Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Fairy Tail 510 Tartışma / 511 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Fairy Tail 510 Tartışma / 511 Öngörü

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 18 Kas 2016 10:15

http://mangadenizi.com/manga/fairy-tail/510/1

Annesiyle babasını gördük sonunda.
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Re: Fairy Tail 510 Tartışma / 511 Öngörü

Mesaj gönderen Outlaw » 18 Kas 2016 14:19

Vay amına koyim. Natsuyla Zeref kardeşmiş, Natsu diriltilmiş falan neler dönmuş amk.
Onurcuğum, bizim ne işimiz vaaar, Büyükçekmece - Eminönü Otobüsünde?
Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 18 Kas 2016 20:59

Neden bütün serilerde Naruto'dan gelen içinde cin var bu orospu çocuğunun fantezisi başladı anlamıyorumki.
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 18 Kas 2016 22:10

_[Emre]_ yazdı:Neden bütün serilerde Naruto'dan gelen içinde cin var bu orospu çocuğunun fantezisi başladı anlamıyorumki.
Ya Emre. Yok mu olm şöyle yeni çıkan, böyle aşırı umut vaad eden aha bu seri bir Naruto, bir One Piece, bir FMA olabilir dedirten bir shounen?
Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 18 Kas 2016 22:58

Outlaw yazdı:
_[Emre]_ yazdı:Neden bütün serilerde Naruto'dan gelen içinde cin var bu orospu çocuğunun fantezisi başladı anlamıyorumki.
Ya Emre. Yok mu olm şöyle yeni çıkan, böyle aşırı umut vaad eden aha bu seri bir Naruto, bir One Piece, bir FMA olabilir dedirten bir shounen?
Sence neden Fairy Tail okuyorum ? :side: Bilmiyorsan bi Black Clover'a bak derim. Çakmanın çakması olsada FT gibi okutuyor kendini.
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 18 Kas 2016 23:06

_[Emre]_ yazdı:
Outlaw yazdı:
Sence neden Fairy Tail okuyorum ? :side:
Ne bilim lan ben, Bleach'ci adamsın, bunu da severek okursun yani ne var. :laugh:

Black Cover'ı duydum ancak bakmadım. Boku no Hero Academia mı ne varmış ona da bakacağım bi ara.
Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 18 Kas 2016 23:21

Outlaw yazdı:
_[Emre]_ yazdı:
Outlaw yazdı:
Sence neden Fairy Tail okuyorum ? :side:
Ne bilim lan ben, Bleach'ci adamsın, bunu da severek okursun yani ne var. :laugh:

Black Cover'ı duydum ancak bakmadım. Boku no Hero Academia mı ne varmış ona da bakacağım bi ara.
Aga Black Cover'da herkesin büyü kullanabildiği bir ortamda büyü gücü 0 olan bir başkarakter var. Boku No Hero Academia'dada herkesin süpergüçlerinin olduğu bir ortamda normal bir insandan farkı olmayan bir başkarakter var. 2'sinide dene tarafını seç. :lol: :lol:
Resim

Kilitli

“Fairy Tail” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir