdi Kinemon.

Haaa. Ben Oden gibi anladım.
"Sizin ben vicdanınızı sikeyim."

Resim

cheatturka
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Mesaj gönderen cheatturka » 06 Eki 2018 00:59

madaraninsolsharingani yazdı:
04 Eki 2018 15:02
redstak yazdı:
04 Eki 2018 14:43

Yok ya farklı bağlantı çıkmaz. Ashura bildiğimiz aşure. Ha belki Asura Ashura olarakta geçiyordur bazı kaynaklarda onu bilemem. Oda nedense yemek isimleri veriyor Wano'daki kişilere. Oden'in babasının ismi de yemekten geliyor.

O kız kardeş acaba bir yerlerden çıkacak mı onu merak ediyorum ben. Momo gitsin kız çocuğum ölsün durumu olmamıştır.
Aynen bence de kız çıkacak bir yerlerden. Belki onu da başka bir görev için başka bir zaman dilimine göndermiş olabilir.
redstak yazdı:
04 Eki 2018 14:13
Bu Toki void century'den geliyor çıkabilir. O dönemle ilgili bilgi vermek için kullanabilir Oda. Ayrıca geçmişe gitmenin imkansız olmasını açıklamasıyla büyük paradokslardan ve plot hole yaratmaktan kurtardı kendini.

Momo'nun kız kardeşine ne olmuş? Annesi "oğlumu kurtarın kızımla ben yanacağız burada" mı demiş?

Zoro baya fabrikaya gitmiş. Orada Jack tarzı Kaido'nun güçlü adamlarıyla karşılaşabilir. Sonunda Zoro'yu bir savaşta zorlanırken görebiliriz gibime geliyor. O tarz büyük bir savaşa arc ın başından girmez büyük ihtimal ama insan beklentiye giriyor.

Zoro demişken;
► Spoiler Göster
Yok ya farklı bağlantı çıkmaz. Ashura bildiğimiz aşure. Ha belki Asura Ashura olarakta geçiyordur bazı kaynaklarda onu bilemem. Oda nedense yemek isimleri veriyor Wano'daki kişilere. Oden'in babasının ismi de yemekten geliyor.

O kız kardeş acaba bir yerlerden çıkacak mı onu merak ediyorum ben. Momo gitsin kız çocuğum ölsün durumu olmamıştır.
O kız çocuğu adanın grişinde karşılaştığımız ve gifterları etkisizleştiren Tama çıkacak. 915. bölümde zaten sonuca etki edicek bir meyvesi olduğunu öngörmüştüm. Onu koruyan kılıç ustası ise muhtemelen bölümde ki Hasır Şapkalı eleman çıkabilir, çıkmayada bilir, meselemiz bu değil zaten. Asıl mesele Ace dört yıl önce geldiğinde bu kızın orda bulunması. Annesi Kaido'nun tayfasının Zoan tipi meyve kullanıcısı olduğunu gördüğünde Tama'yı daha yakın bir geleceğe şu an sahip olduğu meyveyi yiyebilmesi için gönderdi muhtemelen. Zaman meyvesi hakkında tek bildiğimiz şey ileri doğru gidip, geçmişe dönüşün olmadığı fakat bu nokta da geçmişe seyehatin kişinin canına mal olması gibi bir durumu Oda ileri sürebilir. Oden'in hanımı geleceğe gidip bir şeyler planlayarak kızını da savaşın bir parçası haline getirmiştir diye düşünüyorum. Belki de zaman meyvesi ile geleceğe dair fragmanlarda görme gücüne sahiptir. Bunu ilerleyen bölümlerde görebiliriz sanırım.
Ayrıca Toki'nin kayıp yüzyıldan olma ihtimali de gerçekten yüksek. Oden'in dönemini son durağı seçmesi ise bence One Piece ve Luffy'gille alakalı. Muhtemelen bir misyonu vardı ve bunun Roger ile gerçekleştiğini düşündü. Bundan sonrasını Roger'ın mirasını devralacak olan, Beyazsakalın değişi ile tarihin yükünü sırtlanarak denizleri aşan Luffy'e bıraktı.

Edit: Belki de Tama meyveyi daha öncesinde yemişte olabilir, bu işleri daha da kolaylaştırırdı.

Kullanıcı avatarı
redstak
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 06 Eki 2018 01:20

cheatturka yazdı:
06 Eki 2018 00:59
redstak yazdı:

Aynen bence de kız çıkacak bir yerlerden. Belki onu da başka bir görev için başka bir zaman dilimine göndermiş olabilir.
redstak yazdı:
04 Eki 2018 14:13
Bu Toki void century'den geliyor çıkabilir. O dönemle ilgili bilgi vermek için kullanabilir Oda. Ayrıca geçmişe gitmenin imkansız olmasını açıklamasıyla büyük paradokslardan ve plot hole yaratmaktan kurtardı kendini.

Momo'nun kız kardeşine ne olmuş? Annesi "oğlumu kurtarın kızımla ben yanacağız burada" mı demiş?

Zoro baya fabrikaya gitmiş. Orada Jack tarzı Kaido'nun güçlü adamlarıyla karşılaşabilir. Sonunda Zoro'yu bir savaşta zorlanırken görebiliriz gibime geliyor. O tarz büyük bir savaşa arc ın başından girmez büyük ihtimal ama insan beklentiye giriyor.

Zoro demişken;
► Spoiler Göster

O kız çocuğu adanın grişinde karşılaştığımız ve gifterları etkisizleştiren Tama çıkacak. 915. bölümde zaten sonuca etki edicek bir meyvesi olduğunu öngörmüştüm. Onu koruyan kılıç ustası ise muhtemelen bölümde ki Hasır Şapkalı eleman çıkabilir, çıkmayada bilir, meselemiz bu değil zaten. Asıl mesele Ace dört yıl önce geldiğinde bu kızın orda bulunması. Annesi Kaido'nun tayfasının Zoan tipi meyve kullanıcısı olduğunu gördüğünde Tama'yı daha yakın bir geleceğe şu an sahip olduğu meyveyi yiyebilmesi için gönderdi muhtemelen. Zaman meyvesi hakkında tek bildiğimiz şey ileri doğru gidip, geçmişe dönüşün olmadığı fakat bu nokta da geçmişe seyehatin kişinin canına mal olması gibi bir durumu Oda ileri sürebilir. Oden'in hanımı geleceğe gidip bir şeyler planlayarak kızını da savaşın bir parçası haline getirmiştir diye düşünüyorum. Belki de zaman meyvesi ile geleceğe dair fragmanlarda görme gücüne sahiptir. Bunu ilerleyen bölümlerde görebiliriz sanırım.
Ayrıca Toki'nin kayıp yüzyıldan olma ihtimali de gerçekten yüksek. Oden'in dönemini son durağı seçmesi ise bence One Piece ve Luffy'gille alakalı. Muhtemelen bir misyonu vardı ve bunun Roger ile gerçekleştiğini düşündü. Bundan sonrasını Roger'ın mirasını devralacak olan, Beyazsakalın değişi ile tarihin yükünü sırtlanarak denizleri aşan Luffy'e bıraktı.

Edit: Belki de Tama meyveyi daha öncesinde yemişte olabilir, bu işleri daha da kolaylaştırırdı.

Tama ise neden Kiku tanımadı acaba. O kızın Tama olduğunu düşünmüyorum. Tama ise Kiku falan hala neden saklıyor?

cheatturka
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Mesaj gönderen cheatturka » 06 Eki 2018 11:53

redstak yazdı:
06 Eki 2018 01:20
cheatturka yazdı:
06 Eki 2018 00:59

redstak yazdı:

Tama ise neden Kiku tanımadı acaba. O kızın Tama olduğunu düşünmüyorum. Tama ise Kiku falan hala neden saklıyor?
Müttefik olduklarını yeni öğrendiği insanların karşısında Kiku'nun böyle birşey yapacağını düşünmüyorum. Hakeza 914. bölümde Tama kaçırıldığında peşinden kılıcını alıp ilk koşanda Kiku'ydu. Tama gibi bir kız için neden kendini bu kadar açığa çıkardı peki? Planları gizlice örgütlenmek ve sadece bilgi toplamakken birden olayların içinde, görünür kaldı.
Edit: Ayrıca bu hasır şapka takan adam meselesi de enteresan. Twin Cape'e kadar gitmiş olması aklıma sadece birşeyler aradığı düşüncesi getiriyor. Belki Tama'ya bu arcın kaderini belirlicek meyve gücünü bulabilmek adına bir görevi vardı. Toki, Hiyori ile belirledikleri tarihe da Tama'yı göndermiş olabilir. Bu şekilde Oda gelecek meyvesini de zorlamadan meseleyi çözebilir.

Kullanıcı avatarı
Teso canga
Favori Anime: Db

Mesaj gönderen Teso canga » 08 Eki 2018 03:44

Seytan meyvelerinin insan yapimi oldugunu dusunuyordum zaman yolcugu meyvesinden sonra artik kesin gozuyle bakiyorum birde ashura denilen adam ve kaidonun bize gosterilen ilk cizimi resmen ayni yahu 20 yili gecti artik oda artik sıkıldımi cizmekten anlamadim.

“One Piece Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir