Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

One piece 874 Tartışma / 875 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
urux
Favori Manga: One piece, Naruto, Bleach.
Favori Anime: One piece, Naruto, Bleach.

Re: One piece 874 Tartışma / 875 Öngörü

Mesaj gönderen urux » 09 Ağu 2017 13:13

_[Emre]_ yazdı:
09 Ağu 2017 12:58
urux yazdı:
09 Ağu 2017 12:15
_[Emre]_ yazdı:
08 Ağu 2017 13:08

Luffy 10'sa Dof nasıl 10,5 oluyo bro peki ? Adam G4'ten ayağı kalktı Luffy 2. G4 açışında yenebildi. Kocaman bir lol ya. Önceden aldığı hasarları falan hiç saymayak zaten.
Dof-Luffy savasi 2 arc onceydi. One piece aleminde 2 arc demek Luffy bugun Dof'u tek basina dover demek. Adam hic birsey yapma bile her arc daha da gucleniyor.

Dof'un Fuji seviyesinde olduguna katilmiyorum. Zaten kendiside tayfasina zor olacak ama onu indirmemiz gerekiyor diyordu. (Beraber)
Ok. O yüzden Alabasta Arcından kalma Crocodile Mihawk'a falan kafa atıyordu. Bu mantıkla adamın Mihawk'ın karşısında Buggy seviyesinde falan kalması lazım. Ben argümanlarımı kanun olarak kabul ettirmeye çalışmıyorum sizin argümanlarınız çok saçma. Yani ben bu tartışmayı daha fazla uzatmicam. Yıllarca beni bu forumda Crocodile meselesi yüzünden kanser ettiniz, bir o kadar yıl da Doflamingo için uğraşamam.
Crocodile meselesi farkli. Oda onu daha kullanicak. Power up alicak normal. Tipki Belami gibi. Birde Croco'yu meyvesinin zayif noktasi ile yendi. Ikinci bir Enel sacmaligiydi.

Arti Mihawk nere Crocodile nere. Sadece zaman kazandi. Yonkou seviyesine yakin bir adam var ise oda Mihawk'tir. Birde su anki durumu ile Akaniu.

Bu mantiga gore Croco Dof'a da kafa tutuyordu. Yada WB'a. Luffy'de WB'a kafa tutuyordu (Dogal olarak ikisini de sallamadi ). Kafa tutmasi demek ayni gucte oldugu anlamina gelmiyor. Gozu kara, kendine guveniyor demek.

(Turkce karakter kullanimiyorum is bilgisayarim kusura bakmayin)
Opensource forever

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 09 Ağu 2017 13:42

urux yazdı:
09 Ağu 2017 13:13
_[Emre]_ yazdı:
09 Ağu 2017 12:58
urux yazdı:
09 Ağu 2017 12:15

Dof-Luffy savasi 2 arc onceydi. One piece aleminde 2 arc demek Luffy bugun Dof'u tek basina dover demek. Adam hic birsey yapma bile her arc daha da gucleniyor.

Dof'un Fuji seviyesinde olduguna katilmiyorum. Zaten kendiside tayfasina zor olacak ama onu indirmemiz gerekiyor diyordu. (Beraber)
Ok. O yüzden Alabasta Arcından kalma Crocodile Mihawk'a falan kafa atıyordu. Bu mantıkla adamın Mihawk'ın karşısında Buggy seviyesinde falan kalması lazım. Ben argümanlarımı kanun olarak kabul ettirmeye çalışmıyorum sizin argümanlarınız çok saçma. Yani ben bu tartışmayı daha fazla uzatmicam. Yıllarca beni bu forumda Crocodile meselesi yüzünden kanser ettiniz, bir o kadar yıl da Doflamingo için uğraşamam.
Crocodile meselesi farkli. Oda onu daha kullanicak. Power up alicak normal. Tipki Belami gibi. Birde Croco'yu meyvesinin zayif noktasi ile yendi. Ikinci bir Enel sacmaligiydi.

Arti Mihawk nere Crocodile nere. Sadece zaman kazandi. Yonkou seviyesine yakin bir adam var ise oda Mihawk'tir. Birde su anki durumu ile Akaniu.

Bu mantiga gore Croco Dof'a da kafa tutuyordu. Yada WB'a. Luffy'de WB'a kafa tutuyordu (Dogal olarak ikisini de sallamadi ). Kafa tutmasi demek ayni gucte oldugu anlamina gelmiyor. Gozu kara, kendine guveniyor demek.

(Turkce karakter kullanimiyorum is bilgisayarim kusura bakmayin)
Zayıf noktası falan bunları geçin arkadaşlar. Luffy o zaman gearları bile açmamıştı. 3 Geara sahip Luffy Marineford'da şamar oğlanına dönerken Jozu'nun Crocodile hakiyle vurduğu Brillant Punk adamı sadece sersemletmeye yetti. Aynı saldırıyı Luffy yese 3 gün ayağa kalkamazdı orda herhalde.
Resim

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 12 Ağu 2017 11:59

Zeus Nami'nin yoldasi olsa sevinirim cidden, cok tatli bir seye benziyor mangada. lol
Hem ezik olmaktan cikardi hem de de baya ise yarardi yolculuklar sirasinda.
Bitch I'm in the cut, Rotom-C
You don't really wanna see me turn my hat and roll them sleeves
Bodybaggin' your whole team like groceries
Turn your Tauros to roast beef
Take your money, badges and your girl with me
First I make her Acid Spray, Then I drop my Special D
-The Based Lord himself

Die4WiN

Mesaj gönderen Die4WiN » 12 Ağu 2017 13:30

Golden weekmi bu hafta manga cikmadi

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Anka24 » 12 Ağu 2017 13:32

ugur_tatli yazdı:
12 Ağu 2017 11:59
Zeus Nami'nin yoldasi olsa sevinirim cidden, cok tatli bir seye benziyor mangada. lol
Hem ezik olmaktan cikardi hem de de baya ise yarardi yolculuklar sirasinda.
Zeus Nami'ye Prometheus Usopp'a gelse.

Gerçi ohoo,
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir