Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Shingeki no Kyojin Nasıl Biter

Moderatörler: memoww, Pinco

Seri nasıl biter

Mutlu Son
1
100%
Kötü Son
0
Oy yok
Diğer
0
Oy yok

Toplam oy: 1

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Shingeki no Kyojin Nasıl Biter

Mesaj gönderen redstak » 08 Eki 2017 19:00

Evet serimizin bitmesine az kaldı peki sizce mutlu sonla mı biter yoksa kötü bir sonla mı?

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Re: Shingeki no Kyojin Nasıl Biter

Mesaj gönderen ugur_tatli » 08 Eki 2017 21:27

Seri oyle bir noktaya geldi ki bitisi bile goreceli bir duruma geldi. Kime gore iyi kime gore kotu diye degerlendirmek lazim. Ortada kotu bir adam yok, cikarlari icin ugrasan insanlar ve toplumlar var.

Protagonistin acisindan bakarsam iyi bitecekmis gibi gozukmuyor bana, ozellikle de yasayacak pek zamani kalmadi Eren'in.

Ortalik da cok karman corman bir durum aldi. Insanlarin cogu Marley'den de eldianlardan da bikti. Willy bir cozum buldum titanlar icin diyor, belki o seride bir baris uzlasmasina sebep olabilir eger bir sekilde eldianlarin titana donusmesini iyilestirebilirse.

Yine de serinin shounen oldugunu unutmamak gerek. Eren ve Mikasa icin guzel bir son istiyorum sahsen.
Bitch I'm in the cut, Rotom-C
You don't really wanna see me turn my hat and roll them sleeves
Bodybaggin' your whole team like groceries
Turn your Tauros to roast beef
Take your money, badges and your girl with me
First I make her Acid Spray, Then I drop my Special D
-The Based Lord himself

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Re: Shingeki no Kyojin Nasıl Biter

Mesaj gönderen redstak » 08 Eki 2017 21:50

ugur_tatli yazdı:
08 Eki 2017 21:27
Seri oyle bir noktaya geldi ki bitisi bile goreceli bir duruma geldi. Kime gore iyi kime gore kotu diye degerlendirmek lazim. Ortada kotu bir adam yok, cikarlari icin ugrasan insanlar ve toplumlar var.

Protagonistin acisindan bakarsam iyi bitecekmis gibi gozukmuyor bana, ozellikle de yasayacak pek zamani kalmadi Eren'in.

Ortalik da cok karman corman bir durum aldi. Insanlarin cogu Marley'den de eldianlardan da bikti. Willy bir cozum buldum titanlar icin diyor, belki o seride bir baris uzlasmasina sebep olabilir eger bir sekilde eldianlarin titana donusmesini iyilestirebilirse.

Yine de serinin shounen oldugunu unutmamak gerek. Eren ve Mikasa icin guzel bir son istiyorum sahsen.
İyi son derken laneti kırabilirler mi acaba?

“Shingeki no Kyojin Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir